BezpiecznaCiaza112023

jak rozumieć moje objawy?

10 lata 5 miesiąc temu #794825 przez vaaa94
vaaa94
Hej. Słuchajcie dziewczyny mam problem .. opiszę całą sytuację..
zabezpieczłam się hormonalnie już od 2 lat, przez ostatni miesiąc zabezpieczenia zmieniłam tabletki na krążek, stwierdziłam jedna, że skoro już długo nie mam nikogo na stałe to nie jest mi to potrzebne i odstawię antykoncepcję do pojawienia się kogoś w moim życiu. Krążek wyjęłam 20.10, krwawienie przyszło około 22-23, a skoczyło się około 27-28. Wszytsko w normie. Kolejniej miesiączki spodziewałam się w tym tygodniu, czyli wczoraj bąź przedwczoraj. Niestety już po odstawieniu antykoncepcji, a dokładnie 30.10 kochałam się bez zabezpieczenia. Następnie 13.11 zaczęłam krawawić, bez ostrzeżenia w postacie(jak przed miesiączką) bóli w podbrzuszu czy podobnych. Krwawienie było bardzo intensywne, jeszcze nigdy tak nie miałam. Tak obfite trwało około 2 dni, lecz przez kilka następnych(do przedwczoraj) nadal trwało lecz już tylko w postac**plamienia. Przedwczoraj wieczorem, wczoraj i dzisiaj do wieczora było już dobrze, zaczęły się normalnie upławy, lecz przed godziną zauważyłam, że znowu zaczęłam plamić. Nie wiem co mam o tym myśleć. Czy to skutek odstawienia hormonów czy może jednak mogę być w ciąży.. Dodam, że wczoraj zrobiłam test, wynik negatywny. Według informacji z internetu byłby to 5 tydzień czyli mogłby zacząć się już jakieś objawy, jedynymi jakie mam to mdłośći przez cały dzień, raz przychodzą, raz odchodzą i tak jakby nadwrażliwość na zapachy, ale wiem, że może mi się to też tylko wydawać pod wpływem stresu, że jednak mogłabym być w ciąży. Co myślicie? W sumie bardziej tego, że teraz mogłabym być w ciąży martwi mnie to bardzo mocne krwawienie tydzień temu, może trochę za dużo się naczytałam ale objawy były jak przy bardzo wczesnym poronieniu .. Co sądzicie? Jest jakiś sposób aby sprawdzić to i wyjaśnić w weekend oprócz wizyty u prywatnego ginekologa? Czy muszę czekać do poniedziałku?

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 5 miesiąc temu #795094 przez emma
Jedyny sposób to test z krwi beta hcg, jej podniesiony poziom może świadczyć o ciąży albo o poronieniu (jeśli nie będzie rósł, tylko spadał). Niektóre laboratoria pracują też w weekendy, a koszt to ok. 30 zł, wynik możesz mieć po 2 godzinach.
Pozdrawiam!

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

Moderatorzy: kasiorailonanatmur11
Reklama

Bestsellery

  • Koszulka Regularna mama

    Regularna mama

  • Koszulka Brioko baby

    Brioko Baby

  • Dzienniczek ciąży

    Dzienniczek ciąży

  • Dzienniczek żywienia dziecka

    Dzienniczek żywienia

  • Dzienniczek żywienia maluszka

    Dzienniczek żywienia

Reklama

Wszelkie prawa zastrzeżone © 2007-2024 ZapytajPolozna.pl