BezpiecznaCiaza112023

GDZIE znaleźć położną w Holandii?????????

12 lata 3 miesiąc temu #282792 przez wredotka_1991
Szukam pilnie polskiej położnej jestem w 6 miesiącu ciąży mieszkam w Krimpen okolice Rotterdamu i chciałabym urodzić maluszka w Holandii ale nie mam położnej szukałam w internecie pytałam po znajomych i nikt nie wie, myślę ze więcej przyszłych mam w Holandii ma taki problem jak ja , może tu znajdą odpowiedź.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

12 lata 3 miesiąc temu #282837 przez kasiora

dla innych jestes tylko dzieckiem a dla mnie jestes calym swiatem!

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

12 lata 3 miesiąc temu - 12 lata 3 miesiąc temu #284722 przez JustynaNL
Witam. A więc po kolei. Co do polskiej położnej najbliższa jest w Hadze, ale niestety Cię nie przyjmie ponieważ mają tzw. rejonowość. W Rotterdamie była kiedyś polska położna niestety też już nie pracuje. Jedyne co Ci pozostaje to udać się do najbliższej położnej (w Twojej miejscowości lub Rotterdamie). Możesz też skontaktować się ze swoim ubezpieczycielem, który powinien podać Ci adresy położnych, z którymi ma podpisane świadczenia i które znajdują się najbliżej Twojego miejsca zamieszkania. Jeżeli masz jeszcze jakieś pytania to pisz. Pomogę w miarę możliwości :)

Jeszcze na szybkiego znaleziona strona jednej z praktyk położniczych (myślę, że skoro jedna w miejscowości to ma podpisane kontrakty z większością ubezpieczycieli, ale radzę jeszcze wypytać się albo tejże położnej albo swojego ubezpieczyciela
www.verloskundigenkrimpen.nl/index.html )

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

Moderatorzy: kasiorailona
Reklama

Bestsellery

  • Koszulka Regularna mama

    Regularna mama

  • Koszulka Brioko baby

    Brioko Baby

  • Dzienniczek ciąży

    Dzienniczek ciąży

  • Dzienniczek żywienia dziecka

    Dzienniczek żywienia

  • Dzienniczek żywienia maluszka

    Dzienniczek żywienia

Reklama

Wszelkie prawa zastrzeżone © 2007-2024 ZapytajPolozna.pl