BezpiecznaCiaza112023

żłobek czy opiekunka???

14 lata 1 miesiąc temu #8684 przez _aga86_
Mirella je tez mam tak jak Ty:) Moge wszystko zrobic- niektorzy mnie pytaja- jak ty to wszystko ogarniasz :woohoo: Mysla, ze jestem zorganizowana- a ja poprostu mam malego ANIOLKA :woohoo: Oby tak zostalo :blink:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

14 lata 1 miesiąc temu #8895 przez sylwiam87
Ja jestem opiekunką od kąd skończylam 18 lat. czytając niektore wypowiedzi nie zgodzę sie że wszystkie opiekunki kradną biją. ale na nas patrzy sie przez pryzmat tego co slychac raz na jakiś czas w tv. ja pracuje ponad 5 lat i nie chce widze sie w innej pracy. mieszkma w malym miasteczku i nie zarabiam dużo choć najwiecej w mojej miejscowości. nie narzeka mam wielu chetnych zebym zaopiekowala sie ich dziecmi. nigdy nie uderzylam dziecko nikogo nie okradlam, nie szperam w rzeczach swoich klientów. nie skonczylam szkoly dla opiekunek ale uwazam ze wykonuje swoja prace bardzo dobrze i nie naleze do grona tych o ktorych kiedy kolwiek bedzie slychac w tej negatywnej ocenie. jeśli ktoś chce dowiedziec sie cos o tej pracy chetnie odpowiem na pytania.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

14 lata 1 miesiąc temu #8991 przez sara125
mozliwe ja tez sie opiekowalam dziecmi w liceum zdeby dorobic.ale osobiscie puszczedziecko do zlobka. mieszkamy sami w duzym miescie rodzina daleko a zlobek ma swietna opinie 250 zl miesiecznie i mleko i pieluszki trzeba dostarczyc. posilki bezmleczne dodatkowo sie placi i dziecko dostaje

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

Moderatorzy: kasiorailonanatmur11
Reklama

Bestsellery

  • Koszulka Regularna mama

    Regularna mama

  • Koszulka Brioko baby

    Brioko Baby

  • Dzienniczek ciąży

    Dzienniczek ciąży

  • Dzienniczek żywienia dziecka

    Dzienniczek żywienia

  • Dzienniczek żywienia maluszka

    Dzienniczek żywienia

Reklama

Wszelkie prawa zastrzeżone © 2007-2024 ZapytajPolozna.pl