BezpiecznaCiaza112023

objawy w ciąży

13 lata 10 miesiąc temu #17211 przez kasia86
na 10000% możesz brać leki z paracetamolem. broń boże z ibuprofenem!!! tak mi doktor mówił i babka w szpialu jak miałam grypke!

na ból głowy ( bo też miałam straszne) kazał mi brać 2 razy dziennie apap.mówił że jest całkowicie bezpieczny

mi on wogule nie pomagał więc przestałam brać ale na bank możesz go bezpiecznie brać...może poczujesz się po nim lepiej

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

13 lata 10 miesiąc temu #17260 przez Moniq
Emme, paracetamol jest bezpieczny, powiedz lekarzowi o tych bólach, może winne jest ciśnienie krwi; ja niestety w ciąży też się z tym borykałam i apap nie pomagał. ale czasem pomagało odprężenie się, posłuchanie muzyki, czasem kąpiel, tylko nie gorąca(bo w ciąży nie wolno) a czasem mała kawka i kawałeczek czekolady, czasem masaż skroni przynosił ulgę albo masaż karku

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

13 lata 10 miesiąc temu #17267 przez kasiabrzezik
Dziewczyny proszę poradzcie mi, co moze byc przyczyna tych problemow z przelykaniem bo bardzo sie martwie ze na prawde moze to byc jakas choroba zwiazana z tarczyca na przyklad wlasnie hashimoto. Na pocztku myslalam ze to stres ale czym to trwa dluzej tym bardziej mysle ze to tarczyca:(

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

13 lata 10 miesiąc temu #17271 przez Madzia89862
ja jak bylam w ciazy mialam uczucie ze cos stoi mi w przelyku jakby powietrze albo cos innego ani tego popic nie szlo ani przegryzc ale nie sprawialo mi to bolu przy przelykaniu tylko strasznie denerwowalo.do dzis nie wiem co to bylo.zgaga?nawet nie wiem czy ona bo nigdy nie mialam a to ani nie palilo ani nic.
kasiabrzezik przede wszystkim sie nie martw i nie denerwuj a migdaly masz powiekszone?moze angine masz?wtedy jest problem z przelykaniem

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

13 lata 10 miesiąc temu #17306 przez Mirella
No właśnie może to głupie zapalenie gardła? Ja to miałam w ciąży, męczące ale da się przeżyć bez antybiotyków. A może chlebem przepchaj?

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

13 lata 10 miesiąc temu #17355 przez Moniq
a boli Cię przy przełykaniu? piecze? może to taka paskudna zgaga, ja taką miewałam w ciąży;
przed ciążą miałaś problemy z tarczycą??? najlepiej będzie jeśli pójdziesz z tym do lekarza, można zrobić badania hormonów i będzie wiadomo czy coś się dzieje z tarczycą; a może to nic poważnego, jakiś problem z gardłem albo zgagą lub refluksem, czyli cofaniem treści z żołądka do przełyku- dość często zdarza się w ciąży

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

13 lata 10 miesiąc temu #17496 przez kasiabrzezik
Zgaga to raczej nie bo nie piecze. Po prostu takie dziwne uczucie jak by cos przeszkadzało w gardle. Oczywiście cały czas szperam w internecie w poszukiwaniu przyczyny i caly czas czytam o tym hashimoto. Mój ginekolog zasugerowal mi badanie tarczycy, rzezcz jasna to zrobie ale najpierw chciala bym sie dowiedziec czegos wiecej na ten temat. Ktoras z was robila sobie takie badania?jak to wyglada?

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

13 lata 10 miesiąc temu #17745 przez ela8365
hej dziewczynki zrobiłam test ciążowy i niestety nie jestem w ciąży :(

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

13 lata 10 miesiąc temu #17747 przez Madzia89862

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

13 lata 10 miesiąc temu #18260 przez kasiabrzezik
Znalazłam ciekawy artykuł o tym jak ważne jest wykonanie badań wykrywających choroby tarczycy takie jak hashimoto czy Gravesa-Basedowa podczas ciąży lub gdy się planuje dzidziusia.
www.rp.pl/artykul/182793,483243.html

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

13 lata 10 miesiąc temu #18402 przez sunaja21
ja miałam takie uczucie jakby ciagle cos w gardle miała przyklejone i zrobilam tsh i okazało sie z to tarczyca :/ lepiej idz do lekarza bo mi strasznie blokowała zajście w ciąze a teraz jestem pod stała kontrola endykrynologa i biore hormony bo nieleczona tarczyca jest bardzo czesto przyczyna poronień :(


[url=http://dawidek7-.aguagu.pl][img]http://dawidek7-.aguagu.pl/suwaczek/suwak3/a.png[/url]

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

13 lata 10 miesiąc temu #18403 przez sunaja21
a co do głowy to mi lekarz kazał brac apap lub leki na paracetamolu!
a jeśli chodzi o objawy to na poczatku bole piersi wymioty mdłości cały dzien teraz mi chyba juz ustapiły na dobre!i brzuchol poboluje!


[url=http://dawidek7-.aguagu.pl][img]http://dawidek7-.aguagu.pl/suwaczek/suwak3/a.png[/url]

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

13 lata 10 miesiąc temu #18452 przez kasiabrzezik
Sunaja21 a na czym polega to badanie na hashimoto?

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

13 lata 10 miesiąc temu #18465 przez mariosponge
tak samo mam z bólem głowy. Codziennie! i biorę paracetamol, tylko że 2 tabletek dziennie to za mało...

[/url]

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

13 lata 10 miesiąc temu #18470 przez sunaja21
ja zrobilam zwykle badanie krwi na tsh i wyszło ponad norme- zapisalam sie do endykrynologa ktory zrobil usg na szczescie zadnych guzkow nie mam ale hormony wariuja i musze tego pilnować!jak ustabilizowałam tarczyce to to uczucie minelo!


[url=http://dawidek7-.aguagu.pl][img]http://dawidek7-.aguagu.pl/suwaczek/suwak3/a.png[/url]

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

Moderatorzy: kasiorailonanatmur11
Reklama

Bestsellery

  • Koszulka Regularna mama

    Regularna mama

  • Koszulka Brioko baby

    Brioko Baby

  • Dzienniczek ciąży

    Dzienniczek ciąży

  • Dzienniczek żywienia dziecka

    Dzienniczek żywienia

  • Dzienniczek żywienia maluszka

    Dzienniczek żywienia

Reklama

Wszelkie prawa zastrzeżone © 2007-2024 ZapytajPolozna.pl