BezpiecznaCiaza112023

Clo, ciemne upławy i brak ciąży

11 lata 4 miesiąc temu - 11 lata 4 miesiąc temu #507976 przez Hanula
Hej Dziewczyny,
mam pytanie- od 6 m-cy jestem na Clo. Niestety leczenie było chyba takie na pół gwizdka bo mój lekarz darował sobie (przez tak długi okres czasu) kontrolowanie owulacji, mierzenie pęcherzyka itd. Nie udawało się. Okres był regularny jak w zegarku (+- jeden dzień) no i jak miała owulację to po prostu to czułam. Ostatni cykl bez bólu podczas owulacji więc nie wiadomo czy coś było no i teraz okres spóźnia mi się 4 dni. Zrobił test i nic:( Czy to możliwe że Clo po tak długim okresie przyjmowania po prostu nie zadziałał? Do tego mam jakieś dziwnie ciemne mini krwawienia. Nawet nie wiem jak to opisać. To nie okres i nie upławy. Dziwna sytuacja :(( Proszę napiszcie jak to ogarnąć. Napewno muszę zmienić lekarza.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 3 miesiąc temu #508371 przez ferritka
kochana, też byłam na terapii z clo... też pół roku ale z profesjonalną obsługą czyli monitoring, pomiar itd., skończyłam kuracje i po 2 cyklach bez zaszłam ale w 6 tyg poroniłam.
teraz miałam jeden cykl z clo - troszkę na własną odpowiedzialność bo zostaly mi tabletki (nie powinnam wiem ale cóz poradzę, stało się). dzisiaj mam termin @ anie nic póki co się nie dzieje. Lekkie "brudzenie" może być oznaką ciązy -czasami takie plamienie ( tzw implementacyjne wystepuję i nie jest oznają czegoś złego). czasami testy są popsute i pokazują błędny wynik. wedlug mnie kochana chyba najlepiej bedzie jak zmienisz lekarza i powiesz mu że jesteś po clo .

Kuba Maly Kregielek <3

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 3 miesiąc temu #508460 przez gosia28
ferritka dobrze gadasz, trzeba pomyśleć o innym lekarzu bo to jest nieodpowiedzialne żeby clo dawać i nie monitorować cykli i to sześciu. Pierwsze nie wiadomo czy dawka clo była właściwie dobrana, czy w odpowiednim czasie brana, nie masz pewności czy owulacja była na 100%
pomijając to pytanie czy brałaś progesteron w II fazie cyklu? Bo takie plamienie też może być wynikiem niedomogi lutealnej.

Mama Aniołka 25.02.2010
Aniołków Karolka i Jasia 06.12.2012



Każdy z nas ma taką małą nadzieję na niemożliwe...

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

Moderatorzy: kasiorailonanatmur11
Reklama

Bestsellery

  • Koszulka Regularna mama

    Regularna mama

  • Koszulka Brioko baby

    Brioko Baby

  • Dzienniczek ciąży

    Dzienniczek ciąży

  • Dzienniczek żywienia dziecka

    Dzienniczek żywienia

  • Dzienniczek żywienia maluszka

    Dzienniczek żywienia

Reklama

Wszelkie prawa zastrzeżone © 2007-2024 ZapytajPolozna.pl