BezpiecznaCiaza112023

problem z nerkami

12 lata 6 miesiąc temu #220804 przez asiaj2001
Witam
być może już były takie problemy poruszane ale nie mogłam ich znaleźć więc pisze tutaj.
Jestem dopiero 17 dni w ciąży licząc od dnia zapłodnienia a nie od daty ostatniej miesiączki. Zrobiłam test ciążowy wyszedł pozytywnie ale nadal nie byłam pewna w związku z tym zrobiłam badanie krwi na hormon bata HCG który wynik wskazuje na początkową ciąże gdyż wynosi 323,17 ml. I wszystko byłoby cudownie idę na potwierdzenie jeszcze tych wyników we wtorek do ginekologa. Ale problem pojawił się gdy dostałam moje bóle nerkowe takie co nie byłam w stanie wytrzymać miałam je już od środy wieczora a bóle to wynik (kamicy nerkowej) które to schorzenie mam od 6 roku życia. Nie brałam nic bo niby nie można brać. Ale dziś z bólu w sumie mdlałam dostałam z bólu nerki ból migrenowy a co za tym idzie prawie mdlałam. Poszłam do wewnętrznego lekarza powiedziałam o co chodzi i że jestem w ciąży. Dała mi mimo wszystko nospe forte, apap, debezyline co ponoć można zażywać bez problemu. Gdyby nie przeszło mam się zgłosić do szpitala na oddział ginekologiczny. Ale też zaleciła, i wiem że na nerki to jest dobre a mianowicie gorącą kąpiel. Ale też wiem, że takie gorące kąpiele powodują rozkurczenie macicy i może dojść do plamienia i poronienia. Co w tej kwestii robić, mimo to zrobić cielą sobie kąpiel ale nie aż tak gorącą i być max 15 minut, czy widzicie inne rozwiązania. Co mam zrobić by ból mi trochę uśnieżył i czy to co doktor dał jest ok?
pozdrawiam i będę wdzięczna za odpowiedzi

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

12 lata 6 miesiąc temu #220861 przez Róża
Ciężko mi powiedzieć, bo jeśli chodzi o schorzenia nerek to nie jestem ekspertem, i w tej kwestii nie będę się wypowiadać, ale wiem, że powinno się unikać gorących kąpieli w ciąży, nie jestem w stanie postawić się w Twojej sytuacji, co do bólu, ale ja bym z tego zrezygnowała, sama przed ciążą potrafiłam przesiadywać w wannie z gorąca wodą, ale przestałam od razu jak zrobiłam test i wyszedł pozytywny, zresztą później przeżywałam, czy na pewno nie zaszkodziłam w żaden sposób dziecku ... miałam plamienia, ale dopiero po pewnym czasie, więc nie sądzę żeby akurat u mnie te kąpiele miały jakikolwiek wpływ ...

Życzę dużo zdrowia i bezproblemowej ciąży :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

Moderatorzy: kasiorailonanatmur11
Reklama

Bestsellery

  • Koszulka Regularna mama

    Regularna mama

  • Koszulka Brioko baby

    Brioko Baby

  • Dzienniczek ciąży

    Dzienniczek ciąży

  • Dzienniczek żywienia dziecka

    Dzienniczek żywienia

  • Dzienniczek żywienia maluszka

    Dzienniczek żywienia

Reklama

Wszelkie prawa zastrzeżone © 2007-2024 ZapytajPolozna.pl