BezpiecznaCiaza112023

Pomóżcie z wyborem imienia dla maluszka ;)

10 lata 6 miesiąc temu #758267 przez tweety1992
Witam Panie ;) Chcę w tym wątku prosić Was o pomoc z wyborem imionek dla dzidziusia. Wiem wiem że dopiero 19 tydzień ale wstępnie chciałabym coś wybrać. Ja zawsze chciałam synka i nazwać go Oskar,Dominik albo Fabian (mąż się nie zgadza na żadne argumentując że są pedalskie:() a dla córki hmm ... nie wiem Marysia albo Karolina. Pomóżcie jakie wg Was jest ładne ? Dodam że nie znam jeszcze płci także chcę znać i dla chłopca i dla dziewczynki. Z góry dziękuję za odpowiedzi :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 6 miesiąc temu #758277 przez Dave
Wybór imienia to bardzo indywidualna sprawa. I to Wy musicie go dokonać.

Ja zawarłam z mężem układ - jak będzie dziewczynka - wybiera on, a jak chłopak - ja. I tak było:)



Aniołek - tak maleńki i tak ważny!

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 6 miesiąc temu #758286 przez tweety1992
Oo ... No to fajny układzik ;)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 6 miesiąc temu - 10 lata 6 miesiąc temu #758614 przez Kamykowa84
Hejka :)
U nas było tak-ja miałam wybrac dla córki a mąż dla synka :) i mamy Dominika :lol: od poczatku czulam, ze bedzie syn.Dla córci mialo byc Iga, Pola lub Adriana :blink: ale wybór należy do was :silly:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 6 miesiąc temu #758669 przez tweety1992
KAmykowa niestety nie widze co napisałas ;/ Ponieważ mi coś takiego pisze pomimo że jestem zarejestrowana "Następujące będą niewidoczne dla niezarejestrowanych użytkowników:"

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 6 miesiąc temu #758785 przez tweety1992
Dziękuję ;) Imię Dominik dla chłopca strasznie mi się podoba ale mąż niestety nie zgodzi się. Ale widzę że więcej oso stosowało układ jedne z rodziców wybiera dla chłopca drugie dla dziewczynki. Myślę nad tym intensywnie tylko lekko się boję ponieważ mąż chce dać córeczce imię po swoich byłych a ja nie umiałabym tak :( Ja czuję że będzie dziewczynka bo cały czas do słodkiego mnie ciągnie. Chociaż modlę się żeby jednak był synuś o którym tak marzę.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 6 miesiąc temu #759185 przez aisod
tweety to Ty wybierz imię dla diewczynki, a mąż niech wybiera dla chłopaka ;) My stawiamy na imiona, które nam się obojgu podobają i nie kojarzą się negatywnie. Zrób listę swoich propozycji i niech mąż wybierze z nich które mogłyby być, albo odwrotnie. :) Jeszcze macie chwilę także spokojnie! U mojej ciotki miał być Mateusz, a po porodzie stwierdzili, że jednak będzie Sławek ;) Decyzję zawsze można zmienić :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 6 miesiąc temu #759190 przez tweety1992
No masz rację ;) Ja jestem w gorącej wodzie kąpana straszliwie z dwóch powodów. Raz że kiedyś straciłam dziecko a dwa że chciałabym już je zobaczyć :D Pewnie nie jedna z Was też miała podobnie że nie umiała się doczekać.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 6 miesiąc temu #763129 przez Joasia B
Ciężko dojść do kompromisu, gdy zupełnie co innego nam się podoba. My z mężem stworzyliśmy listę imion na które oboje się zgadzamy i spośród nich wybraliśmy imiona dla synka - Dominik dla córeczki - Julia. Powodzenia!

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 6 miesiąc temu #763130 przez tweety1992
No u Nas juz ustalone jest dla chłopca - Dominik :D a dla dziewczynki nie wiadomo jeszcze bo mamy z tym problem bo każde ma inny typ a nawzajem się z Nimi nie zgadzamy

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 6 miesiąc temu #763166 przez Joasia B
Na pewno dojdziecie do porozumienia, macie jeszcze czas. Trzymam kciuki za owocne negocjacje!

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 6 miesiąc temu #763167 przez tweety1992
Dziękuję Ci bardzo Joasiu :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 6 miesiąc temu #763199 przez Kamykowa84

Część wiadomości jest ukryta dla gości. Proszę zaloguj się lub zarejestruj aby ją zobaczyć.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 6 miesiąc temu #763205 przez tweety1992
No mnie baardzo się podoba Dominiczek :D Jest takie słodkie a zarazem męskie :D

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

Moderatorzy: kasiorailonanatmur11
Reklama

Bestsellery

  • Koszulka Regularna mama

    Regularna mama

  • Koszulka Brioko baby

    Brioko Baby

  • Dzienniczek ciąży

    Dzienniczek ciąży

  • Dzienniczek żywienia dziecka

    Dzienniczek żywienia

  • Dzienniczek żywienia maluszka

    Dzienniczek żywienia

Reklama

Wszelkie prawa zastrzeżone © 2007-2024 ZapytajPolozna.pl