BezpiecznaCiaza112023

Mamusie MAJ 2012

12 lata 3 dni temu #362281 przez Brzuszek
martynka790 napisał:

Cześć brzuszki i mamuśki ;)
Piszecie tak dużo, że aż ciężko ogarnąć..

Ja po dzisiejszej wizycie dowiedziałam się, że szyjka praktycznie całkowicie skrócona i rozwarcie na prawie 3cm ;) Na jutro mam skierowanie do szpitala. Mam się stawić na 7:30.

Nie martwcie sie brakiem objawów- ja czopu w ogóle nie dostrzegłam, mam tylko nieraz twardnienie brzucha całkowicie bezbolesne i zero skurczów...


U każdej z nas będzie inaczej to przebiegało.
Powodzenia!

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

12 lata 3 dni temu - 12 lata 3 dni temu #362284 przez beadka7
martynka to jutro poznasz swoją pociechę:) jak cudownie :) będę za Was trzymać kciuki, aby wszystko poszło sprawnie i (o ile to możliwe) bezboleśnie :)

brzuszek tak jest zawsze i w każdym temacie, co osoba to opinia, dlatego najlepiej samemu sprawdzić co komu bardziej odpowiada.




http://www.zapytajpolozna.pl/components/com_widgets/view.php?sid=33160

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

12 lata 3 dni temu #362287 przez martynka790
Brzuszek

Pewnie, że każda inaczej- bo każda z nas jest inna. Chodziło mi tylko o to, że nawet jeśli nie ma się mocnych objawów to może się już coś w środku dziać.

Dziękuję dziewczyny za kciuki

A o tej pielęgnacji pępka to faktycznie co chwilę co innego mówią.
Mi ostatnio położna powiedziała, że odchodzi się od wszystkich metod pielęgnacji pępka, za to tylko przemywa się wodą z mydłem i delikatnie osusza. Jedynie jeśli pojawi sie jakaś wydzielina to delikatnie wyczyścić patyczkiem popsikanym octaniseptem.
Tak więc zwariować można

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

12 lata 3 dni temu #362289 przez Brzuszek
martynka790 właśnie to miałam na myśli :) Nie ma co się nakręcać, u jednej będą takie objawy, a u drugiej inne.

Dokładnie słyszałam to samo o tym pępuszku i że podobno można go moczyć podczas kąpieli.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

12 lata 3 dni temu #362291 przez akciak84

Część wiadomości jest ukryta dla gości. Proszę zaloguj się lub zarejestruj aby ją zobaczyć.


Część wiadomości jest ukryta dla gości. Proszę zaloguj się lub zarejestruj aby ją zobaczyć.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

12 lata 3 dni temu #362296 przez beadka7

Część wiadomości jest ukryta dla gości. Proszę zaloguj się lub zarejestruj aby ją zobaczyć.


Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

12 lata 3 dni temu #362300 przez aga2+1

Część wiadomości jest ukryta dla gości. Proszę zaloguj się lub zarejestruj aby ją zobaczyć.

Martynka trzymam kciuki za Was:)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

12 lata 3 dni temu #362302 przez akciak84
beadka
na pewno skurcze porodowe rozpoznasz...nie ma innej opcji. Ja nie rodziłam a wiem

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

12 lata 3 dni temu #362309 przez Poziomka
Mam pytanie do rozpakowanych Mamuś, czy każda z Was karmi piersią ? Bo ja swojego Maluszka karmię z butelki, mlekiem Nan pro 1.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

12 lata 3 dni temu #362313 przez Dotka
HappyMummy jeszcze nie byłyśmy na spacerku polozna powiedziała żeby poczekać jeszcze chwilkę ale mi dopiero teraz sie lepiej robi mam taki duzy szew i tak mnie ciągnie wyszłam sobie raz na poczte niedaleko mam i ledwo wróciłam i tak mnie bolał że ledwo w nocy zyłam :(
więc póki co mi sie nie spieszyło :) ale myślę juz o wyjściu z malusią :)) ja coraz lepiej sie czuje tak myslę czy w czwartek z tata i niunią nie pojechac do urzedu poza tym musze stanik kupić bo te piersi są olbrzymie :cheer:
mojej juz prawie odpadł pępuszek ledwo sie trzyma ;)

labelo Ja tez mam mega bliznę i szwów duzo tylko ja mam takie rozpuszczające sie więc muszę czekać az same odpadną no i cały czas ciągną :(

brzuszek
octenispetem spryskujesz i wycierasz :) pepuszek szybko schnie :) pielegniarki na pewno ci pokażą w szpitalu :) tylko pytaj sie o to czego nie wiesz one pomagaja

mi mówili nie moczyć pepka w szpitalu i połozna wczoraj tez mówiła zeby nie moczyć

poziomka No ja piersią karmię :) i nie mam zamiaru dokarmiac oby tylko pokarm był :))

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

12 lata 3 dni temu #362358 przez ewel7

Część wiadomości jest ukryta dla gości. Proszę zaloguj się lub zarejestruj aby ją zobaczyć.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

12 lata 3 dni temu #362384 przez katiuszka
Ja tylko na chwilunie do Was zaglądam w wielkim skrócie powiem że prawdopodobnie do czerwca przenoszę:( Szyjka ma ponad 3 cm jest zwarta i nic się nie dzieje. Malutka waży już 3200 a jak będę rodziła to pewnie pod 4 kilo podejdzie :ohmy: Za tydzień na ktg pierwsze, za 2 tygi kontrola a później do 7 dni po terminie czekamy i szpital na obserwacje. Jak tak dalej pójdzie to przetrzymają mnie do 12 czerwca!!! Masakra...
Martynka mocno za Ciebie kciuksy trzymam i mocno ściskam. Daj nam jakoś znac, ma ktoś Twój numer? Jeśli nie to napisz mi na priv ja Tobie również podam. Powodzenia!

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

12 lata 3 dni temu #362394 przez Martita
Martynko życzę Ci powodzenia i mocno mocno trzymam kciuki!!! :)
Katiuszka no rzeczywiście objawów nie ma..ale natura jest jaka jest więc różnie może być..:)
Akciak, Aga przypomnicie mi jak długa kość udowa waszych malusich?Mojego synka 8cm..i Aga mój też ma większy brzuszek większy od główki.

Labelo od tego vaccum krocze niestety bardziej pęka, ale wszystko się zagoi, zobaczysz :) A czy dostałaś znieczulenie w kręgosłup?

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

12 lata 3 dni temu #362411 przez alicja891
Witajcie :)
Nam pępuszek odpadł w dniu wyjścia ze szpitala więc już mam luzik tylko że troszkę krwawi :/ My jeszcze na spacerku nie byliśmy, położna środowiskowa poleciła aby jeszcze posiedzieć w domu i w niedziele wybieramy się na pierwszy spacer :D
Oliwierowi również skóra schodzi na rączkach i nóżkach też smaruje to oliwką :)
Czemu już macie wizyty u pediatry?? ja mam tylko się zgłosić w 6 tygodniu życia na usg stawów biodrowych, a może sama mam sie wybrać do lekarza czy mój maluch przybiera na wadze??
Też karmię piersią i czy Wasze pociechy też by ciągle jadły bo mi robi tak że przez 4godziny je co 40min i przy tym zasypia a potem śpi już np. 4 godziny no i powtórka, jedynie w nocy zje i śpi dalej i oby to sie nie zmieniło :)
Trzymam kciuki za mamy nie rozpakowane :) już nie długo bedziecie miały pociechy przy sobie wiem co czujecie czuwając czy to już :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

12 lata 3 dni temu #362443 przez martynka790
Dziękuję dziewczyny :kiss:

Mam nr do Katiuszki więc dam znać jutro jak się sprawy mają.


Katiuszka
Może akcja się rozkręci w najmniej oczekiwanym momencie i nie zdążysz się przeterminować ;)
tego Ci życzę z całego serca

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

Moderatorzy: ilona
Reklama

Bestsellery

  • Koszulka Regularna mama

    Regularna mama

  • Koszulka Brioko baby

    Brioko Baby

  • Dzienniczek ciąży

    Dzienniczek ciąży

  • Dzienniczek żywienia dziecka

    Dzienniczek żywienia

  • Dzienniczek żywienia maluszka

    Dzienniczek żywienia

Reklama

Wszelkie prawa zastrzeżone © 2007-2024 ZapytajPolozna.pl