Dzienniczek ciąży - sklep internetowy Brioko.pl

Suchość w pochwie

7 lata 4 miesiąc temu #32560 przez gosia_ann
Mniej więcej od miesiąca zauważyłam, że mam dużo mniej mokrą pochwę niż przed zajściem w ciążę. Krępuje mnie to przede wszystkim podczas kontaktów z partnerem, ponieważ potrzebuję duuużo więcej czasu, żebym zrobiła się wilgotna. Wcześniej tego problemu nie miałam. Teraz bardzo mnie to ogranicza, bo nie chcę urazić partnera :( Czy są na to jakieś sposoby?

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

7 lata 4 miesiąc temu #32562 przez natmur11
jesli naturalne sposoby zawodza czytalam w necie ze KY gel jest dobry . ja go mialam po porodzie na male problemy ginekologiczne i przy tej okazji poczytalam w necie co sadza inni o tym jak sie okazalo to wlasnie na suchosc pochwy...

7 lata 4 miesiąc temu #32592 przez sloneczko
ja tez po porodzie mialam z tym problem... teraz tez uzywamy kremu, ale tez i niezawsze, jest juz lepiej ;) znacznie lepiej

7 lata 4 miesiąc temu #32608 przez gosia_ann
Z tego co wynika po porodzie może być z tą suchością gorzej :( to mnie zmartwiłyście, bo dla mnie już teraz jest to problemem, przez co jestem mniej aktywna seksualnie, bo mnie to krępuje :( a o tym kremie poczytam co i jak.

7 lata 4 miesiąc temu #32621 przez sloneczko
gosia u mnie to juz sie w ciazy zaczelo, a teraz pomimo ze jetem "goraca na mojego meza" jak chorera to jestem sucha, my duzo o tym rozmawiamy i jak wrocimy z urlopu to poszukamy wiecej info na ten temat.

juz slyszalam czesto o takich wlasnie przypadkach ze w czasie ciazy cos takiego sie zaczyna a juz po porodzie to wrecz tragedia jest.

aha u nas jest tez tak ze my obydwoje sie nakremujemy gelem, ale i tak po kilku minutach to wysycha i znowu suchosc, a gdy suchosc jest to i tez boli, to jest wiadome.

7 lata 3 miesiąc temu #34531 przez gosia_ann
Od 2 tygodni zauważyłam niewielką poprawę. Może po prostu staliśmy się bardziej wyrozumiali i cierpliwi? Przez ten niemiły problem czasami nawet płakałam, bo nie mogłam no wiecie ... Im mniej o tym myślę, tym jest lepiej, zatem pewnie podświadomość i psychika nie ułatwia sprawy. Musimy być dalej tolerancyjni, wytrwałość może przynieść pozytywny skutek :)

Moderatorzy: kasiorailonanatmur11
Reklama

Bestsellery

• Koszulka Regularna mama

Regularna mama

• Koszulka Brioko baby

Brioko Baby

• Dzienniczek ciąży

Dzienniczek ciąży

• Dzienniczek żywienia dziecka

Dzienniczek żywienia

• Dzienniczek żywienia maluszka