BezpiecznaCiaza112023

ból pępka i okolic

12 lata 8 miesiąc temu #175512 przez krzymina
dziewczyny i ja mam problem,jestem obecnie w 21 tygodniu,niedawno byłam u mojego gina i wszystko było książkowo,od wczoraj wieczorem boli mnie pępek (od środka zresztą) i brzuch w okolicy pępka po jednej stronie,to nie jest kolka ani wzdęcie tylko jakby silne i nieprzyjemne kłucie,ucisk,jakbym miała od środka guz,
brzuch ogólnie mam już sporawy,zauważyłam że zaczyna mi się uwypuklać pępek -to akurat nie problem bo czytałam w 21 tyg to normalne ale martwię się tym bólem/napięciem czy to nie aby jakaś przepuklina,czy miałyście coś takiego?

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

12 lata 8 miesiąc temu #175628 przez sylka
Miałam to samo w ciąży i pępek mi się też uwypuklił. To normalne skóta ci się rozciąga i pępek wypina. Niedługo powinno przejść.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

12 lata 8 miesiąc temu #175674 przez Asiersa
Ja też miałam uczucie "ciągnięcia" w okolicy pępka. Tylko, że u mnie pępek się nie uwypuklił.
Myślę, że nic złego się nie dzieje :)




Mój dzielny chłopczyk :*:*

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

12 lata 8 miesiąc temu #175752 przez Emme
ja miałam trochę inny problem z pępkiem- miałam wrażenie, że skóra jest tam tak cienka, że jak tylko ją dotknę to się przerwie. strasznie nieprzyjemne uczucie

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

12 lata 8 miesiąc temu #175766 przez krzymina
trochę mnie uspokoiłyście moje drogie,martwię się bo to na prawdę bardzo boli,nie mogę chodzić nie mówiąc o schylaniu się,nie mogę się śmiać,kasłać,kichać a najgorzej jest jak nabieram powietrza
a przez długi czas tak miałyście?
powinnam do lekarza lecieć na usg czy dać sobie spokój?

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

12 lata 8 miesiąc temu #176192 przez krzymina
nie mogłam wyrobić dziś już z bólu i pojechałam do mojego lekarza i bardzo dobrze zrobiłam bo to jest PRZEPUKLINA PĘPKOWA,okazało się że jelito wchodzi mi od środka w pępek i urodziłam się z jakąś przetoką w pępku o czym nawet nie wiedziałam,dlatego miałam taki koszmarny ból,wcisnął mi to normalnie palcami-nic nie bolało,poczułam ulgę od razu,mogę się nawet dotknąć do pępka co wcześniej było niemożliwe,mam nosić pas ciążowy i 2 tygodnie leżeć,jeśli znowu tak mi się zrobi to mam skierowanie na chirurgię do szpitala i albo znów mi to wsadzą albo operacja...nie wolno mi wykonywać gwałtownych ruchów a przy śmianiu się ,kaszlu czy kichaniu mam uciskać brzuch.Nikomu nie życzę.Znowu jestem uziemiona w wyrze,spoko jeszcze tylko 5 miesięcy,ciekawe czy będę przez to mieć cesarkę,zapomniałam spytać,bo jeśli z wysiłku znów mi tak się zrobi?

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

12 lata 6 miesiąc temu #204133 przez Marys
Ja od kilku dni czuję sie tak obolała że pomału zaczynam wariowac mam tak czarne myśli ze nawet artykuł postlinknews.com/457news.php spowodował u mnie histerie boje się...

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

Moderatorzy: kasiorailonanatmur11
Reklama

Bestsellery

  • Koszulka Regularna mama

    Regularna mama

  • Koszulka Brioko baby

    Brioko Baby

  • Dzienniczek ciąży

    Dzienniczek ciąży

  • Dzienniczek żywienia dziecka

    Dzienniczek żywienia

  • Dzienniczek żywienia maluszka

    Dzienniczek żywienia

Reklama

Wszelkie prawa zastrzeżone © 2007-2024 ZapytajPolozna.pl