BezpiecznaCiaza112023

Mamusie MAJ 2012

11 lata 4 miesiąc temu #504637 przez Ingrid29
akciak możemy się spotkać na spacerku, a kiedy jesteś w Olku?

Aga podaje na razie 2 razy w tygodniu gluten, po łyżce płaskiej do mleka, tak będę robić przez miesiąc, a potem codziennie. a podaje drugi tydzień tak mi poleciła pediatra - o ile nie go nie uczuli gluten, na razie nie widać uczulenia :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 4 miesiąc temu #504873 przez karolina238
Misia oby Lilce przeszła temperaturka i lot był bezproblemowy :)

Kami dużo zdrówka dla Ciebie, i szybkiego odzyskania głosu bo Święta za pasem, a życzonka na kartkach będziesz musiała pisać :)

Beadka Krzyś to dzielny chłopak, na pewno będzie dobrze. Ja też nie szczepiłam małej na pneumokoki ani żadnych dodatkowych szczepień nie robiliśmy. Znajomi robili synkowi na rota i dwa miesiące później zachorował :(

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 4 miesiąc temu #505041 przez beadka7
Akciak najlepsze jest to że żaden lekarz nie wpadł na to żeby zrobić wymaz- podpowiedziała mi to bratowa mojego męża i macie racje przynajmniej wiem z czym mamy do czynienia.

Chociaz i tak nie zmienia to faktu że się denerwuję czy uda się to wyleczyć bez szkody na słuchu.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 4 miesiąc temu #505790 przez Poziomka
Witajcie !
Bardzo dawno juz nic nie pisalam, ale czytam Was regularnie i regularnie podgladam na facebooku :-) Karole nie ma jeszcze zabkow, ale za to bardzo ladnie siedzi, nawet z lezenia potrafi sie podniesc i juz staje. Zaczelam sama gotowac mu obiadki i chetniej je je niz sloiczki :-P dzisiaj byla brokulowa :-P
Wrocilam do wagi sprzed ciazy, 45 kg. Poza tym troche sie przeziebilam, kicham i smarkam. Mam nadzieje, ze mi przejdzie do swiat. Wszystkiego dobrego Mamusie !

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 4 miesiąc temu - 11 lata 4 miesiąc temu #505838 przez katiuszka
Witajcie Dziewczynki, ja też ostatnio rzadko tu zaglądam z powodu chronicznego braku czasu:(
Powoli przygotowuję się do powrotu do pracy, każdą chwile wolną poświęcam maksymalnie Sonii. Chyba ją troszkę rozpuściłam, wciąż ja noszę i tulę:)A nie mogę przy tym zaniedbywać starszych dziewczynek więc pochłonięta jestem domem, do tego zbliżające się święta i wigilia na dwa domy.
Kami mam nadzieje, ze już lepiej się czujesz. Trzymam Kciuki za Maksia w żłobku :kiss:
Misia jak Lili?
Beadka jaki Krzysiulek biedny z tymi uszkami, przynajmniej juz wiesz co to jest. Trzymam kciuki, musi byc dobrze:*
Akciak gratuluję pełzanio raczkowania:)
Martio widać pięknie! Gratuluję:)
Dotka dobra wiadomość z tymi szczepieniami. Ja chyba skorzystam.
Ingrid dla pocieszenia mam podobnie jak Ty i Aga:)Musimy to przeczekać...
Sonii przebijają się dolne dwójki, wczoraj miała czerwoną kropeczkę czyli za kilka dni może już wyjdzie. Też narazie nie siada sama i nie raczkuje. Jak ja posadzę to siedzi ale nie ma sił żeby podnieść się z pozycji leżącej. Ale za to robi kosi, kosi i bije brawo:)Powiedziała mama a na drugi dzień tata:) Kami pytalaś czy płakałam, bardzo się wzruszyłam i byłam prze szczęśliwa.
Poziomka, kope lat;) Chudzina z Ciebie straszna...
Nie zdążyłam nadrobić wszystkich postów, przeczytałam 3 ostatnie strony.
Mam nadzieję że wszystkim się poukłada, na te święta będziecie razem i wszyscy bardzo szczęśliwi. Życzę Przede wszystkim zdrówka i miłości! Dziękuję za wsparcie i słowa otuchy od pierwszych tygodni ciążowych. I mimo, że nie zawsze mam czas napisać to bardzo się cieszę, że jesteście tu o każdej porze i nawet jeśli nie online to czytając Wasze wpisy lepiej na duszy się robi. :kiss:
Moc buziaczków i uścisków dla Was i Waszych bliskich. Tule do serduszka wszystkie dzieciątka Nasze kochane!
WESOŁYCH ŚWIĄT !

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 4 miesiąc temu #506092 przez aga2+1
katiuszka rozpieszczaj, rozpieszczaj bo te maluchy tak szybko rosną:) Kiedy wracasz do pracy i kto bedzie zajmował się Sonią?

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 4 miesiąc temu #506195 przez labelo
kochane Moje!!!
Wszystkim Wam i Waszym Słoneczka zycze cudnych, wesolych, rodzinnych Swiat!!
!

My dzis wyjezdzamy na poludnie Polski do Zlotoryji- do tesciow, tazke nie bede miala neta:P

Poziomka, ale chudziak z Ciebie, ile masz wzrostu wogle???
ja doszlam do wagi 48/49- tazke tez jak przed ciaza:)

co do karmienia i pracy- to stopniowo, przez 3 miesiace, ktore pracuje z tygodnia na tydzien o jeden cyc mniej i sama powolutku laktacja sie wygasila,,.,,,, choc teraz,jak juz nie karmie ok 7 dni wcale- jak pomysle o Wiki, to czuje, ze sie jeszcze "produkuje":P





Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 4 miesiąc temu - 11 lata 4 miesiąc temu #506252 przez Ingrid29
Labelo, Katiuszka i wszystkim mamusiom, dzieciaczkom i całym Waszym rodzinkom pogodnych, wesołych Świąt Bożego Narodzenia, niech te święta będą dla Was magiczne i bajkowe.
Załączniki:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 4 miesiąc temu #506426 przez KAMI
witajcie

choinka juz stoi, teraz tylko ogarnąć domek i jutro pichcenie :) u nas śuięta pod znakiem ząbków chyba miną, Maksio maruda i pcha do buzi wszystko co może. Dzisiaj pomógł nurofen i zasnął ale wczoraj w nocy obudził się o 2 i do 5 nie spaliśmy.

ale kochany dzidziol miał minkę jak zapaliliśmy lampki na choince !

gdybyśmy się nie "widziały" już to wszystkim Wam i Waszym rodzinom życzę spełnienia wszystkich marzeń oraz spokoju i dobrego serduszka w ten świąteczny czas :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 4 miesiąc temu #506613 przez aga2+1
Dziewczyny święta w tym roku u mnie więc jutro na pewno nie będę miała czasu siedzieć przy kompie. Chciała Wam życzyć ZDROWYCH I SPOKOJNYCH ŚWIĄT BOŻEGO NARODZENIA W GRONIE NAJBLIŻSZYCH ORAZ DUŻO UŚMIECHU NA BUŹKACH MALUSZKÓW:)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 4 miesiąc temu #506710 przez dziewczyna84
Mamusie, ja też nie mam chwilowo czasu by poczytać nawet i napisać
dlatego życzę wam wszystkiego co najlepsze! Dla was, dzieciątek i rodzin.
Do usłyszenia za pare dni :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 4 miesiąc temu #506774 przez Miki007
Drogie mamusie i maluszki, życzymy Wam i Waszym rodzinom :

Cudownych,miłych, radosnych, pogodnych, spokojnych, zdrowych świąt upływających
we wspaniałej atmosferze !!!

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 4 miesiąc temu #507089 przez ewel7
hej Kochane

z okazji Świąt najlepsze życzenia dla Was, bobasków i Waszych najbliższych przede wszystkim dużo zdrowia!!!


Część wiadomości jest ukryta dla gości. Proszę zaloguj się lub zarejestruj aby ją zobaczyć.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 4 miesiąc temu #507135 przez karolina238
Witamy Mamusie :)

Również składamy życzonka
Zdrowych, pogodnych, uśmiechniętych, pełnych miłości Świąt Bożego Narodzenia. Aby ten magiczny czas upłynął wszystkim w spokoju ładując akumulatorki do następnych Świąt :)
Buziaki gorące dla dzieciaczków :kiss:


Misia dużo buziaków dla Lilki bo o ile się nie mylę to dziś kończy 8 miesięcy :)


A my mamy dziś w prezencie miesięcznicę- skończyliśmy 7 miesięcy :D

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 4 miesiąc temu #507231 przez aga2+1
JESZCZE RAZ WESOŁYCH ŚWIĄT:)
Załączniki:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

Moderatorzy: ilona
Reklama

Bestsellery

  • Koszulka Regularna mama

    Regularna mama

  • Koszulka Brioko baby

    Brioko Baby

  • Dzienniczek ciąży

    Dzienniczek ciąży

  • Dzienniczek żywienia dziecka

    Dzienniczek żywienia

  • Dzienniczek żywienia maluszka

    Dzienniczek żywienia

Reklama

Wszelkie prawa zastrzeżone © 2007-2024 ZapytajPolozna.pl