BezpiecznaCiaza112023

Drżenie

14 lata 2 miesiąc temu #5148 przez Moniq
Dziewczyny, mam zmartwienie. ostatnio mojej niuni przy karmieniu zaczęła drżeć główka i rączki, trwało to 10-20 sekund i przeszło, Mała w tym czasie nie przestawała jeść. byłam na szczepieniu więc o to zapytałam, lekarz powiedziała że mogło się tak zdarzyć hm ale nie była to nasza pediatra, od tej wizyty znowu się to przydarzyło dwa razy, a nasza pani doktor przyjmie nas dopiero w poniedziałek, bo jest na urlopie. macie pojęcie co to może być? może spotkałyście z czymś takim?

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

14 lata 2 miesiąc temu #5158 przez _aga86_
Moniq- mojej coreczce drza raczki- dzieje sie tak od 2 tygodni. Bylam z tym u lekarza i powiedziano nam, ze tak moze sie dziac z powodu nie rozwinietego jeszcze do konca ukladu nerwowego i nie jest to nic powaznego i z czasem samo powinno przejsc. Julka robi tak pod wplywem emocji- albo jak sie cieszy, albo jak jest zla... Ale mam prosbe daj znac jak wrocisz od lekarza, bo chcialabym sie upewnic, czy to jest przyczyna. Nie martw sie- najprawdopodobniej to jest to samo. No chyba, ze \twoja coreczka byla niedotleniona podczas porodu to moze miec inne skutki.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

14 lata 2 miesiąc temu #5166 przez Agnieszka
jeśli myślę o tym samym to u nas też takie coś się zdarza, pamiętam że w którejś z moich książek czytałam o takim czymś, była fachowa nazwa na to, niestety teraz już zapomniałam, musiałabym poszukać, ale pamiętam, że pisało, że to minie samoistnie



Alicja ma już 16 ząbków :))

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

14 lata 2 miesiąc temu #5167 przez Moniq
dzięki, Agnieszka, Mała nie była niedotleniona przy porodzie. dziś na szczęście nic się nie działo ale bacznie ją obserwuję i staram się nie popaść w paranoję. w poniedziałek dam znać co i jak

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

14 lata 2 miesiąc temu #5171 przez _aga86_
W takim razie napewno bedzie wszystko ok:)Bo lekarz mi mowil, ze trzeba bylo by poslac mala na dodatkowe badzania jesli bylaby niedotleniona podczas porodu, a skoro tak nie bylo to jest to przejsciowe, ale mimo wszystko czekam na informacje.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

14 lata 2 miesiąc temu #5245 przez kasiora
Moniq i jak z twoja mala? bylyscie u lekarza?

dla innych jestes tylko dzieckiem a dla mnie jestes calym swiatem!

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

14 lata 2 miesiąc temu #5246 przez _aga86_
Ja tez czekam na odpowiedz...

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

14 lata 2 miesiąc temu #5249 przez Moniq
Dziewczyny dzięki za troskę :laugh:
byłyśmy dziś u pediatry i w sumie na razie nic nie wiem; powiedziała, że raczej nie jest to nic niepokojącego ale już nie jest noworodkiem i raczej takie rzeczy nie powinny się zdarzać. dała nam komplet badań do zrobienia (mocz, krew) i skierowanie do neurologa; stwierdziła że lepiej sprawdzić, chuchać na zimne niż coś przegapić; udało nam się na 23.02 umówić do neurologa. i zobaczymy co powie.
od czwartku nic się nie działo, więc jestem trochę spokojniejsza

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

14 lata 2 miesiąc temu #5251 przez _aga86_
co lekarz to inna diagnoza- mi wlasnie mowil, ze jak u noworodkow sie to zdarza (do 3 miesiaca) moze swiadczyc o roznych chorobach, a potem to kwestia ukladu nerwowego. Mam kolezanke, ktorej coreczka ma 9 m-cy i tez tak reaguje w zlosci, badz gdy sie cieszy. Ale masz super pediatre, ze wysyla Was na badania- nie lekcewazy objawow... Daj znac po wizycie u neurologa

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

14 lata 2 miesiąc temu #5844 przez Moniq
byłam wczoraj u neurologa, wypytała nas o co tylko się dało, stwierdziła że na pierwszy rzut oka nie widać żadnych nieprawidłowości ale żeby mieć pewność trzeba zrobić eeg i usg przeciemiączkowe. trochę mnie uspokoiła, tylko załamałam się gdy pani w rejestracji powiedziała mi że pierwszy wolny termin na usg to 12 maj!!!paranoja, zadręczę się do tego czasu, więc chyba pójdę prywatnie

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

14 lata 2 miesiąc temu #5855 przez _aga86_
Mojej coreczce drzenie mija- jeszcze czasami jeszcze jej sie zdarzy np. jak strasznie sie zdenerwuje i jest to bardzo sporadycznie:)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

Moderatorzy: kasiorailonanatmur11
Reklama

Bestsellery

  • Koszulka Regularna mama

    Regularna mama

  • Koszulka Brioko baby

    Brioko Baby

  • Dzienniczek ciąży

    Dzienniczek ciąży

  • Dzienniczek żywienia dziecka

    Dzienniczek żywienia

  • Dzienniczek żywienia maluszka

    Dzienniczek żywienia

Reklama

Wszelkie prawa zastrzeżone © 2007-2024 ZapytajPolozna.pl