BezpiecznaCiaza112023

czy mogę być w ciąży?

9 lata 9 miesiąc temu - 9 lata 9 miesiąc temu #904587 przez cookie
Hej, prześladuje mnie myśl, iz mogę być w ciąży (czego nie chcę narazie). Kochałam się z chłopakiem 12 lipca, ostatnią miesiączkę mialam 24 czerwca, są w miare regularne. Współżylismy z zabezpieczeniem (kondom, dodam że tabletek antykoncepcyjnych nie biorę). Czytałam na forach jakie objawy niesie ze sobą ciąża lecz dopiero od 4 tygodnia. Czuję sie tak jak zawsze, nie czuję bólu, zmęczenia itp. Jedyna dolegliwość to obawa przed możliwą ciążą. Dodam jeszcze ze wydaje mi się iż częściej oddaję mocz, Piersi stały sie troche większe oraz na twarzy pojawiły mi sie niedoskonałości (jak przed każdą miesiączką)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 8 miesiąc temu #908208 przez Izma181
hej, mysle ze panikujesz, choc ciąza to nic złego;) ale rozumiem ze jeszcze nie twoj czas. Objawy bez objaw mówia same za siebie;) mysle ze nie jestes w ciązy choc jezeli spoznia ci sie @ to idz do ginekologa lub zrob chociaz test. To ze masz wypryski to normalne, tym bardziej ze jak piszesz masz tak zawsze przed miesiaczka, piersi fakt w ciazy troche pobolewaja ale przed okresem takze, wiec to tez nie jest typowy objaw ( wg mnie) stres moze spowodowac zatrzymanie cyklu lub jego opoznienie, wiec glowa go góry. uzywaliscie prezerwatywy, gdyby pekła wiedziala bys o tym wiem z doswiadczenia. Dla 100% pewnosci idz do lekarza lub zrob test, pamietaj w moczu nie od razu pokaze sie ze jestes w ciazy mimo ze jestes! gwarancje da ci badanie krwi lub lekarz. napisz co wyszlo!

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

Moderatorzy: kasiorailonanatmur11
Reklama

Bestsellery

  • Koszulka Regularna mama

    Regularna mama

  • Koszulka Brioko baby

    Brioko Baby

  • Dzienniczek ciąży

    Dzienniczek ciąży

  • Dzienniczek żywienia dziecka

    Dzienniczek żywienia

  • Dzienniczek żywienia maluszka

    Dzienniczek żywienia

Reklama

Wszelkie prawa zastrzeżone © 2007-2024 ZapytajPolozna.pl