BezpiecznaCiaza112023

skurcze :-( i fenoterol

13 lata 4 miesiąc temu #47247 przez Kasiekk
My braliśmy fenoterol i aspargin przez 4 tygodnie potem przestał działac i zmienili mi na cordafen i aspargin (najwyższa dawka) skończyłam po ukończonym 37 czyli 4 dni temu.. i narazie sie trzymamy w dwupaku ;) zobaczymy jak długo ;)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

13 lata 3 miesiąc temu #49708 przez SISUNIA88
Ja w ciąży od początku 5 mc leżałam w szpitalu...brałam isoptin i fenoterol... wychodziłam chwilami do domu i wracałam...teraz jestem mamą 6 mc bobaska i warto było się pomęczyć:) nie ma się co denerwować trzeba byc dobrej myśli..pozdrawiam

"Poczęcie dziecka to cud, przed którym człowiek milknie, chyli czoło i klęka"




Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

13 lata 3 miesiąc temu #50268 przez Scholastyka21
marcia.1984 napisał:

Witajcie!!!Jestem w 33 tyg.ciąży.Od 3 tygodni mam skurcze, czasem są dość czeste i regularne i twardnieje mi brzuszek.Byłam w szpitalu,dostałam fenoterol,skurcze mam troszke mniej bo jestem juz na zwiekszonej dawce, ale czuje się okropnie po tych lekach. Serce mi strasznie wali,nie moge nawet normalnie rozmawiac bo brakuje mi tchu,martwie sie czy to nie zaszkodzi mojemu skarbowi...
Czy wy tez macie problem ze skurczami i twardym brzuszkiem, czy któras z was przyjmowała fenoterol???Prosze o odpowiedź, strasznie mnie to martwi :(


Też na początku miałam ten problem. Brałam fenoterol i isoptin od 8 miesiąca ciąży, w dniu ich odstawienia (39tydz) urodziłam. Też na początku borykałam się z problemamy trzęsących rąk i walącego serca, ale jak organizm przyzwyczaił się to przeszło. Dla dzidzi to chyba nie jest zagrożenie. Dla pewności zawsze możesz potwierdzić to u ginekologa.
Ale na pewno nie lekceważ twardniejącego brzucha w 33tyg ciąży i dużo odpoczywaj.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

12 lata 11 miesiąc temu #110195 przez kasia347
Również brałam fenoterol(w połączeniu z staveran)od ok 28 tygodnia,ponieważ miałam skurcze...pierwsze dawki by masakryczne,serce trzepotało jak szalone,drgawki...po czasie mój organizm się przyzwyczaił...brałam go do końca ciąży

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 4 miesiąc temu #806381 przez koka11
czy posiada pani jeszcze fenoterol na sprzedaz>

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 4 miesiąc temu #808093 przez LUCA
witam.mam ten sam problem szukam fenoterolu na skurcze w ciazy ale nigdzie nie ma :(

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 4 miesiąc temu #808112 przez zosiaxvx
tez dostalam recepte na niego ale okazalo sie ze go wycofali ... juz w zadnej aptece niestety go nie doostaniemy...



Kiedy śmieje się dziecko,śmieje sie cały świat !

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 4 miesiąc temu #809221 przez LUCA
TYLE LAT BYŁ DOSTEPNY A TERAZ CO ROBIC??? szukałam wszedzie, bo nie ma nic innego. biore aspargin, luteine itp. dopiro 32tc

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

Moderatorzy: kasiorailonanatmur11
Reklama

Bestsellery

  • Koszulka Regularna mama

    Regularna mama

  • Koszulka Brioko baby

    Brioko Baby

  • Dzienniczek ciąży

    Dzienniczek ciąży

  • Dzienniczek żywienia dziecka

    Dzienniczek żywienia

  • Dzienniczek żywienia maluszka

    Dzienniczek żywienia

Reklama

Wszelkie prawa zastrzeżone © 2007-2024 ZapytajPolozna.pl