BezpiecznaCiaza112023

Obawy

13 lata 7 miesiąc temu #31466 przez Dorciaition
Wy boicie się porodu i czy dacie sobie radę po. A ja mam inny problem. Strasznie sie denerwuje, że moje dzieciątko będzie chore. Ciągle w tv pokazują takie dzieciątka, na ulicy też coraz więcej ich widzę. Wiem, że nie powinnam tak myśleć ale to samo do mnie przychodzi.. :(


Alanek[*] :(

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

13 lata 7 miesiąc temu #31471 przez martela89
Nic się nie martw wszystkie nasze dzieciątka są zdrowe i cudowne i Twoje też będzie :)

Ja porodu trochę się bałam ale przeżyłam :) co do radzenia sobie po to wszystko przyszło samo,czułam się jak bym mamą była już od dawna :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

13 lata 7 miesiąc temu #31497 przez Mirella
Dorcia, wszystkie mamy w ciąży mają obawy, tak to jest.... Normalne w gruncie rzeczy, chyba byłoby bardziej niepokojące gdybys nie miała żadnych niepokojów, a tak to wiadomo że hormony pracują prawidłowo i prawidłowo świrujesz że tak powiem :P

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

13 lata 7 miesiąc temu #31550 przez _aga86_
dorciaiton mysle, ze kazda przyszla mama ma takie obawy- tak jak mirella pisze to jest normalne. Ale najwazniejsze jest pozytywne myslenie!!! Glowa do gory :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

13 lata 7 miesiąc temu #31556 przez Dorciaition
Dzięki dziewczyny :)
Wierze, że będzie dobrze, musi być!


Alanek[*] :(

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

12 lata 11 miesiąc temu #115687 przez lilian355
Szczerze mówiąć to ja tez mam obawy... jestem jedynaczką i nigdy nie mialam okazji zajmować się maleńkim dzieckiem, a jak się urodzilo jakiejś ciotce czy kuzynce to jakoś niechętnie do tego podchodziłam i sama się zastanawiam czy kiedy urodzę swoje własne, to czy to się zmieni to moje podejście, ze będę potrafila się nim zająć? pragnę mojej dzidzi ale i tak się boję... masakra hehe

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

12 lata 11 miesiąc temu #115691 przez Dorciaition
Kochana na pewno sobie poradzisz. Podobno kobiety kiedy zostają matkami mają taki instynkt, że wiedzą co dziecko potrzebuje. Ja tego jeszcze nie wiem, ale tak słyszałam od mam, które też miały te obawy.
A zawsze można poradzić się koleżanek, rodziny albo dziewczyn z forum, które zawsze pomogą :)


Alanek[*] :(

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

12 lata 11 miesiąc temu #115802 przez sylka
Matka zawsze otrafi zająć się swoim maleństwem, póki nie zostanie się mama ma sięwiele obaw z czasem mojają w miarę wdrażania się do nowej roli. Wątpliwosci zawsze jakieś są ale trzeba suchać własnego sumienia a czasem poradzić się kogoś z rodzinki czy pomocnych dziewczyn na forum :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

12 lata 11 miesiąc temu #116673 przez kabrik
lilian355 - ja też nigdy nie latałam, aby zajmować się innymi dzidziami. Martwiłam się czy będę dobrą matką, bo nie przepadałam za zajmowaniem się niemowlakami. A tu trafiły mi się od razu dwa :) Początek może mała depresja, bo nie mogłam ogarnąć dwóch od razu, ale wzięłam się w garść i dzisiaj moje dwa słoneczka będą miały 13 lat...Kocham je najbardziej na świecie i zawsze były moim największym prezentem.
Dzisiaj czekam na kolejne dziecko, jest trochę inaczej niż za pierwszym razem, tym razem boję się o jego zdrowie, ale mam nadzieję, że wszystko będzie dobrze.
Każda mamusia kocha swoje dzieci, nawet wtedy gdy na początku jeszcze tego nie wie :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

12 lata 11 miesiąc temu #116678 przez lilian355
Dzięki za wsparcie :))

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

12 lata 11 miesiąc temu #120005 przez kasia2024
Ja też się boje i porodu i tego że mojemu nienarodzonemu dziecku coś jest. Mój mąż i rodzina mnie uspokajają ze wszystko będzie dobrze ale ja nie jestem taka pewna. Może jestem przewrażliwiona ale mam wrażenie że jednego dnia moje dziecko jest bardziej aktywne a następnego mniej nie wiem co o tym myślec może żeczywiście jestem przewrażliwiona ale i tak sie boje.Może wy też macie takie obawy. Kolejna wizyte u lekarza mam na początku czerwca i moge się p to zapytac ale niewytszymam tak długo. Mam nadzieje ze mi odpowiecie :(

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

12 lata 11 miesiąc temu #121620 przez krzymina
ja mimo że mam jeszcze dużo czasu panicznie boję się porodu i staram się na razie odganiać od siebie te myśli,
boję się też tego jak poradzę sobie po porodzie,nie jestem już taka najmłodsza a na niczyją pomoc nie mam co nawet liczyć,teściowie i rodzice mieszkają daleko a mąż weźmie najwyżej kilka dni urlopu-potem będę zdana sama na siebie-tego najbardziej się obawiam,nie pomaga mi jeszcze fakt że każdy mnie straszy nieprzespanymi nocami,kolkami,depresją itp historiami...eh..

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

12 lata 11 miesiąc temu #121632 przez miskiewicz88
Najważniejsze to myslec pozytywnie i nie sluchac tego , co mowia inni...Ja caly czas bylam nastawiona, co do porodu, ze dam rade i przez cala ciaze nie balam sie go. Pierwszy strach poczulam dopiero na porodowce:) Mowilam sobie , ze wytrzymam kazdy bol, najwazniejsze, zeby dziecko bylo zdrowe.

http://www.zapytajpolozna.pl/components/com_widgets/view.php?sid=17013

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

12 lata 11 miesiąc temu #121634 przez natmur11
krzymina nie ma co sie denerwowac na zapas. wiem ze latwo sie mowi ale nie sluchaj innych, ja od poczatku bylam sama. p dostal urlop ale caly spedzil w szpitalu najpierw po porodzie potem znow z zoltaczka w innym. w sobote wrocilismy w niedziele byl w domu jeszcze a w poniedzialek szedl do pracy i zostalam sama. dalam rade. owszem moze sie zdarzyc ze maluch bedzie marudzil mial kolki a ty mozesz zlapac baby blusa ale wcale nie musi tak byc;)zreszta uwierz mi jak urodzisz to juz bedziesz wiedziala jak sie zajac maluszkiem bo obudzi sie w tobie instynkt maciezynski wiec dasz rade:)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

12 lata 11 miesiąc temu #123037 przez krzymina
dzięki dziewczyny , podtrzymujecie mnie normalnie na duchu

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

Moderatorzy: kasiorailonanatmur11
Reklama

Bestsellery

  • Koszulka Regularna mama

    Regularna mama

  • Koszulka Brioko baby

    Brioko Baby

  • Dzienniczek ciąży

    Dzienniczek ciąży

  • Dzienniczek żywienia dziecka

    Dzienniczek żywienia

  • Dzienniczek żywienia maluszka

    Dzienniczek żywienia

Reklama

Wszelkie prawa zastrzeżone © 2007-2024 ZapytajPolozna.pl