BezpiecznaCiaza112023

Karmienie piersią w ciąży

13 lata 2 miesiąc temu #70501 przez Rika
Mama śmiała się że jestem lepsza od niej, siostry do teraz nie wierzą a teściowie... nie rozmawiamy na ten temat ale chyba nie byli na początku zadowoleni. Teraz nie wiem...

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

13 lata 2 miesiąc temu #70518 przez Emme
Mój Sz też chciałby jak najszybciej-ja wolałabym z 2, 3 lata poczekać. Być może zmienić pracę, chwilkę odpocząć (mentalnie) i zabrać się do roboty. Z drugiej strony całkiem Cię rozumiem i może zmienię szybciej zdanie :)
Jak ktoś ma jakieś pasje to niestety ciąża czy małe dzieci uniemożliwiają ich realizację, a fajnie jest z dziećmi ją podzielać- tak jak napisałaś podróżować, jeździć konno, na nartach, rowerach... Mi się podoba podejście :D

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

13 lata 2 miesiąc temu #70541 przez Martynka__89
Gratulację :) Moja mama zaszła w druga ciąże jak miałam pół roku, z tego co mi mówiła już nie karmiła piersią.



Moja Kropeczka:(9.02.2015

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

13 lata 2 miesiąc temu #70557 przez Groszek
Gratulacje :) Moja znajoma zaliczyła złoty strzał, urodziła w lutym chłopca a w listopadzie tuliła córeczkę... :lol: a teraz jest w ciąży z bliźniakami :lol:

http://www.zapytajpolozna.pl/components/com_widgets/view.php?sid=7557

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

13 lata 2 miesiąc temu #70559 przez Emme
idzie za ciosem :D

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

13 lata 2 miesiąc temu #70563 przez Groszek
zawsze chciała dużą rodzinę :) teraz ma 24 lata i jak mówi jeszcze jedno by się przydało :lol:

http://www.zapytajpolozna.pl/components/com_widgets/view.php?sid=7557

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

13 lata 2 miesiąc temu #70604 przez Rika
O kurcze ile dzieci :D
Dzieci są fajne, cudowne, kochane, słodkie itd ale nie poświęciłabym całego życia na ich wychowywanie, na pieluchy itd...

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

13 lata 2 miesiąc temu #70624 przez Martynka__89
Szok, ja chcę mieć (jak na razie) tylko dwójkę ale z różnych względów na drugie muszę czekać 3 lata. No chyba że wcześniej się zdarzy.



Moja Kropeczka:(9.02.2015

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

13 lata 2 miesiąc temu #70632 przez Marysia27
Rika doskonale Cię rozumiem, ale ja ze względu na sytuację z pracą- szef nie przedłużył ze mną umowy po macierzyńskim- nie mogę nawet marzyć o kolejnym maleństwie. Z mężem chcemy żeby różnica wieku nie była większa między maluchami jak 2 lata. Zależy nam na bliskiej więzi między nimi. ja mam dwie siostry jedna o 4 a druga aż o 11 lat młodsza więc wiem coś na temat różnicy wieku między rodzeństwem. Zobaczymy jak to się wszystko potoczy. pozytywne u Ciebie jest to, że nie wypadniesz z rytmu opieki nad maluchami, a poza tym ciuszki, wanienka i inne akcesoria już masz :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

13 lata 2 miesiąc temu #70635 przez Groszek
Gromadka niezła, nie ma co... ale ile u nich miłości jest :lol: to czasami zazdroszczę :)

http://www.zapytajpolozna.pl/components/com_widgets/view.php?sid=7557

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

13 lata 2 miesiąc temu #71510 przez Rika
No tak, miłość w domu jest najważniejsza.

I dać sobie radę z takimi małymi psotnikami :) Będę musiała nauczyć się poświęcać uwagę na dwa i żeby żadne z moich dzieci nie czuło się odrzucona czy zaniedbane...

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

13 lata 2 miesiąc temu #71581 przez Groszek
Oj ja właśnie się tego obawiam, że jedno może czuć się odrzucone... a chyba serce by mi pękło jakbym usłyszała że "mama mnie nie kocha" jak czasami się słyszy

http://www.zapytajpolozna.pl/components/com_widgets/view.php?sid=7557

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

13 lata 2 miesiąc temu #71593 przez MoNiaaa
super podejscie masz ja gdzies w srodku tez juz bym chciala buyc w ciazy i miec takiego maluszka ale wiem ze musze poczekac troszke bo ja nie pracuje a maz w delegacji a nie wyobrazam sobie byc sama z 2 dzieci. moj M za pol roku chcialby juz sie starac o 2 ale nie wiem czy sytuacja na to pozwoli wolalabym miec meza przy sobie majac 2 dzieciatko :)

ale tobie ogromnie gratuluje :*

znalam tez 2 braci ktory jeden byl z poczatku roku a drugi z konca :)

http


]

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

13 lata 2 miesiąc temu #71617 przez Rika
MoNiaaa a którego poderwałaś? :D

Ja niestety od rana do wieczora siedzę sama z małą i nie sądzę żeby coś się zmieniło jak urodzi się drugie dziecko...
Czasem mąż idzie rano do pracy, wraca na obiad, prześpi się i idzie na noc. Czasem pojedzie w delegację jak np jutro jedzie i dopiero w piątek wieczorem wraca... ehh

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

13 lata 2 miesiąc temu #71663 przez martela89
A ja jak byśmy mieli większe mieszkanie(mamy 3 pokojowe) albo dom to chciała bym 3 albo 4 dzieci :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

Moderatorzy: kasiorailonanatmur11
Reklama

Bestsellery

  • Koszulka Regularna mama

    Regularna mama

  • Koszulka Brioko baby

    Brioko Baby

  • Dzienniczek ciąży

    Dzienniczek ciąży

  • Dzienniczek żywienia dziecka

    Dzienniczek żywienia

  • Dzienniczek żywienia maluszka

    Dzienniczek żywienia

Reklama

Wszelkie prawa zastrzeżone © 2007-2024 ZapytajPolozna.pl