BezpiecznaCiaza112023

Szybka odpowiedź - proszę!

10 lata 5 miesiąc temu #785645 przez magdzia1402
Witam , 18.10.2013 miałam ostatnią miesiączkę i z moich obliczeń wynikało, że owulacja przypada z 31.10.2013 na 1.11.2013 i właśnie w w tych dniach kochaliśmy się z mężem ale był to stosunek przerywany (kochaliśmy się 2 razy pod rząd)pare dni wcześniej z 24 na 25 była taka sama sytuacje też stosunek przerywany i tak samo 2 razy pod rząd? dzisiaj byłam u ginekologa ale on nic nie stwierdziła,że moge być w ciąży, czy jest szansa ,że jednak jestem w ciąży ale nie mógł tego jeszcze stwierdzić bo jest za wcześnie a usg mi nie robił. miesiączkę mam mieć 14 listopada. proszę powiedźcie co o tym myślicie. pozdrawiam

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 5 miesiąc temu #785668 przez Mirella
Szczerze? Po pierwsze nie musiałaś zakładać nowego wątku, mogłaś pisać w tym poprzednio przez siebie założonym, po drugie tam Ci dziewczyny odpisały, nic dodać nic ująć. O ile mi wiadomo wróżki na tym forum nie ma, jest parę czarownic, ale z nimi lepiej nie zadzierać :P

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 5 miesiąc temu #785710 przez magdzia1402
Mirella jak chciałaś mi tak odpowiedzieć to mogłaś tego nie robić wcale, szkoda twojego czasu i mojego!

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 5 miesiąc temu #786109 przez Mirella
Mojego nie, mnie zależy żeby tu spamu nie było, lubię to forum. Lepiej zrobisz jak przyjdziesz na staraczki, doczekas się bardziej fachowej odpowiedzi. Powiem Ci w tajemnicy że na takie wątki jak Twój mało kto zagląda, zobacz sobie ilość wyświetleń.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 5 miesiąc temu #786769 przez emma
Mirella, niby mało, ale jeśli ty odpisujesz, to chcąc nie chcąc robisz wątkowi reklamę ;-) :kiss:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 5 miesiąc temu #787031 przez pamelka87
Magdzia, przede wszystkim na przyszłość pamiętaj, że stosunek przerywany nie jest formą antykoncepcji. W preejakulacie znajdują się również żywe plemniki, więc szansa na zajście w ciążę jest bardzo duża. Pamiętaj również, że w takich niepewnych sytuacjach warto zastosować pigułkę po.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

Moderatorzy: kasiorailonanatmur11
Reklama

Bestsellery

  • Koszulka Regularna mama

    Regularna mama

  • Koszulka Brioko baby

    Brioko Baby

  • Dzienniczek ciąży

    Dzienniczek ciąży

  • Dzienniczek żywienia dziecka

    Dzienniczek żywienia

  • Dzienniczek żywienia maluszka

    Dzienniczek żywienia

Reklama

Wszelkie prawa zastrzeżone © 2007-2024 ZapytajPolozna.pl