BezpiecznaCiaza112023

test negatywny, brak okresu czy to może być ciąża?

10 lata 2 miesiąc temu - 10 lata 2 miesiąc temu #827889 przez paulina_bubacz
Witam
Mam pytanie czy któraś z Was miała taki przypadek. Współżyję z mężem bardzo intensywnie, mamy jedno dziecko. Synek ma dwa latka od momentu urodzenia nie stosuję tabletek antykoncepcyjnych a przy stosunkach nie używamy żadnego zabezpieczenia ale końcówka jest na zewnątrz:) Miałam okres 9.12.2013 czyli dziś jest już 17 dzień spóźnienia okresu(cykle mam 30/31) raczej nie ma spóźnień, czasami +-2dni. Zrobiłam Test ciążowy 5 dni po spóźnieniu i był negatywny, gdy okresu nie było dalej zrobiłam 10 dni po spóźnieniu i dalej test był negatywny( obydwa testy, tej samej firmy) nie czuję "żeby zbierało mi się na okres" ale też nie zauważam żadnych oznak ciąży. czy jest możliwe że jestem w ciąży mimo negatywnego testu? czy jest to realne ze 5 czy 10 dni po spóźnieniu okresu test nie wykrywa ciąży?
Może któraś to przechodziła i mi coś doradzi:) Oczywiście jeśli okaże się że jestem w ciąży to tylko na plus bo synek będzie miał rodzeństwo.
Pozdrawiam

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 2 miesiąc temu #827899 przez OlgosAmigos
w trzecim tygodniu ciąży miałam wynik negatywny i ginekolog też nic "nie znalazł", potem nie robiłam testów tylko poszłam na usg tv, okazało się ze już 7 tydzień był:lol: jak chcesz mieć pewność to zostaje beta hcg z krwi :) powodzenia ;)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 2 miesiąc temu #827900 przez Mirella
Najprościej byłoby zrobić badanie beta HCG, ciężko wyrokować może to ciąża, a może jakieś zaburzenia? Oczywiście życzę tego pierwszego :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 2 miesiąc temu #828450 przez paulina_bubacz
wyprowadziłam się na takie "piździejewie" że w pobliskiej Państwowej przychodni nie mogę zrobić Bety. to jakaś masakra! do gina prywatnie mam za 2tygodnie dopiero:( a od rana zauważyłam bardzo wzmożony śluz mam uczucie mokrej bielizny i czuje jak co jakiś czas mi wypływa aż chodzę w wkładkach. śluz jest białawy dość lepki i gęsty i jest go bardzo duża ilość ale jest bezzapachowy. nic mnie nie swędzi i nie drapie czy to może być objaw ciąży ja w pierwszej ciąży nie pamiętam takiego śluzu?

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 2 miesiąc temu #828475 przez gosiak
Oj ciąża to taka jedna wielka zagadka, jedne mają śluzy drugie suchości, jeszcze inne w jednej ciąży mają takie objawy w drugiej zupełnie inne, nikt tu Ci nie powie czy to ciąża bo wiadomo śluz biały może oznaczać ciąże, ale równie dobrze może oznaczać infekcje, czy też zaburzenia jakieś takieś ;) No przy takim "poślizgu" jednak warto by się wybrac na bete i będziesz wiedziała na czym stoisz ;)

[*] 6tc 23.11.2013
01.2015 Ivf

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 2 miesiąc temu #833531 przez brzuszkowata
Zgadzam się z przedmówczyniami - objawów ciąży jest tak dużo, że praktycznie zawsze, trochę naciągając, można by stwierdzić, że właśnie spodziewamy się dziecka ;P A tak serio to nie ma co sugerować się tym, co mówiły koleżanki albo tym, co się działo przy pierwszej ciąży - każda ciąża jest inna i rządzi się własnymi prawami, więc wszelkie porównywania i tak odpadają. Radziłabym, w oczekiwaniu na wizytę u lekarza, kupić jeszcze dwa różne testy i sprawdzić jeszcze raz. A prowadzisz może obserwacje śluzu i temperatury? Bo jeżeli tak, to więcej niż 16 dni wysokiej temperatury po owulacji to już dość poważne podejrzenie ciąży ;)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

Moderatorzy: kasiorailonanatmur11
Reklama

Bestsellery

  • Koszulka Regularna mama

    Regularna mama

  • Koszulka Brioko baby

    Brioko Baby

  • Dzienniczek ciąży

    Dzienniczek ciąży

  • Dzienniczek żywienia dziecka

    Dzienniczek żywienia

  • Dzienniczek żywienia maluszka

    Dzienniczek żywienia

Reklama

Wszelkie prawa zastrzeżone © 2007-2024 ZapytajPolozna.pl