BezpiecznaCiaza112023

problem....

13 lata 10 miesiąc temu #17344 przez Madzia89862
a bym nie jezdzila chociaz//:)moze nie ma przeciwwskazan.ja bym cwiczyla sobie na rowerze:)jezdzilam czesto i do poznych miesiecy i w domku delikatne sklony itp.taki typowe cwiczenia dla ciezarnych:)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

13 lata 10 miesiąc temu #17347 przez kakasia20
yhy okto moze jakies ciezarki kupie sobie o malej wadze... do 2 kg max.. no tez sie boje ze sie wyglebie i bedzie klopot..... na rolkach.. a rowerek mam rozmontowany:)))) zawsze kono jezdzilam 9 lat zawodowo ale ciaza to zrezygnowalam z zawodow i jazdy dla dziecka :))))..dla bezpieczenstwa... ale takie siedzenie w domu nudzi czlowieka....:( a jak myslicie bo to moja1ciazamoge jesc np migdaly lub rodzynki jesli mam ochote na nie?

www.zapytajpolozna.pl/components/com_widgets/view.php?sid=74794

Michałek 3.11.2010
Majka 10.10.2012
Aniołek 09.2016+

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

13 lata 10 miesiąc temu #17349 przez Madzia89862
w ciazy chyba nie ma zakazow ja rodzynkow nie lubie ale migdaly owszem i czesto sobie podjadalam:)konno:)uwielbiam te zwierzeta tez troche jezdzilam jak bylam mlodsza ale tak dla rekreacji:)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

13 lata 10 miesiąc temu #17351 przez martela89
W ciąży powinno się powstrzymać od jazdy na rolkach czy łyżwach bo upadek mógł by zaszkodzić maluszkowi-także lepiej dmuchać na zimne,nawet jak się dobrze potrafi jeździć.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

13 lata 10 miesiąc temu #17353 przez Moniq
kakasia20 napisał:

hej kobiety jakos naszla mnie ochota na jazde na rolkach i chce je akupic i po 15 min dziennie jezdzic sobie powoli.... nie wiem czy powinnam w 17 tyg ciazy....zy moze zakupic jakies 2 woreczki z grochem lub ciezarki i jakies w domu cwiczenia wykonywac???

to chyba nie zbyt dobry pomysł zz tymi rolkami, podobnie bieganie i jazda na rowerze w terenie, zbyt duze ryzyko upadku lub urazu, sporo wstrząsów, ale możesz spokojnie ćwiczyć w domu pod warunkiem że nic się nie dzieje z szyjką, nie masz jakiś niepokojących skurczy, jeśli masz wątpliwości to przez rozpoczęciem ćwiczeń zapytaj koniecznie ginekologa; jesli nie masz przeciwskazań, to możesz sobie na basen chodzić, ćwiczyć w domu, nawet siłownia może być pod warunkiem że powiesz instruktorowi że jesteś w ciąży

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

13 lata 10 miesiąc temu #17354 przez Madzia89862
a ja na rowerze jezdzilam:)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

13 lata 10 miesiąc temu #17400 przez kakasia20
basen odpada.... dzis bylam z wynikami moczu krwi ......... mam jakies zapalenie drog moczowych mambrac 3 razy na dzien po pol nospy forte zeby sie mi tam nicc nie zatkało.... mam inny antybiotyk doustnie i dopochwowy:(..jak 2.06 nie bede miala dobrych wynikow z moczu i krwi bede w szpitalu lezec///....

www.zapytajpolozna.pl/components/com_widgets/view.php?sid=74794

Michałek 3.11.2010
Majka 10.10.2012
Aniołek 09.2016+

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

13 lata 10 miesiąc temu #17406 przez Manga
Ja w ciąży chodziłam na gimnastykę dla kobiet w ciąży - super sprawa, bo poza ruchem, można było się jeszcze spotkać i pogadać (jak na naszym forum) z dziewczynami. Z jedną spotkałam się nawet na porodówce ;)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

13 lata 10 miesiąc temu #17407 przez Madzia89862
oj:(ale dla dobra dzidzi to bedzie

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

13 lata 10 miesiąc temu #17414 przez Manga
Dobre dla mamy i dla maleństwa (lepsze dotlenienie dzidziulka, a aktywność mamy w ciąży wpływa na rozwój układu nerwowego, wzroku i koordynacji ruchowej dziecka).
Podobno też jest lepszy poród - ale tu się nie wypowiem, bo nie mam porównania ;)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

13 lata 10 miesiąc temu #17417 przez Madzia89862
byleby juz nie padalo choc zapowiadaja kolejne deszcze:(

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

13 lata 10 miesiąc temu #17418 przez Moniq
prawda prawda, ćwiczenia w ciąży to same dobrodziejstwa i dla mamusi i dla dzidziusia :) czy lżejszy poród to ja też nie mam porównania ale dobra kondycja przy porodzie przydaje się jak nic ;) ;)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

13 lata 10 miesiąc temu #17956 przez AnQś
No rolek to ja nie radzę sobie kupować. Nawet nie za bardzo pozwala się na jazdę na rowerze, właśnie dlatego,że można spaść i się potłuc. A rolki tym bardziej są inwazyjne. POczytaj sobie w necie o ćwczeniach jakie możesz wykonywać. Najlepiej chodzić na basen:)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

13 lata 10 miesiąc temu #17972 przez Tibarka
Przylaczam sie do wypowiedzi poprzedniczek. Rolkom w ciazy mowimy NIE!

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

13 lata 10 miesiąc temu #17980 przez kakasia20
basen odpada ..walcze z infekcja juz tydzien i dalej nicc sie nie poprawia mi.;..

www.zapytajpolozna.pl/components/com_widgets/view.php?sid=74794

Michałek 3.11.2010
Majka 10.10.2012
Aniołek 09.2016+

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

Moderatorzy: kasiorailonanatmur11
Reklama

Bestsellery

  • Koszulka Regularna mama

    Regularna mama

  • Koszulka Brioko baby

    Brioko Baby

  • Dzienniczek ciąży

    Dzienniczek ciąży

  • Dzienniczek żywienia dziecka

    Dzienniczek żywienia

  • Dzienniczek żywienia maluszka

    Dzienniczek żywienia

Reklama

Wszelkie prawa zastrzeżone © 2007-2024 ZapytajPolozna.pl