BezpiecznaCiaza112023

puste jajo płodowe

14 lata 1 miesiąc temu #6221 przez czekoladka2904
Jestem w 10 tyg. i wczoraj na USG mój lekarz stwierdził, że nie widać zarysu płodu nie mówiąc o akcji serca i może to być puste jajo płodowe :( a tak bardzo się cieszyliśmy :(
przepłakałam część nocy i dnia i poszłam dzisiaj do innego gina ten nic takiego mi nie powiedział, mam zgłosić się za tydzień na kolejne USG jak się wszystko potwierdzi to czeka mnie zabieg :( ,którego bardzo się boję :(
Piszcie, czy któraś z Was miała podobną sytuację, Czy naprawdę n tej fazie ciąży nie ma juz nadziei? :(

Nasz kochany Aniołek [*] luty 2010

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

14 lata 1 miesiąc temu - 14 lata 1 miesiąc temu #6222 przez _aga86_
Ja mialam sam pecherzyk plodowy... Jak zglosilam sie do lekarza stwierdzil on, ze jestem w 7 tyg.ciazy po czym zrobil usg i wyszlo, ze niby 5 tydzien. Lekarz nie wiedzial, czy to obumarcie, czy poprostu zle obliczenie. Kazal wrocic po 2 tygodniach na usg- wiem co czujesz- byly to najgorsze 2 tyg. w moim zyciu!!! Na wizycie okazalo sie, ze wszystko jest wporzadku bilo serduszko, a zarodek mial 1 cm. Czyli u mnie okazalo sie, ze zle wyliczyli mi tydzien ciazy. Dzisiaj mam 4,5 miesieczna coreczke:) Trzymam kciuki, zeby w Twoim przypadku tez byl to jakis blad w obliczeniach. Daj znac po wizycie.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

14 lata 1 miesiąc temu #6227 przez czekoladka2904
Gratuluję! :) I cieszę się, że Ci się udało :)
A ja dzisiaj dostałam zdjęcie od tego drugiego gin i porównywałam je z innymi w necie dla tego wieku ciąży,jest stanowczo za mała ta moja Kruszynka :(
i bardzo boję się tego najgorszego :( nie wiem czy nastawiać się pozytywnie.. w sumie to chyba warto może akurat się uda i wszystko będzie dobrze.. najgorsze jest to czekanie tyle obaw i myśli, ciężko jest się na czymkolwiek skupić.. :( dobrze, że nie jestem z tym sama
dziękuję za posty :*

Nasz kochany Aniołek [*] luty 2010

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

14 lata 1 miesiąc temu #6228 przez Mirella
Stanowczo czyli ile? Moje dziecko cały czas było mniejsze niż różne tabelki podawały, a na początku ciąży to każdy milimetr robi różnicę....
Będę trzymała kciuki żeby wszystko było dobrze, może błąd w obliczeniach, a może Twój cykl zrobił niespodziankę i owulacja wcale nie była w połowie? Nie poddawaj się złym myślom ani lekarzom, czekaj, czekanie jest bolesne ale nic nie kosztuje, cokolwiek by się miało okazać Ty musisz mieć 100% pewności.
Ja prywatnie obstawiam że jest dobrze
Nosek do góry :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

14 lata 1 miesiąc temu #6231 przez czekoladka2904
dł. pęcherzyka to 3cm, a echo płodu nawet kształtem nie przypomina dziecka tylko maleńką bryłkę; fakt, że pęcherzyk jest większy niż na ostatnim badaniu
dziękuję Wam za ciepłe słowa i optymizm:)

Nasz kochany Aniołek [*] luty 2010

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

14 lata 1 miesiąc temu #6232 przez czekoladka2904
a czy nie wydaje Wam się, że 10 tydzień to już zbyt późno? Przecież dziecko powinno być już rozwinięte... To moja pierwsza ciąża, dlatego tak bardzo panikuję, ale nie chcę stracić mojego skarbka ;(

Nasz kochany Aniołek [*] luty 2010

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

14 lata 1 miesiąc temu #6233 przez _aga86_
Czekaoladka tak jak pisalysmy- moze to nie jest 10 tydzien!!! Ja w 7 tyg. ciazy slyszalam serduszko, wiec powinno juz cos byc... Ale czasami bywa tak jak Mirella wspomniala- Twoj cykl mogl poprostu sie przestawic- u mnie najprawdopodobniej tak bylo, bo spr. sie u innego lekarza i tez stwierdzil, ze ciaza jest 2 tyg. starsza... Poprostu taki maly psikus... Nie denerwuj sie (wiem, ze nie jest latwo, bo sama przez dwa tyg. bylam chodzacym trupem) Jednak musisz byc twarda- dla swojego dzidziusia:)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

14 lata 1 miesiąc temu #6235 przez Mirella
Kurczę, nie chcę Ci robić nadziei nie wiadomo jakich bo to nieludzkie, gdyby cokolwiek (tfu tfu splunąć i odpukać!) to bardziej by bolało, ale... znalazłam swoje usg z połowy dziewiątego tygodnia i dziecko wygląda po prostu jak fasolka, taka podłużna plama i nic więcej. Może i miała już rączki i nóżki, tak szczerze mówiąc już nie pamiętam w którym tygodniu co się rozwija, ale na usg tego nie widać, ot, fasolka... Miała wtedy 35mm
A serduszko Twojej dzidzi może troszkę później się rozwinie, daj jej czas, i nosek do góry :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

14 lata 1 miesiąc temu #6237 przez czekoladka2904
mirella dziękuję :) chociaż ta iskierka nadziei się będzie gdzieś tliła
mam świadomość tego, że trzeba być gotowym na najgorsze, ale nie zabierać szansy najlepszemu :) trzymaj się cieplutko i mocno przytulam :)

Nasz kochany Aniołek [*] luty 2010

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

14 lata 1 miesiąc temu #6238 przez Mirella
Ja też przytulam baaaardzo mocno Ciebie a Twój brzuszek leciutko głaszczę :) Bardzo ładnie to powiedziałaś: "nie zabierać szansy najlepszemu"!

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

14 lata 1 miesiąc temu #6302 przez Marysia27
Halo! Miałam podobną sytuację z moją fasolką. W 6 tyg. ciąży wg. ostatniej miesiączki miałam robione badanie USG, na którym gin. stwierdziła puste jajo płodowe., i zleciła mi czekać tydzień i znów wykonać USG. Co ja się naryczałam w domu, to tylko ja wiem! Następne USG pokazało małą fasolkę, a co piękniejsze bicie jej serca. USG pokazało że ciąża jest ok 1,5 - 2tygodnie młodsza niż to się mogło wydawać z obliczeń. Wiem że serducho może pojawić się do 8 tygodnia ciąży, może i Twoja fasolka schowała się przed wami, i kolejne USG wszystko pozytywnie wyjaśni. Nie można się załamywać, stres najbardziej szkodzi fasolce. Głowa do góry, trzymam kciuki!!!

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

14 lata 1 miesiąc temu #6366 przez czekoladka2904
Mam nadzieję, ale z coraz częstszymi i silniejszymi bólami w podbrzuszu szybko ją tracę...:(
A poza tym u mnie to już po 10 tyg. więc serduszko powinno pięknie bić...

Nasz kochany Aniołek [*] luty 2010

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

14 lata 1 miesiąc temu #6384 przez _aga86_
Czekoladka kiedy mialas usg??

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

14 lata 1 miesiąc temu #6475 przez czekoladka2904
w poniedziałek 1 marca

Nasz kochany Aniołek [*] luty 2010

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

14 lata 1 miesiąc temu #6482 przez _aga86_
A kiedy ponowne??

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

Moderatorzy: kasiorailonanatmur11
Reklama

Bestsellery

  • Koszulka Regularna mama

    Regularna mama

  • Koszulka Brioko baby

    Brioko Baby

  • Dzienniczek ciąży

    Dzienniczek ciąży

  • Dzienniczek żywienia dziecka

    Dzienniczek żywienia

  • Dzienniczek żywienia maluszka

    Dzienniczek żywienia

Reklama

Wszelkie prawa zastrzeżone © 2007-2024 ZapytajPolozna.pl