Dzienniczek ciąży - sklep internetowy Brioko.pl

Koszmarne bóle pleców w II trymestrze

5 lata 9 miesiąc temu #534228 przez kejti22
Moje drogie,jestem w 18 tygodniu ciąży i od mniej więcej 2 tygodni cierpię na koszmarne bóle pleców, raz z prawej raz z lewej strony, Bliżej bioder, staram się spać jak tutaj na portalu piszą na lewej stronie i unikam spania na wznak,ale mimo tego,średnio to skutkuje,czy wy też miałyście,macie z tym problem i ewentualnie jak sobie z tym radzicie? ;)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

5 lata 9 miesiąc temu #534261 przez madziaska
Ojjj, wiem o czym piszesz... Ja zakupilam sobie rogala do spania z Mathercare, ale ten duzy. Rewelacja, bol plecow w nocy minal. Dla mnie to najlepszy wynalazek dla kobiet w ciazy, polecam :)

5 lata 9 miesiąc temu #534265 przez kejti22
Najgorsze jest to,że nawet jak staje na przejściu dla pieszych to czasami ciężko jest mi ruszyć z miejsca,poważnie,a że aktualnie mieszkam we Wrocławiu,to jednak tam trzeba czasami dość długo czekać na to upragnione zielone hehe.

5 lata 9 miesiąc temu #534268 przez kejti22
A tak poza tymi bólami pleców,ciążę przechodzę idealnie, nie miałam wymiotów ani nic,jedynie ból piersi na początku..oby tak do końca ;)

5 lata 8 miesiąc temu #534932 przez Kasiulka
Kejti u mnie było tak samo. Royal pomagał w.nocy ale w ciągu dnia i tak było ciężko... A z tym przejściem dla pieszych to jak bym o sobie czytała :) powodzenia!

5 lata 7 miesiąc temu #583457 przez Asia88
dziewczyny a posiadacie moze poszuki do spania w ksztalcie polksiezyca np 170 cm ? Sa one bardzo pomocne. Ja ta poduszke nazywam moim kochankiem. Nic mnie juz nie boli :)

Moderatorzy: kasiora
Reklama

Bestsellery

• Koszulka Regularna mama

Regularna mama

• Koszulka Brioko baby

Brioko Baby

• Dzienniczek ciąży

Dzienniczek ciąży

• Dzienniczek żywienia dziecka

Dzienniczek żywienia

• Dzienniczek żywienia maluszka