BezpiecznaCiaza112023

Starania po pierwszym poronieniu.

10 lata 11 miesiąc temu #644368 przez Gravity
Ja stracilam niunie w grudniu 2012 i jestem ponownie w ciazy.Ale nie mailam zabiegu w 3miesiacu poszlam na usg i okazalo sie ze 6tyd5dzien niunia zmarla i dostalam tabletki na oczyszczenie:(Nosilam 1,5m martwe dziecko:(((i nic mi nie bylo.

Mama Anioleczkow [*]

Jessica Kocham Cie Nad Zycie!!!

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 11 miesiąc temu #644380 przez iwonta_kg
edytaaa napisał:

ja za tydzień na kontrolę i mam nadzieję że wszystko będzie dobrze i wtedy w lipcu, sierpniu byśmy zaczęli....matko, ile to jeszcze trzeba czekać...wieczność...


Wiem że to cala wieczność ale dasz rade :) czas to wróg każdej kobiety w takiej sytuacji ale te wyczekiwane dzieci pojawiają sie szybko :) wiem co mówię :) trzymam kciuki żeby sie udało :)



Na zawsze w moim sercu Krystianek 16.04.2012 [*]

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 11 miesiąc temu #644573 przez edytaaa
Gravity napisał:

Ja stracilam niunie w grudniu 2012 i jestem ponownie w ciazy.Ale nie mailam zabiegu w 3miesiacu poszlam na usg i okazalo sie ze 6tyd5dzien niunia zmarla i dostalam tabletki na oczyszczenie:(Nosilam 1,5m martwe dziecko:(((i nic mi nie bylo.


mnie to spotkało dwa tygodnie temu, 11 tc..też się dowiedziałam jak poszłam na usg, czułam się dobrze, żadnego bólu, żadnego krwawienia...tak po prostu.. wielkość na usg odpowiadająca 11 tygodniowi, także musiało się to zdarzyć dosłownie kilka dni wcześniej...szłam taka szczęśliwa, po tej wizycie mieliśmy już powiedzieć rodzinie i znajomym, majówka miała sprzyjać dobrym wiadomościom. nic z tego....
na szczęście zabieg miałam po dwóch dniach, nie musiałam długo czekać i rozmyślać.
mam nadzieję, ze wszystko po zabiegu będzie dobrze, naczytałam się o komplikacjach i trochę się boję...no zobaczymy

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 11 miesiąc temu #644575 przez edytaaa
iwonta - skoro tak mówisz, to ja ci wierzę :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 11 miesiąc temu #645604 przez edytaaa
No dobra,a teraz pytanie z innej beczki-kiedy po poronieniu zacząć stosować testy owulacyjne żeby były wiarygodnie? Po pierwszej @ (mam nadzieję, że się zjawi...) ? Czy można wcześniej licząc cykl pod poronienia? Tylko czy te pierwsze wyniki nie będą jeszcze nieprawidłowe, bo wszystko musi się ustabilizować?

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

Moderatorzy: kasiorailonanatmur11
Reklama

Bestsellery

  • Koszulka Regularna mama

    Regularna mama

  • Koszulka Brioko baby

    Brioko Baby

  • Dzienniczek ciąży

    Dzienniczek ciąży

  • Dzienniczek żywienia dziecka

    Dzienniczek żywienia

  • Dzienniczek żywienia maluszka

    Dzienniczek żywienia

Reklama

Wszelkie prawa zastrzeżone © 2007-2024 ZapytajPolozna.pl