BezpiecznaCiaza112023

Jakie kosmetyki przy trądziku?

1 rok 9 miesiąc temu #1071027 przez Andreaa
Hej
Czy osoby stosujące izotek mogą polecić kosmetyki do demakijażu , nawilżania oraz jakiś dobrze kryjący odpowiedni dla suchej skóry podkład ? (Trądzik różowaty z rumieniem)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

1 rok 9 miesiąc temu #1071028 przez ulke
U mnie do demakijażu sprawdzały się najlepiej mleczka z Vianka, Sulveco i Rosadia oraz olejek z Botame face. Do mycia używałam emulsji z Vianka tej niebieskiej albo żelu NAE, ale teraz wybrałabym też emulsje z Basiclab lub żel Bielenda eco nature nawilżająco kojący. Co do nawilżania to miałam akurat dość rozbudowaną pielęgnację, ale z kremów dobrze sprawdzał mi się na noc Orientalna z kurkumą, Orientalna hydrokuracja z szafranem i serum Aloesove, a na dzień Vianek eliksir i krem botanic skinfood z zieloną herbatą, a na to spf. Chociaż teraz wybrałabym kremy z Basiclab i ich sera nawilżające, albo nawilżające z Nacomi next level. Najważniejszy jest krem z spf 50, tutaj sprawdzał mi się bardzo dobrze pharmaceris o szerokim spektrum działania i dermedic sunbrella do cery suchej i normalnej i wersja do cery naczyniowej. Nacomi next level też by się dobrze sprawdził, używałam już po kuracji, ale skóra była nadal sucha.
Polecam też kontakt z dobrym dermatologiem: instytut.bielenda.pl/oferta/dermatolog-krakow/ Powinien dobrać odpowiednią pielęgnacje.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

1 rok 9 miesiąc temu #1071059 przez tessa
Dermatolog powinien dobrać. Jest za duży wybór, żeby na pewno podjąć słuszny wybór.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

Moderatorzy: kasiorailona
Reklama

Bestsellery

  • Koszulka Regularna mama

    Regularna mama

  • Koszulka Brioko baby

    Brioko Baby

  • Dzienniczek ciąży

    Dzienniczek ciąży

  • Dzienniczek żywienia dziecka

    Dzienniczek żywienia

  • Dzienniczek żywienia maluszka

    Dzienniczek żywienia

Reklama

Wszelkie prawa zastrzeżone © 2007-2024 ZapytajPolozna.pl