BezpiecznaCiaza112023

Koszmarne bóle pleców w II trymestrze

11 lata 3 miesiąc temu #534228 przez kejti22
Moje drogie,jestem w 18 tygodniu ciąży i od mniej więcej 2 tygodni cierpię na koszmarne bóle pleców, raz z prawej raz z lewej strony, Bliżej bioder, staram się spać jak tutaj na portalu piszą na lewej stronie i unikam spania na wznak,ale mimo tego,średnio to skutkuje,czy wy też miałyście,macie z tym problem i ewentualnie jak sobie z tym radzicie? ;)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 3 miesiąc temu #534261 przez madziaska
Ojjj, wiem o czym piszesz... Ja zakupilam sobie rogala do spania z Mathercare, ale ten duzy. Rewelacja, bol plecow w nocy minal. Dla mnie to najlepszy wynalazek dla kobiet w ciazy, polecam :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 3 miesiąc temu #534265 przez kejti22
Najgorsze jest to,że nawet jak staje na przejściu dla pieszych to czasami ciężko jest mi ruszyć z miejsca,poważnie,a że aktualnie mieszkam we Wrocławiu,to jednak tam trzeba czasami dość długo czekać na to upragnione zielone hehe.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 3 miesiąc temu #534268 przez kejti22
A tak poza tymi bólami pleców,ciążę przechodzę idealnie, nie miałam wymiotów ani nic,jedynie ból piersi na początku..oby tak do końca ;)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 3 miesiąc temu #534932 przez Kasiulka
Kejti u mnie było tak samo. Royal pomagał w.nocy ale w ciągu dnia i tak było ciężko... A z tym przejściem dla pieszych to jak bym o sobie czytała :) powodzenia!

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 1 miesiąc temu #583457 przez Asia88
dziewczyny a posiadacie moze poszuki do spania w ksztalcie polksiezyca np 170 cm ? Sa one bardzo pomocne. Ja ta poduszke nazywam moim kochankiem. Nic mnie juz nie boli :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

Moderatorzy: kasiora
Reklama

Bestsellery

  • Koszulka Regularna mama

    Regularna mama

  • Koszulka Brioko baby

    Brioko Baby

  • Dzienniczek ciąży

    Dzienniczek ciąży

  • Dzienniczek żywienia dziecka

    Dzienniczek żywienia

  • Dzienniczek żywienia maluszka

    Dzienniczek żywienia

Reklama

Wszelkie prawa zastrzeżone © 2007-2024 ZapytajPolozna.pl