BezpiecznaCiaza112023

dom

10 miesiąc 3 tygodni temu #1080203 przez Karola93
Witam, marzy mi się wreszcie remont w domu. Mieszkamy w domu po dziadkach i wazne jest dla mnie to,by wreszcie urządzić się po swojemu i dobudować piętro. jazdzewski.com.pl/budowa-domow-drewnianych/ Co sądzicie? Komentujcie, jesli tez przechodziliscie generalny remont domow.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 miesiąc 1 tydzień temu #1080232 przez golden
Również marzyłam o remoncie domu i wiem, jak duże to wyzwanie. Szczególnie ważne jest dobranie odpowiednich mebli. Właśnie dlatego na myśl przychodzi mi sklep internetowy, który miałam okazję ostatnio przeglądać. Na msfurniture.pl/ odnalazłam różnorodność oferty, która sprawdzi się zarówno w salonie, sypialni, jak i innych pomieszczeniach.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 miesiąc 1 tydzień temu #1080339 przez anett
Jeśli chodzi o domy w Krakowie to teraz powstają też na osiedlu Skwer Harmonia takie w zabudowie szeregowej. Warto się zainteresować tym miejscem bo ceny są tam przystępne za m2 , to nie jest dużo jak na Kraków

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

3 miesiąc 19 godzin temu #1080822 przez KarolineCZ
Jeśli kupujecie dom z drugiej ręki albo budujecie swój ale po prostu chcecie się dowiedzieć czy wszystko z nim w porządku to możecie skontaktować się z rzeczoznawcą budowlanym, który wyda swoje opinie techniczne dotyczące stanu technicznego danego budynku. Skontaktujcie się z dr inż. Przemysławem Stawiarskim: https://stawiarski.com.pl/rzeczoznawca-budowlany/ . Ten ekspert z ponad piętnastoletnim stażem w branży z pewnością Wam pomoże.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

2 miesiąc 3 tygodni temu #1080850 przez annaszczesna84
My podjęliśmy się tematu rozbudowy domu. Niestety musimy zmienić dach
ma ktoś może opinię o dachyowerko.pl/

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

2 miesiąc 1 tydzień temu #1080885 przez gumekk
Jeśli chodzi o ogrzewanie, to może da radę zamontować pompy ciepła? Można dostać na nią dofinansowanie www.stiebel-eltron.pl/pl/aktualnosci/program-moje-cieplo.html

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

Moderatorzy: kasiorailona
Reklama

Bestsellery

  • Koszulka Regularna mama

    Regularna mama

  • Koszulka Brioko baby

    Brioko Baby

  • Dzienniczek ciąży

    Dzienniczek ciąży

  • Dzienniczek żywienia dziecka

    Dzienniczek żywienia

  • Dzienniczek żywienia maluszka

    Dzienniczek żywienia

Reklama

Wszelkie prawa zastrzeżone © 2007-2024 ZapytajPolozna.pl