BezpiecznaCiaza112023

Testy owulacyjne - stosujecie?

9 lata 6 miesiąc temu - 9 lata 6 miesiąc temu #934724 przez mesy

Część wiadomości jest ukryta dla gości. Proszę zaloguj się lub zarejestruj aby ją zobaczyć.


Ferr pod opieką jesteś i to najwazniejsze ;)

moni ja mam 2 grubsze kocyki , 1 cienszy i 2 takie chocby materialowe .... takie hm... no wiesz jakie :P i te materialowe sa spoko bo w domu owijam malego bo lubi nogi miec scisniete i daje do fotelika jak gdzies jedziemy bo jeszcze mu dupa w foteliku nurkuje....i powiem ci ze czasem brakuje mi koca :P

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 6 miesiąc temu #934736 przez aggi
ale jestem wymęczona :)
3h na zakupach, sprzątanie domu, kąpanie małego i ogarnianie ufff idę zaraz spać :blush:


joanna moof ma rację, na meldunku widać czy testy owu działają czy nie :) wejdź poczytaj i się przekonasz :D

Ada a to w internetowym sklepie czy normalnie?? dla chłopca powiadasz........ kurczę a miałam nic już nie kupować :P :D

zoi mam dokładnie to samo :) ale coraz lepiej mi i Maksowi to idzie :) a pełnia szczęścia tuż tuż :)

Chudzinka udanego spotkania, napewno będzie emocjonujące :*

ferr gdzie w końcu leżysz ?? udanych wczasów w takim razie jak wsio OK :D

julka a może coś w szwach że organizm twój nie przyjmuje, rozpuszcza je no niewiem sama? a jak nie to weź ich tm opindol porządnie... przecież to jest tragedia ta nasza służba zdrowia :huh: trzymaj się kochana !!

Część wiadomości jest ukryta dla gości. Proszę zaloguj się lub zarejestruj aby ją zobaczyć.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 6 miesiąc temu #934737 przez Ada2424
Aggi w internetowym sklepie ;)

[/url] [/url]

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 6 miesiąc temu #934742 przez Asiaa
Zoi super że Anusia tak ładnie się zachowywała w tym czasie :)

Moofka :D na żywo aż tyle nie gadam :laugh:

Ada kupuj śmiało, jeśli okazałoby się że jednak córka będzie to dla drugiego dziecia zostanie :laugh: ale pewnie synek zostanie synkiem ;)

Ferri dobrze że Ci wczasy odpowiadają i już się nie stresujesz ;)

Natkka najważniejsze że organizm dochodzi do siebie i wszystko się reguluje :) może dzięki temu szybciej uda się zajść :)

Julka z Tobą jest wszystko w porządku, tylko osoba szyjąca musi mocniej się postarać :kiss:
Podziękowania: julka

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 6 miesiąc temu - 9 lata 6 miesiąc temu #934752 przez zancik
Witajcie Kobiety :)
Dziś już ze mną trochę lepiej herbatki chyba pomogły z miodem i cytryną ;) tylko ten głupi kaszel jest suchy i męczy mnie to jak nie wiem :( kupię dziś jakiś syrop czy coś i będzie ok ;) Piękne słoneczko dziś świeci u mnie :cheer: Dziś dzień wolny od garów :laugh: jedziemy na obiad do mamy ;)Wczoraj mój emek stwierdził,że ostatnio zrobiłam się nie znośna :laugh: powiedział,że ciągle tylko marudzę :laugh: :laugh: Kobietki,ale macie super,że możecie już robic zakupy dla maluszków :) Pięknej niedzieli życzę Wam Wszystkim ;)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 6 miesiąc temu #934760 przez Dagnes
Hej dziewczyny! Dawno mnie nie było więc wpadam się przypomnieć :silly:

W pierwszej kolejności gratuluję Betka! Super że się udało, cieszę się razem z Tobą.

Julce też jeszcze nie zdążyłam pogratulować :blush: Wojtuś śliczny chłopczyk. Buziakuję mocno :kiss:
Część wiadomości jest ukryta dla gości. Proszę zaloguj się lub zarejestruj aby ją zobaczyć.


Nowe koleżanki widzę się pojawiły, co oznacza że znów będą kolejne testy malinowe zarówno owulacyjne jak i ciążowe :cheer:

Ferr ale Kubuś napędził Wam stracha. Domyślam się co przeżyłaś. Dobrze, że to tylko fałszywy alarm był.

Od kiedy Wiki zaczęła raczkować to nie mam totalnie czasu na nic. Wchodzi w każdą dziurę, wszędzie się wspina więc trzeba mieć ją ciągle na oku. Z ławy musieliśmy półkę wymontować bo ciągle tam właziła. Co ją z jednej strony wyciągnęliśmy, to ona myk i z drugiej strony już jest. Teraz jak półki już nie ma, to urządziła sobie tam miejsce na
Uwaga: Spoiler! [ Kliknij, aby rozwinąć ]
Wchodzi tam, wali kupsko a potem kręci jakieś piruety, przyrzucając pupę z miejsce na miejsce i klocka ugniata. Poza tym gada jak najęta, coraz więcej rozumie, złości też już swoje pokazuje ale nawet jak napsoci to jest w tym tak rozkoszna że ciężko się na nią złościć.

Poza tym pracy mam dużo. Firma mi się rozwija i coraz więcej obowiązków mam. Pod koniec roku prawdopodobnie dojdzie mi jeszcze jedna fucha więc będzie co robić.

Zmykam kotlety smażyć, bo dziś obiad wcześniej a po obiedzie wycieczkę małą po Roztoczu sobie urządzamy. Buziaki dla Was. Wieczorkiem może uda mi się znaleźć chwilkę, to wrzucę Wam foto mojej pannicy.

Wiktoria

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 6 miesiąc temu #934762 przez zoi
Dagnes podoba mi się opis z co Wiki robi. Już sobie Anulkę wyobrażam, jak nam w dupę da :P


Część wiadomości jest ukryta dla gości. Proszę zaloguj się lub zarejestruj aby ją zobaczyć.


Zakupy dla malucha są fajne, ale każdemu trochę coś innego jest potrzebne. U mnie sporo rzeczy wyszło w praniu, np. kupiłam z rozpędu 25 pieluch tetrowych i myslałam, że będą leżały i czekały...a skąd! Natomiast prześcieradło na przewijak leży.. rozkładam ręczniki z ikei i pieluchę. Szybciej się wymienia jak zostanie obesrane ;) Dużo by wymieniać. Tak czy siak zakupy to jedna z fajniejszych rzeczy w ciąży.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 6 miesiąc temu #934774 przez joanna1991
Witajcie kobietki :* przepraszszam ze wczoraj nie wstawilam zdjecia testu owu ale nie mialam mozliwosci, dzis wieczorem wstawie zdjecie z wczoraj i dzis :) powiem tylko tyle ze maliny sie zblizaja bo ta pierwsza kreseczka robi sie coraz bardziej ciemniejsza :) pozdrawiam was cieplutko.
Odezwe sie wieczorem :*

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 6 miesiąc temu #934790 przez Ada2424
Dzień dobry :) drugi dzień pięknej pogody u nas, spacer z Mężem zaliczony :) za chwile obiad a później mamy gości mieć. Wybraliśmy jednogłośnie imie, będzie Nikodem :cheer: mam nadzieję, że tak zostanie bo dla dziewczynki nadal zero propozycji :whistle:

Miłego i słonecznego dnia! :) :kiss:

[/url] [/url]

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 6 miesiąc temu #934799 przez MARI
Hej kobietki :) ale piękna dziś pogoda :cheer:

ADA imię Nikodem jest bardzo ładne :)

JOANNA wstawiaj zdjęcia, ja jak na razie obserwuje, ale też zacznę je stosowac już za pare dni. Czekam razem z Tobą na te dwie kreski :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 6 miesiąc temu - 9 lata 6 miesiąc temu #934804 przez gwiazdka2014
Witam się i ja...

od kilku tygodniu włączyłam kompa... Co u nas ? Dziś była nawet dobra noc, i super dzień... nie jem nabiału i chyba od tego Antosia bolał brzuszek :(
Dokarmiam go swoim pokarmem z butelki - a raczej tata Michał ;D Zasypiał mi przy piersi i chyba nie dojadał :/
A bym zapomniała wczoraj mieliśmy sesje zdjęciową Antosia :) zdjęcia będą za tydzień

Uwaga: Spoiler! [ Kliknij, aby rozwinąć ]


Julia :/// współczuje ale lipe ci tam odwalili... popieram dziewczyny wez ich zjedz....

Beatka ale super :)

Ferr... jak Antek miał tętno 180-200 to od razu mnie na cc wzięli. Dobrze ze u was już lepiej... :* bedzie wszystko dobrze - jeszcze 2 tygodnie musicie wytrzymać :)

Witam serdecznie wszystkie nowe testujące.... powodzenia trzymam kciuki...

Gosia daj mi adres na priv wyśle CI obiecane testy owulacyjne... z mega mocą zajścia....

Zoi ja tez nie mam na nic czasu ... jak ja cię rozumiem... a Ania kiedy sie dokładnie ur .... poka mi zdjęcie... nie ogarniałam nic przez obyt w szpitalu..
Teraz 22go jedziemy i ja już mam sraczkę ze strachu :/ w razie czego jadę już z torbą

Ulcia jak się czujesz.... masz jakies badania ? jak te przeciwciała ? coś wiesz?

Ann to nabiał miałaś racje..

Antek :)
Uwaga: Spoiler! [ Kliknij, aby rozwinąć ]


Antoś musi leżeć wyżej bo mu z noska ścieka. Zmiana otoczenia tak na niego działa. Pediatra nam kazał.


ZA KTÓRY ROK MAM PODAĆ DOCHODY DO BECIKOWEGO ????/
Podziękowania: ulka1983

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 6 miesiąc temu #934832 przez joanna1991
Dobry wieczór kobietki :)
Wstawiam zdjęcia z obserwacji mojej owu; (wstawiam wszystkie od początku żebyście miały porównanie) Jak narazie dziś jest 17dc mojego i jeszcze brak malin... czyli źle się sugerowałam kiedyś tymi kalendarzami kiedy mogę miec dni płodne bo wg nich wskazuje że to dzisiejszy dzień a testy owu nie wykazują jeszcze tego. Więc cierpliwie czekamy :)
MARI trzymam kciuki za ciebie :)










Podziękowania: MARI

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 6 miesiąc temu #934838 przez aggi
dobry wieczór B)

Część wiadomości jest ukryta dla gości. Proszę zaloguj się lub zarejestruj aby ją zobaczyć.

A tak ogólnie to pogoda świetna dzisiaj była, zaliczyłyśmy z bratową od emka spacer po parku długi
Uwaga: Spoiler! [ Kliknij, aby rozwinąć ]


Poczytam co tam u Was :)

Ada to muszę szybciorem pooglądać co tam mają :woohoo: Nikoś łaaaaadnie :D

Asiaa jak tam samopoczucie? Cykl się kończy widzę :) A może się nie skończy........ :evil:

zancik
no niestety teraz taka pogoda że łatwo o przeziębienie :( dobrze że jest lepiej :)

Dagnes
:D z tym klockiem się uśmiałam do prawdy :D hehehehehehhh czekamy na foto Wikusi :)

zoi masz rację 'w praniu' wychodzi ile rzeczy jest niepotrzebnych a ile wręcz brakuje. U nas tak samo tetrówki idą jak woda. Flanelowe pieluszki też dokupiłam bo one mięciutkie i do spania się nadają czy na przewijak. Kołdra z poduszką leżą w szafie schowane. Tak samo kompletnie nie przydały mi się pierdołki typu pilniczek do paznokci z kompletu, grzebyk itd...

joanna
choć malin nie ma to profilaktycznie możesz już sobie działać z mężem :D jeszcze trochę do malin brakuje ale spokojnie doczekasz sie :)

gwiazdka :kiss: Antek kochany pasiaczek :D :* jeśli składasz do 31 października to za 2012 a jak w listopadzie to już za 2013

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 6 miesiąc temu #934839 przez aggi
kurczę.. nowa strona :sick:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 6 miesiąc temu #934840 przez aggi
dziewczyny chce któraś kwas foliowy?? zostało mi co prawda kilka tabletek foliku ale oddam w dobre ręce ;) mi się póki co nie przyda a szkoda wyrzucać. Tak samo herbatkę na laktację oddam nową nieruszoną :) i maść na sutki medela purelan - drogie cholerstwo ale dobre. Kilka razy użyłam i też już nie użyję raczej.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

Moderatorzy: kasiorailonanatmur11
Reklama

Bestsellery

  • Koszulka Regularna mama

    Regularna mama

  • Koszulka Brioko baby

    Brioko Baby

  • Dzienniczek ciąży

    Dzienniczek ciąży

  • Dzienniczek żywienia dziecka

    Dzienniczek żywienia

  • Dzienniczek żywienia maluszka

    Dzienniczek żywienia

Reklama

Wszelkie prawa zastrzeżone © 2007-2024 ZapytajPolozna.pl