BezpiecznaCiaza112023

Pieczenie podczas pierwszego razy po cc:-(

13 lata 2 miesiąc temu #64341 przez motylek2209
Hej dziewczyny minęły 3tyg od urodzenia mojej córeczki wczoraj zaczęliśmy się kocha z mężem i po prostu piekło mnie i bolało nie czułam przez to podniecenia...piekło mnie przy wkładaniu i wyciąganiu...czułam ze tam w środku jest sucho i dlatego mnie piecze mąż twierdził ze wcale nie jest sucho. No ale nie wyszło mój mąż to zrozumiał...miał ktoś podobną sytuacje??Martwię się...bo czytałam na różnych forach ze nie raz już po kilku dniach po cc rozpoczynają współżycie...!!!dla mnie to szok. Bo ja bym tak nie mogła, myślałam tylko o tym żeby się wyspac bo byłam okropnie zmęczona...i nie wrócił mi jeszcze pociąg do sexu...czy to normalne???

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

13 lata 2 miesiąc temu #64348 przez Emme
nie mam pojęcia kiedy można zacząć po cc. ale myślę że to może być przez zestresowanie (że sucho) i dlatego czułaś dyskomfort.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

13 lata 2 miesiąc temu #64428 przez Mirella
No ja sobie tak szybko nie pozwoliłam, ze dwa miesiące minęły....

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

13 lata 2 miesiąc temu - 13 lata 2 miesiąc temu #64584 przez Asiersa
U mnie też tak szybko to nie nastąpiło. Raczej nie pomogę, bo po tym czasie co ja zaczęłam ponownie współżyć to nic mnie nie piekło ani mi nie dolegało. :whistle:




Mój dzielny chłopczyk :*:*

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

13 lata 2 miesiąc temu #64633 przez raczek10
a ja bym się na twoim miejscu wstrzymała z sexem , bo po cc. tez jest rana w środku i to większa niż po sn. przecież macica musi się wygoić a 3 tyg to chyba trochę krótko .

/035/0354289b0.png?3420[/img] [/url]

s2.pierwszezabki.pl/035/0354289b0.png?6371

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

13 lata 2 miesiąc temu #64639 przez ilona
Moim zdaniem też za szybkie tempo.
Połóg to połóg i jakby nie było trwa 6 tygodni....

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

13 lata 2 miesiąc temu #65015 przez Martynka__89
Ja odczekałam nie całe 6 tygodni.



Moja Kropeczka:(9.02.2015

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

13 lata 2 miesiąc temu #65032 przez natmur11
wydaje mi sie ze czy porod naturalny czy cc to z seksem powinno sie wstrzymac te 6 tyg. bo nawet jesli podczas porodu naturalnego nie popelalo sie i nie odnioslo sie porazen zadnych to jednek to jest czas na obkurczenie sie macicy i oczyszczenie. wiadomo jeden moze wczesniej inny pozniej ale moim zdaniem nie jestes jeszcze fizycznie gotowa poczekaj a jak bedzie sie powtarzalo to idz do lekarza ale czesto powrot do seksu po porodzie nie jest konfortowy

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

13 lata 2 miesiąc temu #66820 przez Moniq
połóg trwa niezależnie od rodzaju porodu 6 tyg i mniej więcej tyle powinno się wstrzymać od współżycia, żeby macica mogła się oczyścić, łatwo jest też w tym czasie złapać jakąś infekcję; ja poszłam najpierw na kontrolę do ginekologa, okazało się że przyplątała się infekcja i dopiero jak wiedziałam że wszystko jest ok, to zaczeliśmy działać;

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

13 lata 2 miesiąc temu #68367 przez posejdonka
wszystko zależy od przypadku.Ja dziś byłam u lekarza na kontroli - miesiąc od porodu cc i zezwolił na seks. Suchość w pochwie to normalne - hormony- kup sobie żel w aptece -feminum active powinno pomóc.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

13 lata 1 miesiąc temu #76093 przez paulina2209
połóg po cesarce trwa 8 tygodni. nie martw się suchość pochwy wynika z braku hormonów. ja muszę się przyznać że do tej pory odczuwam ból. wszystko zależy od organizmu

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

13 lata 1 miesiąc temu #78238 przez gosia_ann
Martynka__89 napisał:

Ja odczekałam nie całe 6 tygodni.

My zaczęliśmy działać równo po 6 tygodniach :) też rodziłam przez cc.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

7 lata 6 miesiąc temu #1043457 przez Gabriela34
ja długo tak miałam ze nie miałam ochoty i bolało tak jak mówisz...pewnie organizm i psychika nie idą w parze, więc wilgotno nie jest odpowiednio...musi jakiś czas minąć pewnie az sama poczujesz ze masz ochotę :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

7 lata 6 miesiąc temu #1043691 przez WiolkaKlaman
Ja też myślę, że tutaj dużą rolę odgrywa nasza psychika...więc przede wszystkim nic na siłę. można spróbować z jakimś środkiem nawilżającym żeby mniej piekło!

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

3 lata 4 miesiąc temu #1069715 przez KarolineCZ
W takiej sytuacji najlepiej zakupić sobie preparat Vagisan. Dostaniecie go w każdej aptece w formie kremu nawilżającego oraz globulek dopochwowych. Preparat ten nie zawiera hormonów, mogą go także używać kobiety w ciąży.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

Moderatorzy: kasiorailonanatmur11
Reklama

Bestsellery

  • Koszulka Regularna mama

    Regularna mama

  • Koszulka Brioko baby

    Brioko Baby

  • Dzienniczek ciąży

    Dzienniczek ciąży

  • Dzienniczek żywienia dziecka

    Dzienniczek żywienia

  • Dzienniczek żywienia maluszka

    Dzienniczek żywienia

Reklama

Wszelkie prawa zastrzeżone © 2007-2024 ZapytajPolozna.pl