BezpiecznaCiaza112023

Testy owulacyjne 2

7 lata 10 miesiąc temu #1036808 przez magmus88
Hej :)

Melduję, ze moja torba jest.. dalej nie spakowana heheheh.

Nat - obie jesteście bardzo dzielne :) Bardzo Was podziwiam. Wiedz, ze teraz będzie już tylko lepiej :)

moofka - no pochwal się brzuszkiem :) w drugiej ciąży (czytałam) ehhehe że podobno szybciej brzuszek widać :)

aggi - no nawet spoko było. W zeszłym roku mi się chyba bardziej podobało :) Teściowie mówili, ze w sobote było fajniej... no ale niestety my nie mogliśmy być w sobote.... Poza tym... ale Ci zazdroszczę tego urlopu... mmmm

Nati.olsztyn - w jakim sensie niestandardowe wymiary? :) fajne dzieciaczki :) widać, że szczęśliwe :)

Puma! Twója Szymona zapisz już na jakiś kasting :PP nadaje się heheh. A Ty jak się w ogóle czujesz? Wyspana? O cesarce już dawno zapomniałaś?

Milunia - i jak tam łazienka? zdecydowaliście się na coś??

Kamka - ja niestety nie pomogę :(

Sandra kuruj się! Nie wiem co jest grane ale ja też przeziębiona, jedna mamuśka na lipcówkach tez.... masakra :( chyba sobie kupię syrop prenalen... bo tabletki na gardło mam.

Poza tym chyba złapałam jakiegoś wirusa. Żołądek mnie wczoraj tak bolał.... że sama już nie wiedziałam czy to jakieś skurcze czy co....
Zmykam zaraz do sklepu na szybkie zakupki :) Na mecz dziś jedziemy do moich rodziców. Także dzień znowu zaplanowany ehhe.
Wczoraj byłam u tej dziewczynki u której byłam nianią :) Miłe spotkanie :) Chodzi już do pierwszej klasy. Nie chciała mnie opuścić na krok ehhee. Matko jak ten czas szybko leci :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

7 lata 10 miesiąc temu - 7 lata 10 miesiąc temu #1036817 przez ziaa
Cześć Zbóje :D B)

Magmus rozumiem, że od wczoraj nie ubrałaś się w nic innego niż okefirzona pidżamka? :evil: :evil: :evil: Ty też z tym tyłeczkiem to nie usiedzisz,no! Masakra! ;)
Nati! Twoja nieustraszona jest boska! Jakbym siebie widziała hahahahaa B)
Aggi z ziółkami miałam spontaniczną @ po 35 dniach, także pięnozja jak dla mnie :D Tym bardziej, ze była to jedyna spontaniczna poza ostatnią po ponad 100 dniach. Wczoraj mnie ewidentnie bolał jajnik i ciągnął aż do pachwiny, takaż mam nadzieję, ze jakoś owu się pojawiła i ziółka i suwaczek skutecznie podziałają na okres i znów się pojawi jakoś w przyszłym miesiącu :) Czekam na lampkę, a tymczasem WYPOCZYWAJ ILE WLEZIE KOCHANA! SUPER URLOPU CI ŻYCZĘ!
Pumcia!! A właściwie SZYMEK! Jesteś taki śliczny! Ciocia Ziaa by Cię wymiętoliła i wyprzytulała! :) Super chłopak! O! I suwaczek! Jakie postępy matka robisz! :evil: :evil:
NatB dużo sił Wam życzę! Dacie radę! Każdy dzień będzie lepszy! Pisz do nas :)

No cóż, KTO WYGRA MECZ!? :D
Miłego dnia! :D

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

7 lata 10 miesiąc temu - 7 lata 10 miesiąc temu #1036820 przez moofka
dobry :)

aggi a no już 17tc leci, też nie wiem kiedy to zleciało :blink:

nati nie mam pojęcia gdzie można zamówić fajny kostium, ja to jednak muszę zmierzyć i zobaczyć jak leży :whistle:

pumcia ślicznego masz synka :cheer: a pielucha to jeszcze nie raz "zepsuje" zdjęcie :P

Milunia ale to remont w nowym ale jeszcze siedzicie na starym? najgorzej to mieć remont w mieszkaniu w którym się aktualnie mieszka :sick: codziennie trzeba było odkurzać i myć podłogi bo wszędzie syf a Zośka latała :pinch: u nas też było dużo od podstaw bo kuchnia robiona w łazience a łazienka w garderobie więc zmiana dosyć spora :silly: ale nic bym nie zmieniła, a najbardziej lubię duży prysznic z deszczownicą :whistle:

niagara też musiałaś skakać po kałużach? :silly: widziałam że listopadówki nieźle cisną na wątku a moje grudniówki padły :pinch:

magmus u mnie się sprawdziło, że wcześniej brzuch widać w drugiej ciąży - aż za wcześnie :P i pępek mi już wystaje od jakiegoś czasu :blink:

tu mój bebolek :whistle:


Część wiadomości jest ukryta dla gości. Proszę zaloguj się lub zarejestruj aby ją zobaczyć.


a tu Zośki harce wczorajsze :)


Część wiadomości jest ukryta dla gości. Proszę zaloguj się lub zarejestruj aby ją zobaczyć.
Podziękowania: Pumcia, ziaa

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

7 lata 10 miesiąc temu #1036823 przez joanna1991
AGGI a tak mnie natchnęło żeby zmienić avatar. jak znajde ładniejsze zdjęcie to ustawię :P he he no przytulanka są, jedynie wczoraj był dzień przerwy :D Ależ ci zazdroszczę urlopu! Kochana moja korzystaj na całego! wypoczywaj sobie, zregeneruj siły, i szalej dużo z mężem, żebyś mogła się nam pochwalić II kreseczkami :*


NEFRI Tymek zawodowiec! :) świetny clip! :)

BROWN wiem co przeżywasz te męczące dni pracy w weekendy a jak wiemy że taki weekend będzie wolny to nie można się doczekać, tylko akurat w mojej pracy to ja nigdy nie mogę nic zaplanować bo 2 razy na tydz jest zmieniany grafik :/ jak ja powiedziałam że mi nie pasuje, bo miesiąc temu zapisywałam dany dzień żeby mieć wolny to robią pretensje... a wczoraj dowiedziałam się że jak kierowniczka nasza wróci to zmieni załoge na starszą bo "tym młodym" wiecznie nic nie pasuje... kuźwa ona myśli że ja będę non stop miała popołudnia :/ w tym tyg mam same popołudnia a mąż ranki. Przez to wszystko nasze przytulanki będą na "wariata" na szybko..


ZIAA no no postęp robisz, ziółka pijesz :D obyś dowiedziała się wszystkiego z wyników, bo najgorsze jest to jak badania wychodzą ok a nic nie wychodzi i człowiek nie wie co się dzieje.. to ja miałam takie obawy przed odebraniem wyniku z HSG..

SANDRA piękne masz mieszkanko

NAT w tym momencie życzę ci duużo cierpliwości a maleńkiej szybkiego powrotu do zdrówka i regeneracji organizmu. Przetrwacie to dziewczyny :*

PUMCIA ależ ten twój syncio jest prześliczny :* te dzieci za szybko rosną ;)

MOOFKA jaki zgrabniutki brzusiuś :* jak się w ogóle czujesz? P.S. widzę córcia w swoim żywiole :D
Podziękowania: Pumcia

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

7 lata 10 miesiąc temu #1036825 przez Nowa...
Dodi, Liss-a jak u was :) Ja to dziewczyny odpuszczam. Co ma być to będzie. Pójdę na wizytę to może będę wiedziała jak się miewa sytuacja :laugh: A tak szczerze to już 6 lat nie byłam :woohoo: więc najwyższa pora :cheer: Nie nastawiam się.
Puma- wczoraj na cwiczeniach, była dziewczyna w spodniach z napisem: PUMA- pierwsze o czym pomyślałam to TY :lol:
Brown- a który dzień cyklu u Ciebie?
Ja jadę 9 lipca na wesele ponad 200 km a z tamtąd na wakacje w góry :) i obawiam się, że teraz cykl będzie prawidłowy- około 25-30 dniowy i wypadnie prosto w wakacje :evil: to bym była zła... To jeszcze ten cykl niech długo nie przychodzi :lol:
Podziękowania: Pumcia

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

7 lata 10 miesiąc temu - 7 lata 10 miesiąc temu #1036828 przez aggi
Dzień dobry :-) ja to już odliczam do wyjazdu. Jutro ostatnie zakupy, pakowanie :-) oby obyło się bez burz i ulew. :-)

pumcia dziękuję za suwak, sliczny! :-) będę teraz z Szymkiem na bieżąco hehe :D

kamka tak jak mówię ja tam wolę się nie zagłębiac, nie mam pojęcia co to te endo trojlinijne ;) więc nie pomogę. Trzymam kciuki by się wam udało :-)

niagara no ja właśnie chyba takiej poszukam, choć średnio podoba mi się fakt zagracania już zagraconego pokoju :p trzymam kciuki za badania :-)

magmus pogoda taka zdradliwa bo ja też bolace gardło od 2 dni mam... a że czas leci to fakt najszybciej po dzieciach widać :-)

ziaa oooo to trzymam kciukasy za ziółka :-) a lekarzowi wspominalas o nich??

moof masakra dopiero co w ciąży z Zośką byłaś :blink: chudzinko Ty brzuchato-cycata :whistle: świetnie wygladasz :-)

joanna no z tym szaleniem z mężem to zobaczymy jak będzie hehe bo chałupka dość mała i ciasna, a jeszcze Maksior :D ale będę się starała haha :p

nowa serio nie byłaś 6lat u gina?? To najwyzsza pora, jednak co jakiś czas trzeba sprawdzić jak tam wszystko wygląda ;)
Podziękowania: Pumcia

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

7 lata 10 miesiąc temu #1036831 przez magmus88
Hejo :)

zia - specjalnie dla Ciebie :P jeszcze świeżutkie, wręcz ciepłe :PP

Część wiadomości jest ukryta dla gości. Proszę zaloguj się lub zarejestruj aby ją zobaczyć.


moofka - piękny brzusio! Przynajmniej szybciej będą Cie przepuszczać w kolejkach ahahha

Mi dziś się zdarzyło pierwszy!! raz :) Pani w Rossmanie otwarła drugą kasę, wszyscy się zbiegli, a Pani poprosiła mnie, z końca kolejki żebym podeszła. Ale mi się miło zrobiło :D

Co do pępka - ja do tej pory mam wklęsły ehhe. Ale cieszę się - bo jakoś nie lubię wystających hehehe. Tzn u kogoś mi to absolutnie nie przeszkadza.... Za to chciałam mieć ciemną linię na brzuchu i tez nie mam :(

A Zośka świetna! Super ma fryzurkę :)

Joanna - ja też jestem wzrokowcem i jakoś mi ten awatar nie pasuje do Ciebie hehehe :) Przyjemnych staranek :) i co do pracy... nie daj się!

Kurczę Aggi to widzę ze więcej nas takich zakatarzonych... masakra....

Ja dziś kupiłam sandały dla mojego dziecka hahah, zeby nie było... jeszcze na ten rok :PP

Nowa! Po 6 latach to do gina biegiem!!!!
Załączniki:
Podziękowania: ziaa

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

7 lata 10 miesiąc temu - 7 lata 10 miesiąc temu #1036832 przez aggi
magmus fajna letnia stylówka ! :-) z przodu brzucha ni ma :-):-):-) super wyglądasz, służy Ci :-) poka sandały :D chyba je sobie powiesisz na ozdobę mamuśka :silly:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

7 lata 10 miesiąc temu - 7 lata 10 miesiąc temu #1036837 przez magmus88
Aggi - oczywiście zdaję sobie sprawę z tego ryzyka.... ale musiałam :D


Część wiadomości jest ukryta dla gości. Proszę zaloguj się lub zarejestruj aby ją zobaczyć.


Edit: obracałąmz djęcia przed dodaniem... nie wiem czemu są nie tak :(
Załączniki:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

7 lata 10 miesiąc temu #1036844 przez aggi
magmus boskie :D

Maksior:


Część wiadomości jest ukryta dla gości. Proszę zaloguj się lub zarejestruj aby ją zobaczyć.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

7 lata 10 miesiąc temu - 7 lata 10 miesiąc temu #1036845 przez dodi
witajcie
Nowa u mnie ok zero objawów ciąży no tylko trochę większe zmęczenie i senność a tak poz tym ok byłam na becie jutro wynik jestem ciekawa jak wyjdzie
2 lipca idę do gin to będzie już 7tydz.
a ty biegusiem do gina ... ale rozumiem cie ja syna urodziłam 9lat temu i dopiero w zeszłym roku czyli po 8latach wybrałam się do gin na kontrole ciężko mi było się jakoś umówić
Nat jak sie dziś Helena czuje no i ty jak nocka?
dziewczyny śliczne brzuszki
słuchajcie mam koleżankę ma 42lata i niestety jeszcze nie ma dzidzi była u gin ale ten powiedział że marne szanse na dziecko w tym wieku dał jej skierowanie na badanie prolaktyna ma 410 czy to dużo orientujecie się któraś ?

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

7 lata 10 miesiąc temu #1036846 przez ziaa
Dodi nie wiem jakie normy ma laboratorium, chyba że jednostki też inne, ale ja miałam 35 i to już było ponad normą.

Agii śliczny Maksik! :woohoo:
Magmus boskie paputy! :D

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

7 lata 10 miesiąc temu #1036850 przez aggi
dodi ona musi na normy popatrzeć, każde laboratorium ma inne normy, ale wydaje mi się że to dużo

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

7 lata 10 miesiąc temu - 7 lata 10 miesiąc temu #1036852 przez Sandruska1995
magmus czadowe :laugh:
Ja dla małej mam jedne małe baletki :laugh:

Kibicujemy! :woohoo:
Załączniki:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

7 lata 10 miesiąc temu - 7 lata 10 miesiąc temu #1036859 przez brown24
Moofka ślicznie wyglądasz:)

Magmus Ty też, ale w życiu nie powiedziałabym ze to już końcówka u Ciebie;)

Aggi super chłopak ten Twój synek:-* , a to ze ciasno w domku , to nie przeszkadza przytulanką, wręcz odwrotnie :evil:

Nowa u mnie 5dc, @sie kończy ;) a Ty się nie obawiaj o swój cykl, tylko idź na żywioł :laugh:

Joanna u mnie akurat kierownictwo w porządku,załoga też super, więc chociaż to rekompensuje te pracujące weekendy ;)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

Moderatorzy: kasiorailonanatmur11
Reklama

Bestsellery

  • Koszulka Regularna mama

    Regularna mama

  • Koszulka Brioko baby

    Brioko Baby

  • Dzienniczek ciąży

    Dzienniczek ciąży

  • Dzienniczek żywienia dziecka

    Dzienniczek żywienia

  • Dzienniczek żywienia maluszka

    Dzienniczek żywienia

Reklama

Wszelkie prawa zastrzeżone © 2007-2024 ZapytajPolozna.pl