BezpiecznaCiaza112023

Brak sluzu płodnego, czy możliwa owulacja i ciąża?

12 lata 8 miesiąc temu #181879 przez Gosiakos85
Cześć,

staramy się trzeci miesiąc o drugie dziecko. Nie do końca znam jeszcze swój organizm, bo odtsawilam na początku czerwca tabletki, poprzednio po odstawieniu od razu zaszłam w ciążę, więc też nie zdążyłam poznać swojego cyklu.
Pierwszy cykl miał 26 dni, był śluz, w 10 dniu cyklu pęcherzyk dominujący miał 16mm.
Drugi cykl miał 35 dni, też był śluz płodny. Teraz jest 18 ddzień trzeciego cyklu, ale śluzu nie ma w zasadzie w ogóle, tzn. pojawia się tylko dzień po stosunku, a potem znika.
Czy możliwe jest, że owulacji np. jeszcze nie bylo, ale będzie, mimo że już jest 18 dzień? Możliwe, żeby była tak późno w cyklach?
I drugie pytanie: czy możliwe, że owulacja np. będzie, ale nie będzie sluzu płodnego? Jest szansa wtedy na zajście w ciążę??

Pozdrawiam i z góry dziękuję za odpowiedzi.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

12 lata 7 miesiąc temu #184638 przez mesy
Witaj :)
Ja w tym miesiącu też nie zauważyłam u siebie śluzu płodnego - i przerażona poleciałam do lekarza bo staramy się o dzidzie a wiadome bez śluzu płodnego to ciężko . Lekarz się zaśmiał pod nosem jak mu powiedziałam o tym śluzie ;p Podobno czasem jest tak że ten śluz jest ale w szyjce macicy i nie koniecznie musi wydostać się na zewnątrz. Mnie to zaniepokoiło bo zawsze ten śluz miałam no ale lekarz mądrzejszy ! ;p

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

12 lata 7 miesiąc temu #187735 przez gorla
Na fajną ginkę trafiłam.. w piątek znów idę z wynikami potem kolejne skierowanie na hormony i wtedy wyśle mnie na jakieś dobre usg do szpitala, zeby sprawdzić torbiele i czy cykle są owulacyjne.. fajna babka, ale przy badaniu mało delikatna :(

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

12 lata 7 miesiąc temu #187736 przez gorla
kurcze pomiliłam forum sorki B) B) na staraczkach miało być :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

Moderatorzy: kasiorailonanatmur11
Reklama

Bestsellery

  • Koszulka Regularna mama

    Regularna mama

  • Koszulka Brioko baby

    Brioko Baby

  • Dzienniczek ciąży

    Dzienniczek ciąży

  • Dzienniczek żywienia dziecka

    Dzienniczek żywienia

  • Dzienniczek żywienia maluszka

    Dzienniczek żywienia

Reklama

Wszelkie prawa zastrzeżone © 2007-2024 ZapytajPolozna.pl