BezpiecznaCiaza112023

Ciąża a tabletki antykoncepcyjne

10 lata 1 miesiąc temu #854301 przez amalke
Witam :)

Od sierpnia 2013r. przyjmuję tabletki zoely, przyznam się od razu, że zdarzało mi się zapomnieć czasem tabletki, raz nawet dwóch (nie mam pojęcia jak to się stało). Ostatnią miesiączkę (a właściwie krwawienie z odstawienia) miałam 22 grudnia, od tamtego czasu cisza. To ostatnie krwawienie było bardzo skąpe i trwało jeden dzień. Wiem, że przy tabletkach krwawienia mogą być bardzo skąpe, albo nie wystąpić nawet wcale. Niepokoi mnie mój stan fizyczny, od dłuższego czasu jestem osłabiona, senna, mam zwiększony apetyt, przytyłam przez to, głównie w części brzusznej. Najdziwniejsze jest dla mnie uczucie w brzuchu, początkowo czułam jakby "motylki" a teraz wręcz kopnięcia, mam nadzieję, że to praca jelit a mi się tylko wydaje. Robiłam dwa testy ciążowe, oba wyszły negatywnie. Mam już jedno dziecko i te ruchy, które czuję bardzo przypominają te, które czułam będąc w ciąży z synem. Ale czy to możliwe, żeby testy nie wykazały takiej dużej ciąży? W poniedziałek mam wizytę u ginekologa, ale do tego czasu chyba zwariuję z niepewności. Gdybym faktycznie była w ciąży, to boję się o zdrowie ewentualnego dziecka, bo przyjmuję różne leki. W sumie nie wiem czego od Was oczekuję, bo przecież nie napiszecie "tak, jesteś w ciąży" albo "nie, nie jesteś w ciąży". Musiałam się chyba po prostu komuś wygadać, bo inaczej zaraz osiwieję. Dopóki nie poczułam tych niby "ruchów" byłam spokojna, ale teraz już sama nie wiem :(

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 1 miesiąc temu #855505 przez anitka90
Witaj

myślę, że testy ciążowe raczej nie kłamią, ale może dla pewności zrób beta hcg , badanie z krwi zawsze to pewniejsze :) z tymi ruchami to może być różnie, ja 3 miesiące po porodzie czuję jeszcze kopniaczki :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 1 miesiąc temu #855864 przez amalke
dziękuję za odpowiedź :) w poniedziałek wizyta u ginekologa, więc wszystko się wyjaśni, pewnie hormony (źle dobrane tabletki) płatają mi figla, a reszta to moja podświadomość, oby ;)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 1 miesiąc temu #856807 przez amalke
Byłam u lekarza, ciąży nie ma, ufffff.... jaka ulga :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

Moderatorzy: kasiorailonanatmur11
Reklama

Bestsellery

  • Koszulka Regularna mama

    Regularna mama

  • Koszulka Brioko baby

    Brioko Baby

  • Dzienniczek ciąży

    Dzienniczek ciąży

  • Dzienniczek żywienia dziecka

    Dzienniczek żywienia

  • Dzienniczek żywienia maluszka

    Dzienniczek żywienia

Reklama

Wszelkie prawa zastrzeżone © 2007-2024 ZapytajPolozna.pl