BezpiecznaCiaza112023

miłe zaskoczenie dnia dzisiejszego i nie tylko :)

12 lata 4 miesiąc temu #259712 przez ifka
dla równowagi do wątku "co mnie wkurza" ;) pomyślałam,że założę ten,bo.....ostatnio zostałam mile zaskoczona :lol: w labolatorium...otoż: wchodzę w pn. patrzę a tam kolejka,że hohoohoh i przysłowiowego "końca nie widać" :ohmy: :S .No długo nie mysląc, nabrałam dużo powietrza i głosno pytam czy przepuszcza mnie i Lenkę będące tam człowieki :unsure: i..... usłyszałam: oczywiście, przeciez dziecko nie będzie tyle czekało :ohmy: :lol: .No jakież było moje pozytywne zaskoczenie :laugh: .Co prawda powiedzialy to Panie z przodu kolejki,ale powiedziały więc długo nie czekalam i weszłam do środka :) co by się nie rozmyślily przypadkiem :lol: . Oi to tyle na początek :blink:


[/url]

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

12 lata 4 miesiąc temu #260827 przez milenciamroz
Czyli jednak są ludzie na tym świecie:-)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

12 lata 4 miesiąc temu #261533 przez natmur11
A jakże się miło zaskoczyłam dziś jak moja córka na pieszym spacerku grzecznie dała mi rękę na przejściu dla pieszych:D Zwykle kończyło się przenoszeniem pod pachą na siłę;]

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

12 lata 4 miesiąc temu - 12 lata 3 miesiąc temu #262047 przez ifka
natmur11 napisał:

A jakże się miło zaskoczyłam dziś jak moja córka na pieszym spacerku grzecznie dała mi rękę na przejściu dla pieszych:D Zwykle kończyło się przenoszeniem pod pachą na siłę;]


:) :) :) :) :) :woohoo: :blink:



EDIT: czyżby negatywow było więcej niż pozytywów :unsure: ;)

EDIT: dziś było to dla mnie pomimo,że się nie wyspałam,to pozytywne nastawienie na cały dzień :lol: ,póki co nie jest źle :woohoo:


[/url]

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

12 lata 3 miesiąc temu #270988 przez muka
o proszę:) to jakieś wyjątkowe człowieki były bo z reguły to zawsze się jakiś wyłamie i coś burczeć zacznie:)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

12 lata 3 miesiąc temu #271009 przez sylka
Mnie i synka przepóściła dzisiaj 1 os. w kolejce do rejestracji a później kolejna przed gabinetem. Wieć szybciej zostalismy załatwieni. Obie to kobiety w średnim wieku :) Miło zaskoczona byłam.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

Moderatorzy: kasiorailonanatmur11
Reklama

Bestsellery

  • Koszulka Regularna mama

    Regularna mama

  • Koszulka Brioko baby

    Brioko Baby

  • Dzienniczek ciąży

    Dzienniczek ciąży

  • Dzienniczek żywienia dziecka

    Dzienniczek żywienia

  • Dzienniczek żywienia maluszka

    Dzienniczek żywienia

Reklama

Wszelkie prawa zastrzeżone © 2007-2024 ZapytajPolozna.pl