BezpiecznaCiaza112023

Testy owulacyjne - stosujecie?

8 lata 5 miesiąc temu #1019054 przez ziaa
Aggi tak, ta torbiel powstała z niepękniętego pęcherzyka :(
Nefri dzięki za radę, ale wydaje mi się, nie mogę z clo z castagnusem połączyć. Mam w domu tez ziółka ojca sroki ;) i ich też nei mogę żeby sie nie przestymulować :( Czekają na cykl bez clo lub aż zajdę żeby mogła je którejś sprezentować :)

Dziewczynki która teraz do testowania? :silly: :woohoo:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

8 lata 5 miesiąc temu #1019056 przez ziaa
Hopsasasasasa! :D

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

8 lata 5 miesiąc temu #1019060 przez Miluniaa
Ziaa ja spokojnie laczylam clo z costagnusem i wiesiolkiem :D żyje :blush:
Jesli chodzi o torbiel ja przy niej miałam zakaz stosowania clo, bo po niej moze rosnac i peknac...
A jestes pewna, ze zaden pecherzyk nie pekł? Mi po clo rosly 2 lub 3 ;)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

8 lata 5 miesiąc temu #1019061 przez ziaa
Miluniaa to Ty mocna jesteś! :D B) Myślę, ze żaden nie pękł, bo rano przed ginkiem robiłam test - negatywny :(

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

8 lata 5 miesiąc temu #1019063 przez magmus88
ziajka - przykro mi :( teraz jest taki "głupi" czas na lekarzy.....

Pumcia - super uczucie :) widzieć i jeszcze słyszeć!!

Nat - dzięki, że pytasz. Niby ogólnie ok, nie mogę narzekać ale szybko jestem śpiąca, w ciągu dnia co chwilę ziewam... poza tym niby jestem głodna a na nic nie mam apetytu....

Natka - super brzusio - zgrabniutki :)

Właśnie, aggi ma rację zoi, cornick, joanny?? Gdzie jesteście? Co u Was? O Cornick - trzymam kciuki!

No suwaczek zrobię :PP muszę najpierw jakiś łądny poszukać :) Aggi i nie narzekaj, ze teśknisz za brzuszkiem... przecież się odchudzasz hahaha, wlaśnie, jak tam??

Sandra wspólczuje - szybko Cie dopadło...

Zia - pamiętaj, ze ja też długo robiłam testy i wychodziły negatywy..... To tak dla Twojej wiaodmości :)

Ja dziś będę piekła ciasto bo mój siostrzeniec skończył dzisiaj 2 latka!!!! I na jutro mam zabrać :)

No i w między czasie chcę umyć okno na korytarzy bo mnie babcie zjedzą, że nie umyłam na świeta :PP a w grudniu moja kolej....

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

8 lata 5 miesiąc temu #1019075 przez Sandruska1995
Mnie tak nagle dopada i różnie trzyma . Teraz jest dobrze . I mam ochotę na pierogi :silly:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

8 lata 5 miesiąc temu #1019084 przez magmus88
Heloł :D czy coś widać :D??

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

8 lata 5 miesiąc temu #1019091 przez martyna_z
Ziaa przytulam.wiem co czujesz. Dlatego ja clo zaczynam dopiero po nowym roku żeby można było iść na monitoring. Też miałam niepęknięty pecherzyk ostatnio ale nie było torbieli u Ciebie jest? Takie zwykle wchłaniają się bez problemów.

Nefri ale przy clo to chyba nie można castagnusa już łykać.

Aggi im dziwnej tym lepiej ;-)

Magmus słodki suwaczek :-)

A u mnie infekcja jakaś się przyplątała. Ratuje się maścią clotrimazolem. Mam nadzieje że pomoże bo dziś ledwo spałam przez to. Masakra.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

8 lata 5 miesiąc temu #1019094 przez Sandruska1995
magmus a widać. Bardzo ładny :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

8 lata 5 miesiąc temu #1019097 przez moofka
Magmus suwaczek najlepszy! prawie taki ładny jak mój ;) oby Ci ten króliczek nie zapitalał tak jak mi :whistle:

Martyna może kup sobie jeszcze jakiś probiotyk dowcipny :huh: oby Cie długo nie męczyło....

Nattka bebolek pierwsza klasa :)

Ziaa przykro mi, no nie tak miało być :angry:

Któraś jeszcze po Nat pytala o moje imię ale nie pamiętam która i nie napisałam :dry:

My się pomału szykujemy na imprezę Zośki, jutro jadę po balony - stary będzie miał dmuchanko :silly:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

8 lata 5 miesiąc temu #1019099 przez Pinezka
Zia - no wyobrazam sobie, ze w tych tygodniach miedzy swietami a nowym rokiem taki glupi czas na wizyty. Ale najwazniejsze, to zaczac pozytywnie nowy rok :kiss: Mam sasiadke, ktora jest w ciazy na ostatniej prostej i boi sie, ze jej beda lekarze porod miedzy otwieraniem prezentow i szampanem odbierac :woohoo: :blink: Mam tesciowa w tym szpitalu i sie nasluchalam, jak dyzury swiateczne wygladaja....

Sliczne brzuszki widzialam :lol: a wasze suwaczki popylaja z niewiarygodna predkoscia :ohmy:

U nas pierwsza choroba zaliczona. Malz przywlokl jakiegos wirusa, sam umieral ze trzy dni i mu przeszlo. Junior meczyl sie z przeziebieniem ponad tydzien i jak mu sie z nagla pogorszylo, wlaczylismy antybiotyk, ktory pediatra dal mi dla malego na wszelki wypadek i jest git. Mam nadzieje, ze nawrotow dziwnych nie bedzie. Za to teraz ja sie mecze z zielonymi gilami, stanem podgoraczkowym i suchym kaszlem i tez sie zastanawiam, czy sie lekarzowi nie pokazac, bo to juz ponad tydzien.
Junior zaczyna w zlobku dziewczynki za wlosy ciagnac :S i pochlania wszystko, co jadalne. Ciekawa jestem, jak tam jego waga, moze jutro go sprobuje zwazyc.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

8 lata 5 miesiąc temu #1019101 przez Sandruska1995
Ja się martwię swoją wagą. Jeszcze niedawno ważyłam się i było 55kg. a dziś? 45kg. :( wiem że na początku ciąży się spada. Ale ja tak mało ważyłam zawsze w sumie. :( ciekawe czy lekarz się nie przypiepszy. Z małym co chwile mi krew pobierali bo myśleli że anemie mam. A ja chuda i blada z natury już. Z

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

8 lata 5 miesiąc temu #1019112 przez nati.olsztyn
moofka Ja też chętnie poznam Twoje imię:)
magmus Suwaczek miodzio!:)
martyna Współczuję infekcji!fuuuj... Mam nadzieję ze szybko przejdzie!
pinezkaZdrówka!
ziaa Przykro mi, ściskam mocno!
sandrus Mnie też ciągle w ciąży pytali czemu ja taką blada a taki mój urok i juz. Ja właściwie w obu ciążach tylam od początku tyle ze mdłości właściwie nie miałam. Ty na pewno dlatego tak schudlas. Oby Ci szybko odpuścilo.


Część wiadomości jest ukryta dla gości. Proszę zaloguj się lub zarejestruj aby ją zobaczyć.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

8 lata 5 miesiąc temu #1019115 przez natB
magmus nono i like IT! ;) u Cb juz 8 tydzień WOW jestem.pod wrażeniem heh :)..

Ja dziś o 10 lecę do kosmetyczki, a na 18 jedziemy do teatru z S. Rodzinka, a mały z tata w domu, ale powiem Wam ze Totalnie mię się NIE CHCE :/ no, ale bilety kupione i jechać trzeba eh

Wczoraj zrobiłam mega zakupy na allegro dla małej, znalazłam babkę, która ma prześliczne ubranka! Wow :) a tak nic więcej nie kupuje, chyba że na promo :P oszalałam heh.. Za 250 zł wzbogacilam się o dużo rzeczy, sweterki, bluzeczki, spodenki, kamizelkę, dres, bodzaki no zobaczymy jaki stan będzie tych rzeczy, ale mam nadzieje, ze udało mi się zrobić porządne zakupy..

Uwaga u nas dziś pobudka o 5:15! Umieram!

sandruska waga się nie przejmuj skoro taka Twoja natura, ja przy wzroście 174 ważyłam 56 kg to tak Maks, a przytyłam na razie jak się okazuje 3 kg uf jestem spokojna, bo przynajmniej gin nie powinna się funfac :P masz czas na tycie ;) zresztą natura zawsze po swojemu :D

pinzeka zdrówka dla Juniora :)

martyna kurcze nie miała się też kiedy przypaletac ta infekcja.. Zdroweczka :)

Moofka jak ja nie lubię balonów! Hehe potem pod nogami krążą, a ja je przebijam sasasasa B) ale mój syn tez nie pala miłością do balonów uf.. U nas były 4 i wystarczyło heh :P.. Czekamy na fotencje 2-letniej Zosi :D

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

8 lata 5 miesiąc temu #1019116 przez natB
Aa dodam foty :D


Część wiadomości jest ukryta dla gości. Proszę zaloguj się lub zarejestruj aby ją zobaczyć.
Załączniki:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

Moderatorzy: kasiorailonanatmur11
Reklama

Bestsellery

  • Koszulka Regularna mama

    Regularna mama

  • Koszulka Brioko baby

    Brioko Baby

  • Dzienniczek ciąży

    Dzienniczek ciąży

  • Dzienniczek żywienia dziecka

    Dzienniczek żywienia

  • Dzienniczek żywienia maluszka

    Dzienniczek żywienia

Reklama

Wszelkie prawa zastrzeżone © 2007-2024 ZapytajPolozna.pl