BezpiecznaCiaza112023

Witam mam pytanie

12 lata 5 miesiąc temu #255400 przez Fisia22
Powiem też że mam sutki bardzo brązowe jak sprawdzałam,i co prawda jak już pisałam brzuszek mi urósł nie za mocno ale odczuwam różnicę a chociaż mało jem.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

12 lata 5 miesiąc temu - 12 lata 5 miesiąc temu #255403 przez sylka
ja robiłam pierwszy test jak byłam w 4 tyg. ciązy :) jedynym obiawem była senność i roztargnienie :P

Taka mała sugestia by nie pisac postów 1 pod 2 edytuj je :) jeśli zapomniałaś o czyms napisac.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

12 lata 5 miesiąc temu - 12 lata 5 miesiąc temu #255448 przez bombel779
Fisia22 napisał:

teraz często jestem zmęczona,brzuszek boli czasami głowa,leci wydzielina a na dodatek teraz nagle ciągle chodzę do toalety :huh: urósł mi lekko brzuszek i czuję wzdęcia :blush: .Czy to ciąża?

Fisia22 napisał:

Jestem ciekawa czy to napewno ciąża!
Teraz czuję ucisk na pęcherzu niby chce mi się siusiu ale nie mogę zrobić :blush: ,i jeszcze dodam że na brzuszku pojawiły mi się ciemne włoski taka linia od klatki piersiowej aż do pępka :blush:

Wiesz co,ja w I trymestrze miałam tylko bóle głowy i byłam strasznie senna.
Ucisk na pęcherz,częste oddawanie moczu,zaokrąglony(rosnący) brzuszek,ciemna linia wzdłuż pępka.....te i inne oznaki ciąży pojawiły się dużo dużo później! Gdzieś w II trymestrze więc trochę dziwi mnie to co piszesz. Mogę się tylko domyślać że bardzo chcesz mieć dziecko i wszelkie dolegliwości,wszelkie "nowe" znaki od razu odbierasz jako ciążę.
Żeby uniknąć ewentualnego rozczarowania(jeśli nie jesteś w ciąży) radzę jak najszybciej zrobić test i rozwiać swoje wątpliwości!
Żadna z nas NA ODLEGŁOŚĆ,PRZEZ INTERNET nie powie CI - czy jesteś w ciąży!

A jak czujesz ucisk na pęcherz i nic nie możesz zrobić to może nabawiłaś się ZAPALENIA PĘCHERZA?!


Aniołek wrzesień 2013 [*]

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

12 lata 5 miesiąc temu #255455 przez natmur11
bombel nic dodać nic ująć!
zrób test i pochwal się wynikiem:)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

12 lata 4 miesiąc temu #255826 przez Fisia22
Witam Ponownie!
Zastanawiam się i muszę zrobić ten test ciążowy...
Coraz bardziej jestem w przekonaniu że to właśnie jest ciąża,dzisiaj np z pochwy miałam biały wymaz czytałam gdzieś o tym że to właśnie chroni płód,zapalenia pęcherza nie mam bo teraz rzadko mnie ciśnie :P .Ale brzuszek nie zszedł i codzienne rano mam lekkie bóle :huh: .Do tego ten okres o którym wcześniej pisałam od początku było niepokojące... :huh: .Waszym zdaniem jest możliwość że to są objawy ciąży czy tak mi się zdaje? :( .Czytałam na wielu forach że każda kobietka ma inne dolegliwości,tylko właśnie nie umiem powiedzieć... :blush: :blush: .Ale jakoś tam czuję że noszę fasolkę w brzuszku :) :) .
Prosiła bym o porady,lub jakieś doświadczenia związane z pierwszą ciążą :blush: :blush:
Z góry dziękuję :) :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

12 lata 4 miesiąc temu #255889 przez sylwira1721
ja o swojej ciąy dowiedzialam sie dopiero w ok 4 miesiaca a podejrzewalam ze jestem po tym ze zbieralo mnie na wymiotu a apetytu wogole nie mialam... musialam wyjac kolczyk z jezyka bo tak mnie naciągalo .. :P
dlatego tak pozno sie dowiedzialam bo okres mialam nieregolarny nawet co 2 miesiace :)

Fisia test nie kosztuje majątku tak wiec kup i rób :P i wreszcie bedziesz znac swoją odpowiedz :lol:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

12 lata 4 miesiąc temu #255903 przez emma
nie wiem, czemu, ale mam dziwne wrazenie, Fisia, ze troche wszystkich wkrecasz, moze nawet i siebie ;). szczerze mowiac, nie slyszalam nigdy, zeby ktos mial objawy w kilka dni po zaplodnieniu, na bol brzucha i nudnosci raczej duzo za wczesnie, a zdarza sie, ze w ogole sie w ciazy nie zdarzaja (ja, poza powiekszeniem sie piersi, nie mialam zadnych objawow przez kilka miesiecy). nie ma tez mozliwosci, zeby zaraz po zaplodnieniu powiekszyl ci sie brzuch :P. na to trzeba poczekac co najmniej 2-3 miesiace. moze po prostu zjadlas cos ciezkostrawnego i cie wzdelo ;). watpie, ze jestes w ciazy, ale popieram zdania dziewczyn, tkore pisza, ze jesli naprawde cie to nurtuje powinnas zrobic test...

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

12 lata 4 miesiąc temu #255965 przez bombel779
Fisia22 napisał:

Witam Ponownie!
Zastanawiam się i muszę zrobić ten test ciążowy...

To jeszcze go nie zrobiłaś???????!!!!!!
Ju już dawno byłabym w aptece! Dawno zrobiłabym test! I dawno wiedziałabym czy to faktycznie ciąża...


Aniołek wrzesień 2013 [*]

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

12 lata 4 miesiąc temu - 12 lata 4 miesiąc temu #256027 przez sylka
Zrób test i nie bedziesz się nakręcać i debatowac. Chyba że wolisz dumanie.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

12 lata 4 miesiąc temu - 12 lata 4 miesiąc temu #256046 przez Asiersa
Test, test, test i jeszcze raz test... :S
Poza tym, podpisuję się pod dziewczynami. A Emma ma rację, chyba się za bardzo wkręcasz.
Piszesz, że cieszyła byś się z ciąży, to dlaczego nie zrobiłaś jeszcze testu, żeby rzeczywiście zacząć się cieszyć bądź rozwiać wątpliwości?




Mój dzielny chłopczyk :*:*

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

12 lata 4 miesiąc temu #256047 przez Fisia22
ok tylko ja nie pisałam ze zaraz po stosunku ;d.Od tego minie jakiś miesiąc czy nawet więcej... ;d

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

12 lata 4 miesiąc temu #256055 przez Asiersa
Tym bardziej mnie dziwi, że jeszcze go nie zrobiłaś :dry:




Mój dzielny chłopczyk :*:*

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

12 lata 4 miesiąc temu #256069 przez bombel779
Asiersa napisał:

Tym bardziej mnie dziwi, że jeszcze go nie zrobiłaś :dry:

Egzakli!!


Aniołek wrzesień 2013 [*]

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

12 lata 4 miesiąc temu #256078 przez Fisia22
Jutro kupię teścik i wszytko się wyjaśni! ;-)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

12 lata 4 miesiąc temu #256081 przez natmur11
jeśli jesteś w ciąży to test już to pokaże. testy są teraz tak czule ze możesz go spokojnie zrobić po południu, albo iść do lekarza. Jeśli jesteś w ciąży to czy pracujesz czy nie powinnaś jak najszybciej taka wizytę zaliczyć. Ale tak jak dziewczyny piszą, trochę się nakręcasz. Ja ucisk na pęcherz miałam przed samym porodem kilka dni, a pierwsze objawy ciąży miałam od 8 tygodnia czyli mdłości i ból piersi. No a skoro tak bardzo czekasz na fasolkę czemu nadal się męczysz, prościej zrobić test i wiedzieć czy jest powód do radości czy do następnej próby.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

Moderatorzy: kasiorailonanatmur11
Reklama

Bestsellery

  • Koszulka Regularna mama

    Regularna mama

  • Koszulka Brioko baby

    Brioko Baby

  • Dzienniczek ciąży

    Dzienniczek ciąży

  • Dzienniczek żywienia dziecka

    Dzienniczek żywienia

  • Dzienniczek żywienia maluszka

    Dzienniczek żywienia

Reklama

Wszelkie prawa zastrzeżone © 2007-2024 ZapytajPolozna.pl