BezpiecznaCiaza112023

czop

13 lata 8 miesiąc temu #28295 przez sloneczko
mnie czop taki juz z krwia odchodzi na 2 dni przed porodem. Z kazdym dniem bylo coraz wiecej.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

13 lata 8 miesiąc temu #28333 przez monami
ja właśnie się zastanawiam nad tym, czy nie przegapię jego odejścia...zobaczymy.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

13 lata 8 miesiąc temu #28340 przez Madzia89862
jak wiecej jest sluzu na gatkach to widzisz chyba wiec i to tez zobaczysz;)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

13 lata 8 miesiąc temu #28355 przez monami
obserwacje trwają :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

13 lata 8 miesiąc temu #28358 przez Madzia89862
a ja z wlasnego doswiadczenia dodam ze jak ja zauwazylam czop to nie bylo w nim zadnych pasemek krwi

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

13 lata 8 miesiąc temu #28366 przez sloneczko
u mnie dopiero z krwia odchodzilo na dwa przed porodem, a jak juz szyjka sie otworzyla to kurde tragedia, i niefajnie to wygladalo.......

np u mnie nie dalo sie tego nie przeoczyc, ale sa kobiety co maja malo czopu, ale jest widoczne

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

13 lata 8 miesiąc temu #28370 przez Madzia89862
no ja wiedzialam ze to czop odchodzi mimo iz ni bylo tych pasemek krwi-kobieta pooprostu wie:)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

13 lata 8 miesiąc temu #28379 przez Gosia
No właśnie u mnie tak jest. Taki glutek przeźroczysty z takimi białymi paseczkami jakby białko troszkę ubite. Hehe ale porównanie. A dziewczyny powiedzcie mi tego czopu jest dużo?

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

13 lata 8 miesiąc temu #28380 przez sloneczko
u mnie dopoki szyjka sie nie otworzyla bylo raz ok 1 cm drugi ok 1,5cm a pozniej bylo naprawde duzo chyba lacznie mialo dlugosc 5-6cm i takie lepkie bylo feee

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

13 lata 5 miesiąc temu #37679 przez mariosponge
A mi odchodzi ten śluz już z tydzień, z każdym dniem jest go coraz więcej... najlepsze jest to, że tydzień temu byłam na wizycie u mojego lekarza, który stwierdził, że mogę urodzić w każdej chwili, daje mi maksymalnie 3 dni. Już 2 palce wchodziło w szyjkę macicy. A ja już tydzień siedzę na torbie i czekam. Umyłam okna, wytarłam kurze, umyłam lustra, podłogi. Co jeszcze mam zrobić żeby już zacząć rodzić? Codziennie uprawiam seks, nawet kilka razy dziennie (bo podobno sperma i orgazm przyśpieszają poród). I nic.
Kilka dni temu już nawet miałam regularne skurcze co 10 min. Trwało to ze 3-4 godziny, ale przeszło:/ ja już chcę urodzić!!!

[/url]

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

13 lata 5 miesiąc temu #37710 przez sloneczko
wiesz co szczerze mowiac ja bym siedziala na 4 literach i nic wiecej nie robila, nie przyspieszala, pomimo ze jestes juz w bezpiecznym tygodniu i masz rozwarcie to nic nie znaczy ze dzidzia chce byc juz na Twoim brzuszku, czasem matki z rozwarciem chodza do 2 tyg, jakos ktos pisal juz na forum.

a wlasnie co do sexu to ja bym juz nie wspolzyla skoro szyjka jest otwarta, szybko mozesz dostac infekcji, a to nie bedzie takie wesole jak pieszczoty z mezem ;)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

13 lata 5 miesiąc temu #37776 przez mariosponge
właśnie zastanawiałam się nad tym...
ale gdzieś przeczytałam, że jak mam ochotę to przeciwwskazań nie ma, no i bratowa mi tak doradzała, bo sama zaczęła rodzić po seksie. oj, sama nie wiem.
dzisiaj idę na KTG i mam wizytę u lekarza, to się zapytam.

[/url]

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

13 lata 5 miesiąc temu #38034 przez Moniq
nie ma przeciwwskazań do seksu nawet jeśli jest niewielkie rozwarcie; ale u mnie żadne sposoby nie pomagały, ani wyczynowe sprzątanie ani seks, jak przyjdzie czas to dzidzia się urodzi :))

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

13 lata 5 miesiąc temu #38294 przez fredeczka
Mi czop też już odszedł taki glutek jakby i nic się nie dzieje.Łatwo powiedzieć że jak przyjdzie czas to dziecko się urodzi ale najgorsze to czekanie jest.Nie wyobrażam sobie żeby np być teraz w 6 miesiącu i jeszcze tyle czekać albo co dopiero starać się o maleństwo.Dobrze że mam to za sobą już.Teraz tylko czekać...

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

13 lata 2 miesiąc temu #70490 przez Rika
Heh bo czop wygląda jak smarki :) a przynajmniej mój :) odchodził ode mnie 2 tygodnie :D

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

Moderatorzy: kasiorailonanatmur11
Reklama

Bestsellery

  • Koszulka Regularna mama

    Regularna mama

  • Koszulka Brioko baby

    Brioko Baby

  • Dzienniczek ciąży

    Dzienniczek ciąży

  • Dzienniczek żywienia dziecka

    Dzienniczek żywienia

  • Dzienniczek żywienia maluszka

    Dzienniczek żywienia

Reklama

Wszelkie prawa zastrzeżone © 2007-2024 ZapytajPolozna.pl