BezpiecznaCiaza112023

Testy owulacyjne 2

7 lata 2 miesiąc temu #1054440 przez GoNia79

magmus88 napisał: Kurcze nati, boroczku :* ściskam...

Ja bym napisała.... wysyłka czy odbiór osobisty?? :D hahaha :) wybacz... ale weź to na luz. Obróć to w żart. Nie stresuj się :) przecież doskonale wiesz, ze to teraz najmniej Ci potrzebne. Przeprasza,... najmniej Wam potrzebne :) Uszy do góry!


Magmus hahaha..dobre tez bym tak zrobila..

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

7 lata 2 miesiąc temu #1054442 przez Zmienna
Nati jestem tu bardzo krótko, nie zdążyłam was wszystkich dobrze poznać ale wychodzi mi, że z twoją mamą to nie pierwszorazowa taka akcja. Może to drastyczne rozwiązanie ale nie próbowałaś zerwać czasowo kontaktu? Zakomunikować, że nie życzysz sobie takiego ingerowania w wasze życie i póki to się nie zmieni nie masz zamiaru się widywać, rozmawiać, pisać itp.?
Podziękowania: nati.olsztyn

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

7 lata 2 miesiąc temu #1054448 przez brown24
Aggi kochana wiesz ze nie chciałam żeby byl Ci przykro,a tylko"sprowokować" żebyś do nas częściej zaglądała, no kurde brakuje tu Ciebie jak fix! :kiss: Mam nadzieje ze jak juz odgrzebiesz sie z roboty i z papierów to zagościsz tu u nas na dłużej :) a dla mnie jesteś taka naszą forumowa "mamą".Zawsze umiesz doradzić i wesprzeć :) Mam nadzieje ze choróbsko tez Was juz opuściło :)

Nati ,Magnus dobrze radzi,weź to na luz.Nerwy Ci teraz nie potrzebne:)
Podziękowania: nati.olsztyn

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

7 lata 2 miesiąc temu #1054450 przez Miluniaa
browniak a co u Ciebie ? chyba mi umknelo ale nie wiem kiedy testujesz ;;p;p;p

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

7 lata 2 miesiąc temu #1054465 przez joanna1991
NATI faktycznie masz nie ciekawą sytuację w domu..akurat w tym momencie nie potrzebne tobie stresy..Uwierz zrobiłabym tak samo jak pisała MAGMUS, kochana nie daj się, pokaż jaka z ciebie silna babka :*

AGGI- Nasza BROWN ma rację, wracaj do nas nasza forumowa " mamusiu" :* :) kurka długo choróbsko was trzymało..teraz przez te pogody wirusy się rozprzestrzeniały... Właśnie teraz u mnie pada duży śnieżek, już jest po kostki..a myślałam, że będzie tak ładnie..

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

7 lata 2 miesiąc temu #1054466 przez Pumcia
Brown i Aggi ; ju łona fajt??? :laugh:

Załączniki:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

7 lata 2 miesiąc temu #1054467 przez Pumcia
Miluniek i Magmus- miejscówki zostawię Wam , nie krępujcię się :woohoo:
Ja po moim Małym Szatanie chce polezec z dzień do góry wentylem i dopiero wtedy zacząć się starać :evil: a że to szybko nie nastąpi. . .

Gratki Honda;)
Kto następny rodzi ?

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

7 lata 2 miesiąc temu #1054468 przez Pumcia
Witam wszystkie nowe " twarze " :cheer: powodzenia dziewczynki

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

7 lata 2 miesiąc temu #1054469 przez Pinezka
Nati - nieciekawie u ciebie :/ Latwo tak mowic "odbior osobisty czy wysylka", ale ja na bazie wlasnych doswiadczen wiem, ze jak jest jakakolwiek zaleznosc od takiej osoby, to jest sie miedzy mlotem a kowadlem, a jesli dobrze pamietam, pisalas, ze to rodzice mieszkanie splacaja. Gdybyscie mogli ten kredyt splacac sami, to latwiej by bylo stawiac rodzince granice.
U mnie na szczescie nie ma problemu z rodzicami, tylko z tesciowa, ktorej tez czasem odwala i jazdy robi. A niestety czasem jestem zdana na tesciow pomoc, jak jestem w podbramkowej sytuacji i np Mlodego ktos musi ze zlobka odebrac. I tez wiele mam ochote jej czasem powiedziec i gryze sie w jezyk, bo nikogo wiecej tu nie mamy, a moi rodzice 3000 km stad. A tesciowa z tych, co to albo robisz po jej mysli, albo sie odgrywa brzydko przy najblizszej okazji.
Joanna - ty kiedy tescik?

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

7 lata 2 miesiąc temu #1054474 przez joanna1991
PINEZKA hmm... sama nie wiem :p @ powinna nie przyjść 21 lutego więc jeszcze troche czasu.. Tak jak pisałam wcześniej że moje ostatnie dwa cykle rozpoczynały się plamieniem w 28 dc ( a mam 32 dniowe) i licząc od tego ostatniego plamienia wychodziłoby jakby to był 1 dc bo bardzo szybko miałam śluz i bolał mnie jajnik..

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

7 lata 2 miesiąc temu #1054507 przez Magdalenas
Joanna ja tez dwa ostatnie wczesniejsze mialam w 23 dc juz byla @. Bylam u gin i zlecila mnostwo badan hormonalnych, zobaczymy co wyjdzie, nie badala mnie bo mialam @ i stwierdzila ze nic nie zobaczy, ide 13 teraz. Powiedziala ze po badaniach zabieramy sie do pracy. Ja stwierdzilam ze jak tylko mi sie @ skonczy to biore mojego w obroty i co drugi dzien ciagne do lozka :lol:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

7 lata 2 miesiąc temu #1054508 przez Nietoperek
Powtórzyła dzisiaj krew i znów cierpliwie czekam na wynik..
A najlepsze jest to ze zaczęłam się przejmować ale czym ? Farbowaniem włosów

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

7 lata 2 miesiąc temu #1054510 przez Miluniaa
nietoperek ja w kazdym trymestrze raz farbuje, to samo robilam jak bylam z mala lekarz mi pozwolil, a nigdzie nie jest powiedziane ze kobieta w ciazy musi byc nezadbana z odrostami na glowie :whistle:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

7 lata 2 miesiąc temu - 7 lata 2 miesiąc temu #1054511 przez Nietoperek

Miluniaa napisał: nietoperek ja w kazdym trymestrze raz farbuje, to samo robilam jak bylam z mala lekarz mi pozwolil, a nigdzie nie jest powiedziane ze kobieta w ciazy musi byc nezadbana z odrostami na glowie :whistle:


No wlansie wiem... moze spróbuje henny, bo farbuje na rudo :) - nie wyobrazam sobie chodzic z odrostami fuuuu :D

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

7 lata 2 miesiąc temu #1054521 przez stOkrOtka91
A ja mam już 4 cm odrosty ;p farbowałam włosy przed @, która nie przyszła, a teraz przed świętami byłam u fryzjerki żeby mi ombree zrobiła z tego co mam i jestem zadowolona, zeszłam z czarnego na blond i bym musiała używac rozjaśniacza, więc zrezygnowałam :) mam krótkie włosy, więc może do porodu odrosty będą do ścięcia i zostawię naturalny kolor :)
Chociaż jak to mówię to nikt mi nie wierzy, bo farbuje już włosy od prawie 10 lat i w ciągu roku potrafie przerobić kilka kolorów :lol:

Na zawsze w mym sercu
Karolinka +25.05.2016




[url=http://www.] [img]http://www./components/com_widgets/view.php?sid=74276 [/url]

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

Moderatorzy: kasiorailonanatmur11
Reklama

Bestsellery

  • Koszulka Regularna mama

    Regularna mama

  • Koszulka Brioko baby

    Brioko Baby

  • Dzienniczek ciąży

    Dzienniczek ciąży

  • Dzienniczek żywienia dziecka

    Dzienniczek żywienia

  • Dzienniczek żywienia maluszka

    Dzienniczek żywienia

Reklama

Wszelkie prawa zastrzeżone © 2007-2024 ZapytajPolozna.pl