- Posty: 4445
- Otrzymane podziękowania: 56
- /
- /
- /
- /
- Testy owulacyjne - stosujecie?
Testy owulacyjne - stosujecie?
- Agnilla
-
- Wylogowany
- mistrzyni słowa
-
- Najważniejsza :*
ja tez mam 7 z przodu!! a nienawidze tej cyfry
Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.
- gwiazdka2014
-
- Wylogowany
- mistrzyni słowa
-
- Posty: 1110
- Otrzymane podziękowania: 92
Michal mówi ze deszcze kilka minut i by się zaczęło palic :-/ a co gorsza w domu został mój porzeczek :'( jejku chyba bym się zaplakala jak by mi się coś stało.
Kuchenka cale szczęście cala
Poszłam dziś sprawdzić ile będzie kosztować ubezpieczenie z Michałem nie ma tragedii bo moja mala besta ma mały silniczek
Moof. ja też poproszę tylko 10 kg i schudnąć więcej
Julia twoje leniwe nie chce się ruszać moje wstydliwe
pokuj dla maluch prawie ze wysprzatany jeszcze tylko malowanie, tapetowanie, dywan, wymiana okna, tapetowanie, meble i Gabrycha na końcu
Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.
- moofka
-
- Wylogowany
- mistrzyni słowa
-
- Posty: 2549
- Otrzymane podziękowania: 258
ann zazdroszczę wieczornej plaży
noo gwiazdka to rachu ciachu i zaraz pokój będzie gotowy
Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.
- gwiazdka2014
-
- Wylogowany
- mistrzyni słowa
-
- Posty: 1110
- Otrzymane podziękowania: 92
ooooo jak ferr będzie liczyć to wyjdzie mi ze razem z Agni
Ale Michal mi dziś pojechalllllllllll. Przychodzę do niego do sypialni i proszę o zrobienia zdjęcia tyłem. Chciałam zobaczyć czy kilogramy widać z tylu
Jak bym się nie wstydzila wysłała bym wam zdjęcie
A co do włosów to ja też zapuszczam, ostatnio mnie kusiło aby zrobić pazurki ale nie... WYTRZYMALAM
Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.
- Porto1987
-
- Wylogowany
- mistrzyni słowa
-
- Posty: 1598
- Otrzymane podziękowania: 17
Przeczytałam, a łatwo nie było. Teraz już idę spać, bo padam po tych spacerach dzisiejszych.
P.S. Chcę zatrzymać czas. Dziecko mi za szybko rośnie.
Dobrej nocy!
Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.
- ewelinda83
-
- Wylogowany
- mistrzyni słowa
-
- Posty: 2185
- Otrzymane podziękowania: 1
gwiazdka chlopy to zlosliwe nasienie
messy ja Szogun czasami mowie na swoja corcie
Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.
- Asiaa
-
- Wylogowany
- gadatliwa
-
- Posty: 951
- Otrzymane podziękowania: 143
Monique od nowego cyklu mam tabletki na pobudzenie pęcherzyków, ale żadnego monitoringu do tego. Ostatnio gadałam ze szwagierką i ona też miała te tab, do tego monitoring i pregnyl i zaszła za pierwszym razem
Bujanka przytulam, trzymaj się
Ada u mnie jak już dało się zauważyć drugą kreskę to z testowania na testowanie ciemniała trochę aż do malin.
Ula oczywiście trzymamy kciuki by na wizycie wszystko było ok
Julka widać że Twoja mama jest podekscytowana faktem,że zostanie babcią
Mesy nosek taki fajny malutki
Pinezka dobre z tą kremacją kuraka
Z ręką na pewno będzie dobrze, widocznie trochę więcej czasu potrzebuje.
Ann musiało być fajowsko na tej plaży
Lecę spać, dobranoc :-*
Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.
- Agnilla
-
- Wylogowany
- mistrzyni słowa
-
- Najważniejsza :*
- Posty: 4445
- Otrzymane podziękowania: 56
kurde felek, co to moje dziecie wyrabia wieczorami, wczoraj myslałam, że mi wylezie pod prawym żebrem
dzis chyba napadne na nią i nie odpuszczę gówniarzowi póki jej nie nagram
a teraz proszę, weszłam na wagę, co do grama równe +15 kg
czas sie zbierać i heja do fryzjera, żeby te upały ominąć. przydałby się jakiś fotelik na balkon, muszę pomęczyć męża
Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.
- gwiazdka2014
-
- Wylogowany
- mistrzyni słowa
-
- Posty: 1110
- Otrzymane podziękowania: 92
Agni moja koleżanka przebiła cię z wagą - w połowie ciąży miała 20 kg +
Mnie dziś obudziły ćwierkające ptaki :/
Kochane babeczki od soboty będę potrzebowała waszego wsparcia, jedziemy na lotnisk po Michała ojca. Będzie u Nas CAŁYYYYY tydzien.
Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.
- Loca
-
- Wylogowany
- gadatliwa
-
- Posty: 755
- Otrzymane podziękowania: 1
Porto nie moglam sie powstrztmac i tez musialam cos naskrobac
I tak wpadlam do was, bo czasem podczytuje
Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.
- ann-sunshine
-
- Wylogowany
- mistrzyni słowa
-
- Nieopisana radość
- Posty: 3656
- Otrzymane podziękowania: 178
Już gorąco a jeszcze 9 nie ma!
Babeńki ja was proszę, przestańcie się przejmować tymi boczkami i tyłeczkami w ciąży, to normalne, nie da się tego uniknąć jeżeli chcecie zdrowo ciążę przejść. Potem będzie trzeba się spiąć i zrzucić.
Loca witaj, czytaj, udzielaj się, a jak już przyjdzie czas to zacznij wrzucać testy owu
Gwiazdka goście lepiej teraz niż po porodzie
Muszę coś na nowy avataerk wykombinować.
Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.
- ewelinda83
-
- Wylogowany
- mistrzyni słowa
-
- Posty: 2185
- Otrzymane podziękowania: 1
ann ty nic nie narzekaj na pogode, albo podeslij tego slonka do mnie bo ja sie nigdy lata nie doczekam
gwiazdka trzymam kciuki za wizyte, tydzien szybko zleci
ann widze ze mamy corcie w tym samym wieku
My czasami korzystam z nocnika lub z nakladki ale malej sie zapomina i wtedy sika pod siebie
Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.
- ann-sunshine
-
- Wylogowany
- mistrzyni słowa
-
- Nieopisana radość
- Posty: 3656
- Otrzymane podziękowania: 178
Sorry dziewczyny za poemat o siuśkach
Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.
- gwiazdka2014
-
- Wylogowany
- mistrzyni słowa
-
- Posty: 1110
- Otrzymane podziękowania: 92
Ale mamę ma bardzo fajną wiec mi to nie przeszkadza
Dodaję wam zdjęcie mojej bulwy, tak wygląda każdy poranek
Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.
- moofka
-
- Wylogowany
- mistrzyni słowa
-
- Posty: 2549
- Otrzymane podziękowania: 258
ewelinda83 ja myślałam, że wszystkie na cycu tak chudną
Asiaa a w tym cyklu już nic się nie pokazało na testach?
Agi jak zalegniesz na papasanie to do porodu nie wstaniesz
Ann super jest to zdjęcie
Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.











