BezpiecznaCiaza112023

Wysoka gorączka a planowanie ciąży

8 lata 1 miesiąc temu #1031014 przez Paulana
Witam.
Od czego tu zacząć :) Od niedawna z moim partnerem staramy się o dziecko. Kiedy nadeszły dni decyzyjne zachorowałam z wysoką gorączką 39.3 stopni C. Trwało to 3 dni, ale mam jakby już się lepiej. Wracam do żywych. Zbliżają się dni płodne a ja mam dylemat czy podejmować decyzję o poczęciu po takiej gorączce. Nie wiem czy w tym czasie trwania cyklu ma to wpływ na zarodek, komórkę jeszcze niezapłodnioną. Ta choroba to jakaś farsa. Wzięłam 4 tabletki Duomox, który podobno nie jest groźny nawet dla kobiet w ciąży. Bardziej mnie martwi czy wirus i ta wysoka gorączka będą miały mocny wpływ na rozwój zapłodnionej komórki. Mam już trochę po trzydziestce, problemy z policystycznymi jajnikami, ustabilizowałam życie finansowe a tu nagle TO! Choroba. To jakiś koszmar. Nie chcę robić nic na siłę oczywiście, więc tak się zastanawiam co Wy o tym sądzicie. Czy to ryzykowne ?

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

8 lata 1 miesiąc temu - 8 lata 1 miesiąc temu #1031076 przez brown24
Wiesz co nie jestem lekarzem i nie wiem czy choroba i gorączka mają wpływ na zarodek po poczeciu,ale wydaje mi się ze jak organizm osłabiony to może przeszkodzic to w implantacji ..najlepiej na spokojnie jak wyzdrowiejesz.I wydaje mi sie ze za bardzo sie juz nastawilas na ciążę .Niewielu udaje się tak odrazu, w pierwszym,drugim czy nawet trzecim cyklu starań..a Ty piszesz juz o rozwoju zapłodnionej komórki... Moja rada to przedewszystkim podejdź do tego na spokojnie i z przyjemnością ;)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

8 lata 1 miesiąc temu #1031106 przez Paulana
Nie no pewnie, że na spokojnie :) po prostu w moim przypadku każdy cykl jest na wagę złota ;) odczekam swoje, nie będę ryzykować. :) Pozdrawiam

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

Moderatorzy: kasiorailonanatmur11
Reklama

Bestsellery

  • Koszulka Regularna mama

    Regularna mama

  • Koszulka Brioko baby

    Brioko Baby

  • Dzienniczek ciąży

    Dzienniczek ciąży

  • Dzienniczek żywienia dziecka

    Dzienniczek żywienia

  • Dzienniczek żywienia maluszka

    Dzienniczek żywienia

Reklama

Wszelkie prawa zastrzeżone © 2007-2024 ZapytajPolozna.pl