BezpiecznaCiaza112023

twardnienie brzucha

14 lata 4 tygodni temu #10227 przez sara125
mialam to od okolo 30 tyg ciazy do konca. to zupelnie normalnetylko wizyty zaczal mi wyznaczac co 2 a nie co 4 tyg jak wczesniej zeby to bylo pod kontrola bo rozwarcie mi sie robilo.ale to normalne

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

14 lata 4 tygodni temu #10229 przez Madzia89862
angela sa to skurcz przepowiadajace prawdopodobnie ja tez mialam je przed porodem i panikowałam bo myslalam ze zaczynam juz rodzic:)bo nie wiedzialam wsumie co i jak gdy zacznie sie akcja porodowa bo nigdy wczesniej nie rodziłam dzieci:)ale uwiez mi ze jak zaczniesz rodzic bedziesz wiedziala ze to juz teraz:)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

14 lata 4 tygodni temu #10236 przez angela660
obyś miała racje, tylko u mnie jest trochę komplikacji i boje się że mogę za długo zwlekać...

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

14 lata 4 tygodni temu #10239 przez _aga86_
angela- kiedy wyciagaja Ci krazek?? uwierz porodu nie da sie przegapic :blink: Bole porodowe sa na tyle silne, ze bedziesz wiedziala...

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

14 lata 4 tygodni temu #10255 przez Madzia89862
dokladnie tak jak omwi aga:0nie da sie przegapic tego:)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

14 lata 4 tygodni temu #10283 przez angela660
nie wiem dokładnie kiedy go wyciągną za ok 4 tyg mam wizytę u ginekologa i wtedy mi powie co i jak;)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

14 lata 4 tygodni temu #10338 przez Lidziun
ja tez mialam takie bole i skurcze w 1 ciazy
bardzo blesne i czeste skurcze braxtona moj lekarz twierdzil ze wszystko w porzadku
az pewnego dnia bylam wtedy w 7 m-cu mialam jeden za drugim myslalam ze zaczynam rodzic okazalo sie ze rozwiera mi sie szyjka
wyladowalam w szpitalu na 2 tyg na podtrzymanie ciazy, boje sie ze znowu tak bedzie ale jestem dobrej mysli
jesli chodzi o skurcze porodowe to u kazdej kobiety jest inaczej- wiadomo
ja w dniu porodu w przeciagu 30 minut mialam skurcze co 5 co 7 minut po tym czsie poszlam siusiu i odeszly mi wody
czulam ze to juz czas urodzilam sliczna corke po 5 godz :)
lepiej zglos sie do lekarza, dmuchac na zimne, by potem nie okazalo sie ze dzieje sie cos zlego z dzieckiem

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

14 lata 3 tygodni temu #10501 przez angela660
no od piątku co noc mam skurcze, są lżejsze niż ten pierwszy raz ale są i jeśli powtórzą się jeszcze teraz przez dwa, trzy dni to w środę chyba pójdę do lekarza, a napewno wcześniej zadzwonię zobaczę co powie...

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

14 lata 3 tygodni temu - 14 lata 3 tygodni temu #10510 przez sloneczko
hej dziewczyny ja dzisiaj sie strasznie zle czuje...

rano mialam dziwna wydzieline z pochwy, kleista i zoltego koloru, rano brzuch mnie bolal ze nawet sniadania nie moglam skonczyc jesc, pozniej przeszlo ale zaczely plecy bolec i do tego silny bol na wysokosci zeber, z przodu i z tylu trwalo ok 10min, nawet powietrza nie moglam zlapac.

co jest najgorsze mala malo sie rusza od 3 dni, ale podejrzewam ze ma malo miejsca.

do porodu zostalo 6 tygodni, bole sa co jakis czas ale nieregularne brzuch tez jak twardnieje to nieregularnie...Leze caly czas nawet humor mi nie dopisuje..

bol glowy albo zawroty tez miewam...



:(

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

Moderatorzy: kasiorailonanatmur11
Reklama

Bestsellery

  • Koszulka Regularna mama

    Regularna mama

  • Koszulka Brioko baby

    Brioko Baby

  • Dzienniczek ciąży

    Dzienniczek ciąży

  • Dzienniczek żywienia dziecka

    Dzienniczek żywienia

  • Dzienniczek żywienia maluszka

    Dzienniczek żywienia

Reklama

Wszelkie prawa zastrzeżone © 2007-2024 ZapytajPolozna.pl