BezpiecznaCiaza112023

Clo, spóźniony okres i niepewność

11 lata 10 miesiąc temu #371283 przez ferritka
witam, mam pytanie, czy jest możliwe że pomimo wyniku testu negatywnego jednak ciąża jest? Brałam przez pół roku clo od 4-8dc. Dzisiaj jest ostatni dzień 5tygodnia od ostatniej @. 3 dni temu zrobiłam test i wynik był negatywny. Pojechałam jednak do lekarza - bo sam fakt ,że @ wciąż brak sprawia, że jestem mega rozbita, bo tak bardzo chcę zobaczyć dwie kreseczki .... jestem obecnie poza swoim miejscem zamieszkania i niestety nie mam dostępu do swojego zaufanego lekarza i poszłam do "rzeźnika".. Po badaniu stwierdził , że na 90% jestem w ciąży i obstawia 3-4 tydzień. Nie zrobił mi usg, bo powiedział że to za wcześnie, kazał przyjść 18.06 (??!!)
Nie byłoby problemu żadnego gdybym się nie rozchorowała ( osłabienie, katar, kaszel, zawroty głowy, dreszcze ) - nie chce brać leków mając na uwadze fakt, iż mogę być w ciąży.
Lekarz w sumie nic mi nie powiedział tylko to, że on nie zaleca w 1 trymestrze żadnych leków ( nawet suplementów dla przyszłych mam) stwierdził, że "nasze mamy i babki nic nie brały a my żyjemy" ....
dodam iż odkąd biorę Clo, @ mam bardzo regularną ,można powiedzieć że jak w zegarku...
póki co leczę się herbatą z miodem i cytryną i tamtumverde do gardła.... nie wiem czy mogę brać np rutinoscorbin- bo zdania są bardzo podzielone...
Macie doświadczenie w tej kwestii? i czy negatywny wynik testu nie przekreśla sprawy ??

pozdrawiam i czekam na Wasze odpowiedzi Kochane

Kuba Maly Kregielek <3

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 10 miesiąc temu #371325 przez Koni
ferritka co do leków to można brać paracetamol mi lekarka mówiła że do 2 tabletek dziennie i witaminę C, tantum verde jak najbardziej i możesz jeszcze sobie kupić syrop w aptece dla mam Prenatal. Co do potwierdzenia ciąży najlepiej zrób sobie Beta HCG w tedy będziesz miała pewność że to dzidziuś. Myślę że można te wyniki zrobić w każdym laboratorium nawet na własną rękę.

Nie wiem co za tabletki bierzesz ale życzę powodzenia oby to była dzidzia ;)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 10 miesiąc temu #371358 przez sylka
Przede wszystkim jak jesteś w ciąży to do 12 tc powinnaś brać kwas foliowy. Ja również do 12 tc nie brałąm wit. dla kobiet w ciąży bo po wynikach lekarz stwierdził że nie potrzebuje na razie ale podstawą był kwas foliowy.

Co do przeziębienia to piłam herbatę z sokiem malinowym, czosnek, syrop Prenatal. Z leków przeciwbólowych tylko te na Paracetamolu czyli Apap, Panadol.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 10 miesiąc temu - 11 lata 10 miesiąc temu #371651 przez ferritka
Sylka, przyjmuje kwas foliowy odkąd zaczęłam kuracje Clo. tak więc troszkę mnie uspokoiłaś, że do 12tc to wystarczy.

przeziębienie - no cóż walczę z nim podsuniętymi przez Was sposobami tak więc herbatka z miodem i cytrynką, mleko z czosnkiem i miodem, wyleguje się pod kołdrą- powoli zaczynam czuć poprawę, nie jest mi już tak potwornie słabo, ale jeszcze chwile to potrwa zanim wrócę do siebie. Z leków tamtumverde aplikuje sobie, brak gorączki pozwala mi na niebranie paracetamolu, i oby tak zostało.



Koni, Clo to tabletki, Leki ułatwiające zajście w ciąże (Clostilbegyt)które w założeniu mają sprawić że pojawi się jajeczkowanie - z którym u mnie był problem. Brałam go 6 miesięcy od 4 do 8 dc. Dlatego sam fakt, iż @ się spóźnia jest dla mnie ogromną nadzieją.




Kuba Maly Kregielek <3

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 10 miesiąc temu #372331 przez Koni
ferritka a robiłaś beta HCG? To jest najlepsze badanie na potwierdzenie ciąży nawet wczesnej. Ja osobiście zrobiłam test przed dniem miesiączki i wyszedł pozytywny ale był to test elektroniczny a jak robiłam u lekarza w dniu planowanej miesiączki (mieszkam w Irlandii więc lekarz wykonuje test) to były słabe kreseczki :)

Powodzenia i daj znać jak wyniki :P

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 10 miesiąc temu #379066 przez red_aga
Ja nie brałam ostatnio żadnych leków, miesiączki nie mam już drugi tydzień, a na teście jedna kreska. Myślę, że poczekam jeszcze kilka dni i pójdę do gina, niech laboratoryjnie sprawdzi co jest. Mam nadzieję, że test się pomylił ;)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 4 miesiąc temu #486742 przez ferritka
red-aga i jak u Ciebie? mam nadzieje, że @ jednak się nie pojawił i wszystko idzie w oczekiwana strone? moja historia od czerwca znacznie się zmieniła. nie doczekałam do tego pierwszego usg bo dostałam @ ;/

teraz mam nowe nastawienie i dużo sił na czekanie ;]

Kuba Maly Kregielek <3

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 miesiąc 1 tydzień temu #1080316 przez prazykwantel-sprzedam
Clostilbegyt leki sprzedam clomid clomifen clomiphene citrate lek bezplodnosc odblok owulacja jajeczkowanie

Sprzedam klomid clomifene citrate 50mg, opakowanie 10 tabletek, jeden listek. Po 50zl za listek.
Nazwa leku Ovinum Antiestrogen.
Wazny 01.2026.
Producent Biopharm, Tajlandia.
Poczta 10zl i przelew na pko.
Lub wysle bezposrednio z Tajlandii - poczta rejestrowana 40zl idzie 10-15 dni.
dziekuje
Jan Krongboon
massagelondon gmail com
0066994403698 whatsapp

sprzedam prazykwantel iwermektyna leki pasozyty

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

Moderatorzy: kasiorailonanatmur11
Reklama

Bestsellery

  • Koszulka Regularna mama

    Regularna mama

  • Koszulka Brioko baby

    Brioko Baby

  • Dzienniczek ciąży

    Dzienniczek ciąży

  • Dzienniczek żywienia dziecka

    Dzienniczek żywienia

  • Dzienniczek żywienia maluszka

    Dzienniczek żywienia

Reklama

Wszelkie prawa zastrzeżone © 2007-2024 ZapytajPolozna.pl