BezpiecznaCiaza112023

JESTEM!!!!!!

10 lata 3 miesiąc temu #820308 przez Grzyb
To znów ja! :)
Od poprzedniego postu, kiedy pisałam, minęło trochę czasu...i trochę się zmieniło :)
Wczoraj powinnam dostać okresu, ale nie dostałam. Poczekałam do dziś, zrobiłam test z rannego moczu i...... pojawiła się jedna kreska. Odczekałam ok 3 min i zarysował się cień drugiej kreski. Po upływie kolejnych 3 min, druga kreseczka nabrała wyrazistości i wyszedł test pozytywny :D W czwartek wykonam test z krwi, który potwierdzi wiarygodność pierwszego testu domowego :) Jesteśmy tacy szczęśliwi!!!!!! wiem, że na przód nie powinniśmy się tak cieszyć, ale razem z mężem mamy wielką nadzieję, że udało Nam się i test się potwierdzi <3 Już Kochamy Naszą "Fasoleczkę" :* <3 :kiss:

Noszę serce pod własnym sercem..
Czuję się za nie odpowiedzialna..

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 3 miesiąc temu #822702 przez [email protected]
Test jest wazny po 5 minutch po tym czasie zachodza reakcje chemiczne i zawsze pojawia sie druga kreska,jesli po 5 miutach nie ma grugiej kreski-brak ciazy.Taka informacja powinna byc na opakowaniu;/

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 3 miesiąc temu #822775 przez Grzyb
tak, jest taka informacja w instrukcji... ale nie mam powodów do zmartwień, że test wyszedł fałszywy, gdyż faktycznie jestem w ciąży-powtórzyłam test i wyszedł jak najbardziej pozytywny :)

Noszę serce pod własnym sercem..
Czuję się za nie odpowiedzialna..

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

Moderatorzy: kasiorailonanatmur11
Reklama

Bestsellery

  • Koszulka Regularna mama

    Regularna mama

  • Koszulka Brioko baby

    Brioko Baby

  • Dzienniczek ciąży

    Dzienniczek ciąży

  • Dzienniczek żywienia dziecka

    Dzienniczek żywienia

  • Dzienniczek żywienia maluszka

    Dzienniczek żywienia

Reklama

Wszelkie prawa zastrzeżone © 2007-2024 ZapytajPolozna.pl