BezpiecznaCiaza112023

urojona?

11 lata 4 miesiąc temu #506233 przez chmurka
Witam,

wiem, że ten wątek przewijał się już niejednokrotnie na forum, ale bardzo prosiłabym o poradę.

Od miesiąca staramy się z mężem o dzidziusia. Ostatnia @ była 09.12, ale taka jakby inna. 1-wszy dzień normalna z bólem brzucha, a kolejne dwa to już tylko lekkie plamienie. A później się zaczęło. Nudności, ból w dole brzucha, przewrażliwienie na zapachy, bolące piersi, humory, zmęczenie, rozkojarzenie i... dwa negatywne testy :( a wizyta u gina dopiero 31.12. bo wcześniej nie było terminów.
Sama już nie wiem co myśleć...

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 4 miesiąc temu - 11 lata 4 miesiąc temu #506265 przez emka
Chmurka Wiesz zdarza sie tak ze w ciązy jest słąba @ ale skoro testy negatywne, nie wiem nie nakręcałbym sie. Jeśli nie chcesz czekać zrób bete (hormon- beta hcg w laboratorium), koło 30zł kosztuje. POzdrawiam! :)

Czy dwa szczęścia to za wiele...?

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 4 miesiąc temu #506358 przez madziaska
Radze myslec pozytywnie i nie dac sie zwariowac ;) Nam udalo sie za 3 razem, ale za kazdym mialam wszstkie objawy ;) Trzymam kciuki :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 4 miesiąc temu #506372 przez chmurka
chyba macie rację. za bardzo tego chcę i za dużo o tym myślę. dzisiaj, tak już na spokojnie, nie miałam żadnych objawów. dziękuję za odpowiedzi :*

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 4 miesiąc temu #506434 przez madziaska
Chmurko, dołącz do naszych staraczek. Bedzie Ci raźniej. :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 7 miesiąc temu #923623 przez e-mka
Ja od pół roku co miesiąc mam nadzieję że okresu nie dostanę. Mąż chciałby jeszcze z rok zaczekać. Mi hormony warjuja. Mam wszystkie objawy ciąży a tu nagle @ przychodzi :(
Nie zabezpieczamy się. Mąż preferuje stosunek przerywany. A ja cały czas liczę na wpadkę. Nie chce czekać jeszcze cały rok :(

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 7 miesiąc temu #923632 przez martyna_z
e-mka to tak jak ja, mam objawy przed każdą @, z tym że my się regularnie staramy, więc rozumiem.
Trzeba się bardzo starać zeby wrzucić na luz, bo zwariować można. W tym cyklu u mnie było już spokojniej już tak sie nie nakręcałami właśnie dziś przyszła @, więc właśnie zaczynam 6 miesiąc. Trzymam kciuki za Ciebie :) i zapraszam na staraczki

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

Moderatorzy: kasiorailonanatmur11
Reklama

Bestsellery

  • Koszulka Regularna mama

    Regularna mama

  • Koszulka Brioko baby

    Brioko Baby

  • Dzienniczek ciąży

    Dzienniczek ciąży

  • Dzienniczek żywienia dziecka

    Dzienniczek żywienia

  • Dzienniczek żywienia maluszka

    Dzienniczek żywienia

Reklama

Wszelkie prawa zastrzeżone © 2007-2024 ZapytajPolozna.pl