BezpiecznaCiaza112023

Testy owulacyjne - stosujecie?

10 lata 1 miesiąc temu #864723 przez Asia K
Dzieki Ada ze pytasz - czuje sie dobrze , teraz coraz lepiej jak juz wiem ze prócz dzisiejszego dnia zostal mi tylko poniedzialek i wtorek w pracy :D

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 1 miesiąc temu #864726 przez ann-sunshine
Ada po niedzieli będę dzwonić i się umawiać na usg połówkowe prywatnie, ale mam zrobić w 21 tygodniu czyli do piątku muszę się zmieścić.
c

Czyli lody albo dla Agni która obstawia chłopca, albo dla Ady która obstawia u mnie dziewczynkę :silly: :lol:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 1 miesiąc temu #864735 przez Asiaa
hello. Dziś u mnie słońce więc z humorem ciut lepiej. Ponoć w weekend też ma być ładnie więc jest czego wyczekiwać :)
Wczoraj obyło się bez pizzy ale może dzisiaj? :S

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 1 miesiąc temu #864738 przez Ada2424
Ann a Ty jakie masz przeczucie?

[/url] [/url]

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 1 miesiąc temu #864739 przez ann-sunshine
Ada jakbyś się mnie zapytała jeszcze ze 2 tygodnie temu to byłam pewna że dziewczynka, jakoś tak czułam od samego początku, a teraz to już sama nie wiem.

Sobota i niedziela mają być śliczne, róbcie plany na grille i spacery :lol:

Też bym domowej pizzy zjadła, ale to za dużo roboty, a teraz do tego głowy nie mam.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 1 miesiąc temu #864769 przez Agnilla
propo otwartej/zamknietej pizzy, polecam calzone...pyyyycha :)
moze zrobie w przyszlym tygodniu :) www.mojewypieki.com/przepis/calzone
ja juz jestem w domu, piekne slonce to wstawilam pierwsze pranie malej i odpoczywam :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 1 miesiąc temu #864773 przez ann-sunshine
o właśnie pranie, dobrze Agni że piszesz, bo mam już zapakowane, tylko od 13tej mam tańszy prąd i muszę pamiętać włączyć pralkę

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 1 miesiąc temu #864775 przez Agnilla
o matko, to ja bym juz 3 razy zapomniala :P
oj chyba ide spac, a mialam poszukac przescieradel do lozeczka

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 1 miesiąc temu #864789 przez aggi
gosia pierwsze słyszę :P O pizzy w kształcie pieroga hehe :P ja to zacofana kulinarnie chyba jestem bo dla mnie pizza to pizza :D

Ann to już niedługo, czas leci jak szalony ani się obejrzysz i w kolejce będziesz siedziała :)

Agni pierzesz kolorami posegregowane tak jak 'dorosłe' ciuchy? :S i oświeć mnie jaki masz proszek/płyn do prania bo zbieram informacje co najlepsze :S

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 1 miesiąc temu #864791 przez julka
Gwiazka, no to pojechalas - suknia dla mnie S??? ja mam 178cm wzrostu i bede w 5 miesiacu! :D :D
ale moja kieca sie juz szyje, ta z koronki z wycieciem na plecach, co Wam wklejalam :) koronke pani zamowila juz z Francji, az sie balam ile bedzie kosztowac, a ona mowi ze 800zl.... fikłam...

a ja sie szykuje bo na 16.00 ide na USG... "genetyczne" troche sie bojam ;)

Agni, bylas w Tesco? Napisalam Ci wczoraj Smsa przypominajacego i juz wyslac mialam, ale zobaczylam ze nie mam Twojego numeru :D ha ha :) kupilas cos?

Kas, jakie to są nalesniki Suzette?
moj M. robi tez czsto nam nalesniki, bo ja to jakos nie umiem, nie mam wprawy, bo zawsze on robi ;) i robi z nadzieniem z polowy budyniu waniliowego wymieszanym z serkiem mascarpone (przepis z Kwestii Smaku oczywiscie) :) fajne są, takie inne troche niz ze zwyklym serem

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 1 miesiąc temu #864795 przez gosia28
aggi patrz na linka od Agni. No i właśnie ona się nazywa calzone :blush: ale w kształcie pieroga cnie?

Jula będzie dobrze, czekamy z Tobą ;)

właśnie Kaś jakie to są te naleśniki Suzette?
Ja z serem nie lubię. Zawsze robimy z dżemem truskawkowym i do tego kawałek jakiegoś owoca np. banan. Jula Twoja wersja też mi się podoba :)

Mama Aniołka 25.02.2010
Aniołków Karolka i Jasia 06.12.2012



Każdy z nas ma taką małą nadzieję na niemożliwe...

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 1 miesiąc temu - 10 lata 1 miesiąc temu #864810 przez aggi
julka 800zł to jak strzał w dziesiątkę :) Taniej byś nie znalazła koronki nie ma szans :S dawaj znać po USG co tam u fasolki :D

gosia teraz mnie oświeciło, ale serio o ile nazwę słyszałam to pierwszy raz taką widzę :cheer: a my naleśniki robimy np z serkiem waniliowym i owocami, podobnie jak Ty :) Albo z dżemem tradycyjnie.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 1 miesiąc temu #864815 przez Agnilla
Aggi narazie wstawilam kurtki, kombinezony w rozu i fiolecie :) a do prania mam proszek, żel i płyn do płukania JELP
proszek mam do kolorow, a zel kupilam do bialych
Jula, bylam bylam, ale u nas szału nie było :angry: szukalam szukalam a maz sie smial i w koncu mowi, czy cos sie stanie jak nic nie kupie :P no na sile nie brałam, bodziaków mam sporo to po co brac, choc kusiło ;)
jula, czekamy na zdjecia i same dobre wiesci, a to, ze sie boisz to normalne bo ja sie boje przed kazda wizyta, a potem jak sie okazuje, ze wszystko ok to kamien z serca
aj jak mloda wczoraj fikala, normalnie caaaly dzien, dzis troche spokojniejsza, watroba znowu boli :angry: ehhh
my ostatnio jedlismy nalesniki drozdzowe cos ala pancakes przekladane dzemem truskawkowym i na gorze z bita smietana. tak slodkie, ze az ble :P ale, ze bita smietana mi zostala to ja po drzemce zjem z galaretka ooo :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 1 miesiąc temu #864827 przez Ada2424
Julka trzymam kciuki za dzisiejsze usg, będzie wsio ok na pewno :)

[/url] [/url]

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 1 miesiąc temu - 10 lata 1 miesiąc temu #864839 przez gwiazdka2014
aggi właśnie o to mi chodziło calzone
Gosia strzeał w 10 o to mi chodziło :) Dziś jak zrobię to wam wyśle fote :)
Ann ja też stawam na chłopca u ciebie :) Jak bedzie miał na imię? Jak masz ochote to dawaj do nas na calzone :)
Agnilla ja juz wstawiłam 2 pranie ale nasze nie dzidziowe.
Julia ale ty chudziutka jestes :) Pięknie wysoka :P
USG genetyczne to dla wszystkich i prywatnie robisz? Dalej czujesz się na Wojtusia?

Julia powodzeniaaaaa :)

Moja koleżanka dziś urodziła synka :) cc - lekarz który ją ciął mówił ze juz 2 tygodnie wcześniej mogła przyjść, a ten jej gin ją tak trzymał bidulke.

Rozmawiałam dziś z koleżanką z klasy/studiów i jest w ciąży termin koniec września :) Jej dwie siostry tez sie spodziewają, i jeszcze jedna nasz koleżanka z klasy :)
Ja się oczywiście nie przyznałam :P

Dobra ide robić tą moja pizze :P


Ja mam wizytę 7go marca, a czy na HIV każdy dostaje? Bo ja jeszcze takich badań nie miałam

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

Moderatorzy: kasiorailonanatmur11
Reklama

Bestsellery

  • Koszulka Regularna mama

    Regularna mama

  • Koszulka Brioko baby

    Brioko Baby

  • Dzienniczek ciąży

    Dzienniczek ciąży

  • Dzienniczek żywienia dziecka

    Dzienniczek żywienia

  • Dzienniczek żywienia maluszka

    Dzienniczek żywienia

Reklama

Wszelkie prawa zastrzeżone © 2007-2024 ZapytajPolozna.pl