BezpiecznaCiaza112023

Psycholog z Warszawy

4 lata 9 miesiąc temu #1068747 przez Andreaa
Mam ostatnio problemy i podejrzewam że mogą to być pierwsze objawy depresji - różnice w nastroju ... Chciałabym was zapytać czy znacie jakiegoś dobrego psychologa w Warszawie, który pomoże Mi w Moim problemie ... Proszę o pomoc

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

4 lata 9 miesiąc temu #1068748 przez Anetas
Mylne jest myślenie, ze do psychoterapeuty chodzą osoby wyłacznie chore. Psychoterapeuta potrafi pomóc w wielu problemach życia codziennego. Sama dzięki wizytom odnalazłam źródła mojego złego samopoczucia psychicznego, znalazłam również sposoby jego rozwiązania i obecnie jestem o wiele bardziej świadoma tego jak rozwiązać trudności w życiu codziennym. Jestem pewniejsza siebie i nie przenosze stresu z pracy na życie codzienne (zgłosiłam się bo miałam problem z nerwówką w robocie i już zastanawiałam się czy z pracy nie zrezygnować).
Na terapię chodziłam do Doroty Krupińskiej w Strefie Myśli ( jest to przychodnia w Warszawie na Moktowie). Świetna specjalistka.
Na tej stronie jest kontakt strefamysli.pl/psychoterapia-indywidualna/

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

2 lata 9 miesiąc temu #1070143 przez KarolineCZ
W czasie pandemii wielu specjalistów zaczęło oferować swoje usługi także online. Tak stało się też w przypadku Poradni Zdrowia Psychicznego Empatio: https://psycholog-ms.pl/psycholog-online/ . Skontaktuj się z nimi w swojej sprawie, z pewnością otrzymasz profesjonalną pomoc.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

2 lata 8 miesiąc temu #1070170 przez synka
Ja niestety nie mam namiaru na żadnego sprawdzonego specjalistę w stolicy. Sama korzystałam z pomocy www.strefaduszy-jkm.pl/ - na śląsku i z czystym sumieniem mogę polecić. Tak indywidualnego podejścia do pacjenta i skuteczności terapi, nigdzie indziej nie znajdziecie.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

Moderatorzy: kasiorailonanatmur11
Reklama

Bestsellery

  • Koszulka Regularna mama

    Regularna mama

  • Koszulka Brioko baby

    Brioko Baby

  • Dzienniczek ciąży

    Dzienniczek ciąży

  • Dzienniczek żywienia dziecka

    Dzienniczek żywienia

  • Dzienniczek żywienia maluszka

    Dzienniczek żywienia

Reklama

Wszelkie prawa zastrzeżone © 2007-2024 ZapytajPolozna.pl