BezpiecznaCiaza112023

potówki

13 lata 8 miesiąc temu #28663 przez Moniq
dziewczyny, jak sobie radzicie z potówkami? moja Małą kiepsko znosi upały i mimo że chodzi tylko w pieluszce ma okropne potówki. czymś je można przemywać???

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

13 lata 8 miesiąc temu #28879 przez mysia-sia
różne są metody, mi proponowano przemywanie rumiankiem, kąpiel w kali (nadmanganian potasu) lub mączce ziemniaczanej, musisz sprawdzić co na Twoje dziecko najlepiej działa

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

13 lata 8 miesiąc temu #28889 przez natmur11
jak klaudia ma na ciele to kapiel w oliatum raz na jakis czas bez zadnych balsamow itp buzke przemywam tylko woda i lekarz zalezil mi krem dermol 500 mega wydajny i super pomaga po kilku uzyciach nie bylo ani krostki a miala naprawde sporo tego. niestety nie wiem czy jest do kupienia w polsce ja mam pol litrowa puche tego przywieziona z uk

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

13 lata 8 miesiąc temu #28891 przez natmur11
allegro.pl/item1185627453_lotion_dermol_...sze_niz_oilatum.html o znalazlam na allegro takie cos to jest. ja uzywalam tez tego w ciazy na wysypke na ciele i pomoglo.oczywiscie za kazdym razem polecal mi to lekarz wiec uwazam ze jest bezpieczny i mozna go stosowac dla bobaskow

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

13 lata 8 miesiąc temu #28899 przez Mirella
A moja pediatra całkiem spokojnie powiedziała ze potówki mogą się do trzech tygodni utrzymywać i nic nie kazała robić, i rzeczywiście schodzą same, wystarczy że się trochę ochłodzi. Jak jest gorąco to Klaudia się pluska w wanience na dworze, to też trochę pomaga, bo się wtedy nie poci :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

13 lata 8 miesiąc temu #28956 przez sloneczko
wiecie co ja uzylam Pudru (zasypka) i po potowkach na drugi dzien ani sladu nie bylo, na szyjce jeszcze troszke zostalo, a i dziecko tez sie tak nie poci,ja np sobie chwale, tylko niewiem czy z kazdej firmy ja uzylam z Penaten

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

13 lata 8 miesiąc temu #29031 przez kasiora
garbriel w tamtym roku mial potowki, nic nie robilam ( tak poradzila mi polozna ) i same zeszly :)

dla innych jestes tylko dzieckiem a dla mnie jestes calym swiatem!

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

13 lata 8 miesiąc temu #29086 przez martela89
Moja malutka jak wyszłyśmy ze szpitala była cała w potówkach i kąpałam ją w krochmalu 3 dni i wszystko zeszło.
Ja uważam,że trzeba coś zrobić z potówkami ponieważ one swędzą i nie wyobrażam sobie nie zareagować tym bardziej ,że kąpiel w krochmalu nic nie kosztuje :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

13 lata 7 miesiąc temu #31778 przez sloneczko
dziewczyny mam pytnie czy potowki wystepuja tylko na szyi, pleckach kolo paszek?

pytam bo od trzech dni laurze wyskoczyly (mnie to wyglada na potowki) ale tez od 2 dni podaje jej brzoskwinie z gruszka z hippa, a od dzis rana jest wiecej, ale tylkow alsnie w tych okolicach.

jezeli bylo by to alergiczne to mysle ze pierwsze co to brzuszek byl by pierwszy, a moze byly na poczatku potowki, a teraz to jeszcze poprawilo...

co myslicie na ten temat, jak na ten dzien odstawilam to jedzenie z hippa zobacze 3 dni i sie okaze, bo ja innego wyjscia nie widze, jak cos to pojde do lekarza.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

13 lata 7 miesiąc temu #31779 przez wiola
słoneczko,nie jestem pewna,ale wydaje mi sie że może to być uczulenie,moja ta starsza nicola 3 latka ,dałam jej wczoraj brzoskwinie i ją obsypało takimi krostkami ,ale po 2 dniach samo zeszło,pozdrawiam.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

13 lata 7 miesiąc temu #31781 przez sloneczko
hm... a tez ja tylko na szyjce i pleckach wysypalo?

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

13 lata 7 miesiąc temu #31785 przez wiola
Nicolkę obsypało na nóżkach ,więc nie wiem co mam mysleć.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

13 lata 7 miesiąc temu #31788 przez Madzia89862
mi tez sie wydaje ze to uczulenie brzoskwinie od 4 miesiaca sa? myslalam ze po 6

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

13 lata 7 miesiąc temu #31836 przez sloneczko
dziewczyny tak to bylo uczulenia, wrecz nic juz nie ma jak odstawilam, a na sloiczku pisalo wyraznie po 4 msc zycia, wiec dlatego dalam, bo wydawalo mi sie ze jablko juz jej sie przejadlo. ale jezeli tak jest to wracamy do jabka.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

13 lata 7 miesiąc temu #31859 przez Madzia89862
sloneczko owocki raczej sie nie przejedza a poprostu Laura nie jest gotowa na nowosci i organizm tak reauje.gruszki i brzoskwinie wydaje mi sie ze sa dosc ciezkie dla takich maluszkow i z tym ostroznie

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

Moderatorzy: kasiorailonanatmur11
Reklama

Bestsellery

  • Koszulka Regularna mama

    Regularna mama

  • Koszulka Brioko baby

    Brioko Baby

  • Dzienniczek ciąży

    Dzienniczek ciąży

  • Dzienniczek żywienia dziecka

    Dzienniczek żywienia

  • Dzienniczek żywienia maluszka

    Dzienniczek żywienia

Reklama

Wszelkie prawa zastrzeżone © 2007-2024 ZapytajPolozna.pl