BezpiecznaCiaza112023

plamienie we wczesnej ciazy,jak wyglada??

13 lata 1 miesiąc temu #90930 przez weronika
Witam..jak to bylo u was czy spotkalyscie sie z czyms takim jak plamienie czy miesiaczka na poczatku ciazy(wczesnej)?? Jesli tak to jak to sie objawialo i czy towarzyszyl przy tym jakis bol i ile trwalo to plamienie(miesiaczka)?? dziekuje za odp.;)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

13 lata 1 miesiąc temu #90952 przez Emme
ja miałam miesiączkę w ciąży (przez 1 miesiąc), moja mama miała do 4 miesiąca. to był naszym "gwarantem" nie bycia w ciąży, ale jak się okazuje błędnym. u mnie to wyglądało jak normalna miesiączka, nie przejęłam się, bo nie wiedziałam o ciąży.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

13 lata 1 miesiąc temu #90956 przez weronika
towarzyszyl ci przy tym bol jakis?

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

13 lata 1 miesiąc temu #90961 przez Asiersa
Jak byłam w 5 tyg ciąży to dostałam plamienia. Nic mnie nie bolało. Plamienie było jednodniowe. Pojechałam na Izbę przyjęć, zostałam zbadana i okazało się, że wszystko jest w porządku :)




Mój dzielny chłopczyk :*:*

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

13 lata 1 miesiąc temu #90974 przez weronika
Asiersa- to plamienie bylo w czasie gdy mialas miec okres? jak wygladalo,mozesz opisac?

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

13 lata 1 miesiąc temu #91010 przez weronika
Wracajac do tematu,to dzis dostalam boli rano jak na miesiaczke i pojawilo sie plamienie(ciemna krew)..ciekawe jak poznej bedzie wygladalo to,czy obfite czy nie ,bo zawsze mialam obfite miesiaczki..teraz wlasnie przestal mnie bolec brzuch.. co o tym myslicie kobitki??

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

13 lata 1 miesiąc temu #91025 przez Asiersa
weronika napisał:

Asiersa- to plamienie bylo w czasie gdy mialas miec okres? jak wygladalo,mozesz opisac?


chyba nie... pojawił się skrzep, później co raz jaśniejsza krew, aż w końcu ustało :)




Mój dzielny chłopczyk :*:*

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

13 lata 1 miesiąc temu - 13 lata 1 miesiąc temu #91055 przez weronika
Do EMME - to jak dowiedzialas sie ze jestes w ciazy i kiedy? skoro mialas okres..

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

12 lata 11 miesiąc temu #110192 przez kasia347
Ja całą ciążę miałam plamienia i krwotoki z niewyjaśnionych przyczyn...3 miesiące przeleżałam w klinice i nic nie wykryli

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

12 lata 11 miesiąc temu #111937 przez krzymina
ja miałam krwawienie i plamienie w 5 tygodniu i teraz dwa kolejne w 6 tygodniu z czego jedno z bólami brzucha i jajnika-za każdym razem mam jeździć na izbę przyjęć ponieważ tak jak napisałam w innym wątku miałam odklejanie kosmówki,teraz już jest ok ale muszę leżeć plackiem

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

12 lata 11 miesiąc temu #116889 przez adiafora
ja zaczęłam plamić w pierwszej ciąży , potem coraz bardziej i poroniłam :(

[link=http://www.zapytajpolozna.pl]
[image noborder] www.zapytajpolozna.pl/components/com_widgets/view.php?sid=36991 [/image] [/link]

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

12 lata 11 miesiąc temu #117920 przez lilian355
Ja miałam plamienia w 6 tyg. ciąży.... najpierw pojawiła się na majtkach mała 5 milimetrowa plamka krwi a potem to już było plamienie barwy kawy z mlekiem. pojechałam do szpitala i lekarz kazał mi barać luteine dopochwową i leżeć, a 3 dni później miałam wizyte u swojego ginekologa i nie wspomniał nic o leżeniu, aby tylo że jeszcze będę brala tą luteinę... z dzieciątkiem wszystko w porządku, a plamienia czasem występują we wczesnej ciąży tak mi wyjaśnił mój lekarz... ale niczego nie można bagatelizować, lepiej pójść do lekarza i się upewnić czy wszystko jest oki czy też nie i jak najszybciej zapobiec tym plamieniom. po tej luteince to po jedym dniu brania mi przeszlo to "dziwne" plamienie :) i mam nadzieję, ze więcej juz nie będzie takich sytuacji :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

12 lata 11 miesiąc temu #118126 przez krzymina
mi się nadal zdarzają plamienia takie sporadyczne ale gdy są bez krwi to nie jeżdżę po okolicznych szpitalach bo to nie ma sensu

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

12 lata 11 miesiąc temu #118552 przez Grudniowa Jagoda 79
Czesc

ja mialam plamienia w drugiej ciazy, jakos na poczatku
Wiedzialam ze jestem w ciazy.Taka bruntna wydzielina.Brzuch mnie troche bolał.Wziełam nospe polezałam na LEWYM boku(tak zlecil lekarz) i przeszło.Nigdy wiecej sie nie powtorzyło.Synus urodził sie zdrowy.Wiem ze z kazdym plamieniem krwawieniem w ciazy trzeba udac sie do lekarza.Nigdy nie wiadomo co sie dzieje..

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 5 miesiąc temu #942332 przez lena20
hej dziewczyny dostalam dzis plamienia?dzwonilam na izbe przyjec pow mi ze to normalne jest i przy tym bole,,powiedziano mi ze jak bd obfite to mam sie zglosic,,ale chyba juz ustalo bole nadal mam

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

Moderatorzy: kasiorailonanatmur11
Reklama

Bestsellery

  • Koszulka Regularna mama

    Regularna mama

  • Koszulka Brioko baby

    Brioko Baby

  • Dzienniczek ciąży

    Dzienniczek ciąży

  • Dzienniczek żywienia dziecka

    Dzienniczek żywienia

  • Dzienniczek żywienia maluszka

    Dzienniczek żywienia

Reklama

Wszelkie prawa zastrzeżone © 2007-2024 ZapytajPolozna.pl