BezpiecznaCiaza112023

może tym razem ... sie udało

14 lata 2 miesiąc temu #5919 przez _aga86_
Oczywiscie, ze bedziemy trzymaly kciuki:) A juz niedlugo bedziemy swietowac 2 kreseczki- wierze w to:)

Temat został zablokowany.
14 lata 2 miesiąc temu #5937 przez Madzia89862
ehh..na poczatku po porodzie sie zarzekałam ze nie bedzie drugiego bobaska ale tak jak czytam to chcialabym znowu oczekiwac miesiaczki,kupowac testy..i zyc w takim "podnieceniu"..tak wspominam sobie chwile jak maly babardowal mi brzuszek od srodka:)
Temat został zablokowany.
14 lata 2 miesiąc temu #5939 przez _aga86_
Tez bardzo mile wspominam ciaze:) Z kazdym tygodniem czytalam jak rozwija sie malenstwo:) Pamietam usg jak lekarz powiedzial, ze nasz skarb ma juz 10mm:D A teraz ma jakies 67 cm:D Z tym, ze ostatnie 2 tyg. ciazy byly nieciekawe... Tak bardzo nie moglam sie doczekac, a czas tak wolno plyna...:/ Ale 9 m-cy bardzo szybko mi zlecialo...

Temat został zablokowany.
14 lata 2 miesiąc temu #5942 przez Madzia89862
oj tak...nim sie obejrzalam to juz 9 miesiac mialam:)i cale dnie tez spedzalam na cytaniu jak wyglada maluszek itp:)ale to byl naprawde najcudowniejszy okres w naszym zyciu:0takie oczekiwanie jest wspaniale:)czkawka malego:0kopniaczki:)cuuudoo:)a nasz ma 72cm:)
Temat został zablokowany.
14 lata 2 miesiąc temu #5944 przez _aga86_
Madzia, ktorego urodzilas?? Ja dokladnie nie wiem ile ma moja coreczka, ale ciuski nosi na 68, wiec ma cos kolo tego. No ale wiadomo, ze chlopiec musi byc wiekszy i silniejszy:d

Temat został zablokowany.
14 lata 2 miesiąc temu #5946 przez Madzia89862
jak to chlopcy:)dominujaca plec:)moj sie urodzil 4 listopada o 4.29:) i wazyl 4460 kawal klocka jednym slowem:)a jak Twoja coreczka nosi taki rozmiar i nie ma luzu to musi miec tyle albo i wiecej:)
Temat został zablokowany.
14 lata 2 miesiąc temu #5949 przez _aga86_
Luzu nie ma- sa takie wsam raz:) Ja urodzilam 16 pazdziernika o 17:22:) Julka miala 57cm i wazyla 3470.

Temat został zablokowany.
14 lata 2 miesiąc temu #5950 przez Madzia89862
to dluga byla:)gratuluje zatem:)a tez naturalnie rodzilas?
Temat został zablokowany.
14 lata 2 miesiąc temu #5953 przez _aga86_
Tak, ale mialam male problemy- (w ktoryms z postow opisywalam) i musialam przyjac znieczulenie, gdyz moje skurcze parte trwaly kilka godzin...

Temat został zablokowany.
14 lata 2 miesiąc temu #5954 przez Madzia89862
ale wazne ze szczesliwe zakonczenie bylo:)ja o 24:58 dostalam skurczy i o 4;29 juz urodzilam
Temat został zablokowany.
14 lata 2 miesiąc temu #5959 przez _aga86_
Mi wody odeszly ok. 5tej, ale juz wczesniej mialam regularne skurcze. 9cm rozwarcia i bole mialam po godz. 9tej, a urodzilam o 17:22.

Temat został zablokowany.
14 lata 2 miesiąc temu #5960 przez Madzia89862
oj to faktycznie dlugo to szlo
Temat został zablokowany.
14 lata 1 miesiąc temu #6292 przez sunaja21
czesc kobietki!
bylam na tym badaniu hsg-drozność jajowodów-badanie nic fajnego... ale dzieki niemu okazalo sie ze prawy jajnik byl niedrozny-miala zrosty po operacji wyrostka!teraz wszystko przepchali i bierzemy sie ostro do pracy!kobietki badanie jest nieciekawe ale radze wam je zrobic!tarczyca mi sie wreszcie zbila pozostala tylko prolaktyna!dzisiaj nowy duch ... takze dzialamy dalej ...ale juz bez nakrecania sie tylko na luzie!skoro wszystko jest ok to musi sie kiedys udac!pozdrawiam Was


[url=http://dawidek7-.aguagu.pl][img]http://dawidek7-.aguagu.pl/suwaczek/suwak3/a.png[/url]
Temat został zablokowany.
14 lata 1 miesiąc temu #6316 przez _aga86_
Sunaja no to do roboty:D Trzymam kciuki:)

Temat został zablokowany.
Moderatorzy: kasiorailonanatmur11
Reklama

Bestsellery

  • Koszulka Regularna mama

    Regularna mama

  • Koszulka Brioko baby

    Brioko Baby

  • Dzienniczek ciąży

    Dzienniczek ciąży

  • Dzienniczek żywienia dziecka

    Dzienniczek żywienia

  • Dzienniczek żywienia maluszka

    Dzienniczek żywienia

Reklama

Wszelkie prawa zastrzeżone © 2007-2024 ZapytajPolozna.pl