BezpiecznaCiaza112023

Testy owulacyjne - stosujecie?

9 lata 5 miesiąc temu #954252 przez gwiazdka2014
Ann dawaj do mnie zrobię ci soczek
Codziennie nawet

Ja dziś piłam buraczkowy fujjjj ale musze...
Macie jakieś fajne przepisy na soki?

Sandra masz 20 lat spokojnie nie nakrecaj się. Są tu dziewczyny które starają się bardzo długo. Mi się udało bardzo szybko ale swoje tez przeszłam. Wszystko w swoim czasie.

Co wy z tymi bliźniakami??

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 5 miesiąc temu #954259 przez Sandruska1995
Wiem wiem, przystopowałam :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 5 miesiąc temu #954268 przez Pinezka
Ulka - sliczna corcia :)

Monique - i jak tam po wizycie? Dziec ulozony do wylotu ;)? Ja mam usg w srode.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 5 miesiąc temu #954271 przez Sandruska1995
No 19 lat mam :)
julka - też sobie tak tłumacze , że święta były . Ale przesyłka miała być w ciągu dwóch dni. a za 10 dni będzie miesiąc. Czekam może dojdą . Tak to był zwykły list właśnie

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 5 miesiąc temu #954274 przez Patikierc
Hej dziewczyny.
Szczęśliwego Nowego Roku :)
Mam na imię Patrycja i mam 23 lat to tak żeby lepiej się gadalo.
Ja zaczynam właśnie testy owulacyjne zobaczymy co z tego wyniknie. Pierwszy miesiąc nie wyszło zobaczymy teraz. Choć różnie to może być bo jestem po antykoncepcji. Najgorsze zawsze jest czekanie i myślenie. I jak to jest ze jednym raz bach coś peknie coś się sunie i jest Nie planowane szczęście a inni się na trudza i nie dają rady mieć tego szczęścia. Ech..


Gratuluję kruszyny której jest zdjęcie moja imienniczka się urodziła. Wszystkie Patrycje to równe babeczki z pazurem.

Pozdrawiam




10 cykl starań! Udało się!
Szczęśliwi!

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 5 miesiąc temu - 9 lata 5 miesiąc temu #954276 przez Sandruska1995
Witamy [PATIKIERC i powodzenia, ja właśnie teraz pierwszy cykl miałam z testami owu. Czekam na efekty , jeszcze 6 dni do testu :cheer:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 5 miesiąc temu - 9 lata 5 miesiąc temu #954280 przez gwiazdka2014
Ja znam jedna Patrycja i nie jest fajna... powiedziałam mi w ciazy ze jestem gruba... s..

Ale Uli Patrycja mnie urzekła też chce taką :)

Antek ma taka mine bo zdjecie robione znienacka. Dodam pozniej inne :P
Sandra masz 19 lat i chcesz mniec 2 dziecko :O niezle :) co ty a matura, bal, studia ???

Julia a pamietasz kombinezony z 51015 ja Antkowy odesłałąm i do dzis nie mam zwrotu kasy

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 5 miesiąc temu - 9 lata 5 miesiąc temu #954283 przez Sandruska1995
gwiazdka2014 - nauka już zakończona :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 5 miesiąc temu - 9 lata 5 miesiąc temu #954285 przez Agnilla
o matko, w wieku 19 lat to ja nie wiedziałam co to sex :lol: Sandra, wez, juz drugie??
Jula, ja sie za Julitke nie pcham, Petunia mi styknie narazie ;) a teraz sie chyba przyzwyczaila, ze oboje jestesmy w domu i mata i lezaczek parzą w dupe. najlepiej to na rece i zwiedzac mieszkanie, ewentualnie ogladac tv z tata na golasa :unsure:
o wlasnie sie obudzila z drzemki, to sie zrelaksowalam nie ma co ;)
Moni, bedzie CC? wez, fajnie jest ;) Ula, rodzilas 30 min, gdzies mi sie o oczy obilo. matko polko :)
dziecko mi dorasta, mamy juz smoki o 6 mca, mleko "2" co to bedzie jak pierwsza @ dostanie ;) chyba sie porobie :P

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 5 miesiąc temu - 9 lata 5 miesiąc temu #954294 przez Sandruska1995
Poprostu chce :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 5 miesiąc temu #954317 przez MARI
JULKA ale sobie awatarek strzeliłaś to chyba łabądź :) a ja na pierwszy rzut oka myślałam że jakaś"nowalijka" napisała :laugh:

PATRIKIERC witaj ;) widzę że nasze grono starających się powiększa.

SANDRUSKA skoro to był zwykły list i już prawie miesiąc czekasz to może być kiepsko.
Natomiast jeśli chodzi o to pilnowanie trójki dzieci to cholerna odpowiedzialność, tym bardziej że to jeszcze małe dzieci- ja bym się raczej nie zgodziła.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 5 miesiąc temu - 9 lata 5 miesiąc temu #954321 przez monique1983
To ja chociaż tak na szybko napiszę co na wizycie, a później będę Was czytać :)
Mała waży 1535 g. Szyjka ok, wszystko zamknięte. Kolejną wizytę mam za 2 tygodnie i mam mieć pobrany posiew na GBS wtedy i mam porobić badania potrzebne na konsultację anastezjologiczną. Moja gin ma mi już ustalać termin cc między 10 - 15.02. :woohoo: Jejciu jak to niedługo!

EDIT.

Dzięki dziewczyny za kciuki :kiss:

Ann - też trzymam kciuki :)

Julka - no koniecznie muszę dołączyć, ja nie wiem dlaczego ta sokowirówka stoi, a ja nic w niej nie robię, jakoś zapomniałam o niej, częściej z innych sprzętów z tego robota korzystałam, a z tego nie, ale muszę koniecznie nadrobić :)

natkka - mówisz o tej wyciskarce co tam taka spirala jest? Też słyszałam, że lepsze są, no ale cena też konkretna już, ale fajna sprawa.

Pinezka - Mała już od dawna ułożona główkowo, ale to i tak nie ma już znaczenia, bo będę mieć cc.

Patikierc - witaj :)

Agnilla - tak, cc będzie.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 5 miesiąc temu #954328 przez gwiazdka2014
Moni cc?? Aż mnie ciarki przeszły

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 5 miesiąc temu - 9 lata 5 miesiąc temu #954329 przez Sandruska1995
Juz nie raz ich pilnowalam ale trojka to zwariowac mozna z nimi..


Ja do dzis wspominam swoje cc , poszlam do ginekologa 5.10.2012 zbadal i wypisal skierowanie na 8.10.2012 , nie zdarzylam w drodze do domu zlapaly mnie skurcze co 3 minuty, szpital, setki badan i dociekliwosci lekarzy czemu cc mimo skierowania od gina . Lezalam tam w skurczach od 11 rano a o 13:34 maly byl na swiecie :) Przedtym jeszcze byl problem ze znieczuleniem, bo choruje na epilepje i nie moglam miec od pasa tylko calkowite . Po cc czulam sie dobrze, tylko dopiero w 2 dobie wstalam i to z pomoca .

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 5 miesiąc temu #954342 przez Miluniaa
Sandruska podziwiam Ciebie za tak szybkie wydoroślenie ja niestety w Twoim wieku nie bylam gotowa na podołanie macieżynstwa ( no chyba ze y wyszlo i bym wyjscia nie miala) , ale to tez nie jest zle bo jak ktos sie dowie , że jest cos nie tak i starania nie wychodzą to jest czas na leczenie.
Ja mam 26 w sumie to rocznikowo 27 i przeliczam , że pozno te pierwsze dziecko bede miala no ale tak jak mowilam ja musiałam miec wiecej czasu aby wydoroslec i spowazniec teraz nie mam zadnych watpliwosci , że chce zostac mamą :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

Moderatorzy: kasiorailonanatmur11
Reklama

Bestsellery

  • Koszulka Regularna mama

    Regularna mama

  • Koszulka Brioko baby

    Brioko Baby

  • Dzienniczek ciąży

    Dzienniczek ciąży

  • Dzienniczek żywienia dziecka

    Dzienniczek żywienia

  • Dzienniczek żywienia maluszka

    Dzienniczek żywienia

Reklama

Wszelkie prawa zastrzeżone © 2007-2024 ZapytajPolozna.pl