BezpiecznaCiaza112023

Prawdopodobieństwo ciąży

6 lata 1 miesiąc temu #1066714 przez Olaaa
Pod koniec listopada doznałam urazu kręgosłupa, lekarz wtedy zalecił usuniecie krążka Nuvaring, wiec został usuniety w trakcie cyklu. I pierwsza miesiączka przyszła w dniu przewidzianym na nią (tj. tydzień po usunięciu krążka). Jednak inaczej niz do tej pory po usunięciu krążka zauważyłam zwiększenie śluzu (wodnisty, przeźroczysty), jednak głównie przy podcieraniu się, wkładka była sucha. I podobnie wyglądała miesiączka, poza krwią pojawiło si bardzo dużo tego śluzu głównie krew ze śluzem pojawiała się przy podcieraniu, na podpasce również ale nie tak intensywnie jak po oddaniu moczu i podcieraniu (trwał 6 dni). Po miesiączce ilość śluzu i w takiej samej formie jest ciagle. Przy kolejnej miesiączce ilość krwi na podpasce się zmniejszyła, ale sytuacja z tym, że krew pojawiala sie po oddaniu moczu i przy podcieraniu, znaczne ilości (trwało 5 dni). i w tym miesiącu nie pojawiła się miesiączka. 36 dni od poprzedniej pojawiło się w tej dużej ilości śluzu, który ciągle jest czerwone plamki ale tylko przy podcieraniu się i ta sytuacja była przez 3 dni. Od 2 miesięcy również pojawił się ból w pachwinach. 2 tygodnie temu na wargach sromowych wiekszych pojawił się biały guzek który rósł, nastepnie pękł, jednak ciągle jest jeden mniejszy. Mam również podwyższone enzymy wątrobowe, które w przeciagu dwóch miesięcy wzrosły prawie dwukrotnie, jednak przyczyny tego ciągle szukam z lekarzami. Pojawiły się kłucia w brzuchu, biegunka parokrotnie i nudności. I teraz co najważniejsze od listopada współżyłam z partnerem 3 razy (w obu przypadkach zabezpieczaliśmy się prezerwatywą i nie pękła). Raz była sytuacja, że partner doszedł na mój brzuch nastepnie palcem dotykał okolicy pochwy jednak ich nie wkładał. Miesiąc temu miałam robione usg brzucha i mialam badana macice i jajowody i nic wtedy nie wyszło. Wyczuwam od tygodnia (nie wiem czy tak było wcześniej) w pochwie zgrubienie. Czy to może być ciąża, czy ktoś miał podobną sytuację ze śluzem, najbardziej zastanawia mnie brak miesiączki. A niestety mój ginekolog wraca za 2 tygodnie, testu jeszcze nie robiłam, bo dopiero dzisiaj pomyślałam czy to moze być ciąża? Ślub dopiero za rok i starania nad dzieckiem chcieliśmy dopiero wtedy zacząć, i nie wiem czy już nasze życie może się przewrócić do góry nogami:)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

Moderatorzy: kasiorailonanatmur11
Reklama

Bestsellery

  • Koszulka Regularna mama

    Regularna mama

  • Koszulka Brioko baby

    Brioko Baby

  • Dzienniczek ciąży

    Dzienniczek ciąży

  • Dzienniczek żywienia dziecka

    Dzienniczek żywienia

  • Dzienniczek żywienia maluszka

    Dzienniczek żywienia

Reklama

Wszelkie prawa zastrzeżone © 2007-2024 ZapytajPolozna.pl