BezpiecznaCiaza112023

Słabe ruchy dziecka

10 lata 3 miesiąc temu #809722 przez sickimagination
Cześć! Jestem w 32tc i od kilku dni moja córeczka nadzwyczaj rzadko się porusza, w ciągu dnia praktycznie wcale, czasem wieczorem lub gdy się położę, ale ruchy są słabo wyczuwalne, delikatne. Troche się boje, bo do tej pory dziecko było bardzo ruchliwe i jego ruchy dość intensywne. Co to moze znaczyc? Zgłosic się do lekarza? Proszę o szybką odpowiedz! Strasznie się marwie i stresuje, bo to moja pierwsza ciąża.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 3 miesiąc temu #809736 przez pala813
Kazda nieprawidlowosc nalezy zglaszac lekarzowi dziwie sie, ze jesli Cie to martwi i zauwazylas ze ruchliwosc dziecka znacznie spadla to nie zadzwonilas jeszcze do lekarza, zeby dla wlasnego spokoju sprawdzic czy wszystko jest ok. U mnie dziecko tez sie mniej rusza niz wczesniej ale nie jest to znaczna roznica w ruchach bo teraz bardziej sie wypycha i ma zdecydowanie mniej miejsca. Zadzwon do lekarza, sprawdzisz wszystko i bedziesz spokojniejsza. Pozdrawiam.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 3 miesiąc temu #811754 przez kasia085
Czasem tak bywa ze maluszekk slabie sie rusza.w mojej ciaxy tex tak bywalo.najlepiej livzyc ruchy malenstwa o stalych porach i wtedy ma sie porownanie.dzieci w brzuszku tex maja gorsze dni.najwazniejsze ze czujesz ruchy,a jesli jestes z tego powodu niespokojns to najlepiej udaj sie do lekarza.napewno wszysko bedxie dobrze.zycze szczesliwego rozwiazania

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

Moderatorzy: kasiorailonanatmur11
Reklama

Bestsellery

  • Koszulka Regularna mama

    Regularna mama

  • Koszulka Brioko baby

    Brioko Baby

  • Dzienniczek ciąży

    Dzienniczek ciąży

  • Dzienniczek żywienia dziecka

    Dzienniczek żywienia

  • Dzienniczek żywienia maluszka

    Dzienniczek żywienia

Reklama

Wszelkie prawa zastrzeżone © 2007-2024 ZapytajPolozna.pl