BezpiecznaCiaza112023

watpliwosc

9 lata 4 miesiąc temu #947564 przez kakasia20
mam takie pytanie .
z 1ciaze z synem. Mialam robione w 39,4dniu cc z powodu wirusa brodawczaka zaawansowanego dosc . I ze wszystko bylo pozamykane u mnie... 2 ciaze z majka mialam.tez planowane juz cc choc wirus nie pokazal sie wogole . Ale moze i dobrze bo majka.z 10min zamartwica byla urodzeniowa.
moje pyt jest takie czy jak bym.byla teraz w ciazy mogla bym rodzic sn?hmm bardzo bym chciala tak rodzic

www.zapytajpolozna.pl/components/com_widgets/view.php?sid=74794

Michałek 3.11.2010
Majka 10.10.2012
Aniołek 09.2016+

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 4 miesiąc temu #947598 przez kakasia20
Do
dam.ze majke urodzilam.predzej w 37,6dniu ale nie jest wczesniakiem. . Lecz nie miala odruchu ssania 3dni przystawiali ja az zalapala sama... Miala 2msc zoltaczke ... Po za tym na dzien dzisiejszy to dzieci sa rozwojowo ksiazkowo . Dosc madre . Majanma.2latka i liczy 1,2,3 3,6
a szlam predzej na ip bo bole.mialam.brzucha ale i byla maja 2razy pepowina obwinieta . Gadalam. Ginekolowi w 30tyg ze w nocy nie czuje jej wogole .. Olala to ..a mogla reagowac ginekolog .... Czy jest tu ktos kto mial 2cc i 3sn porod?

www.zapytajpolozna.pl/components/com_widgets/view.php?sid=74794

Michałek 3.11.2010
Majka 10.10.2012
Aniołek 09.2016+

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 4 miesiąc temu #947767 przez MlecznaMama
Witaj Kasiu
Szczerze przyznam że nie słyszałam o takim przypadku jakiego szukasz. Nie spotkałam się nawet żeby ktoś miał najpierw CC a później SN choć takie przypadki są na pewno. Najłatwiej i najpewniej byłoby zapytać ginekologa on będzie wiedział.
pozdrawiam!!!

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

Moderatorzy: kasiorailonanatmur11
Reklama

Bestsellery

  • Koszulka Regularna mama

    Regularna mama

  • Koszulka Brioko baby

    Brioko Baby

  • Dzienniczek ciąży

    Dzienniczek ciąży

  • Dzienniczek żywienia dziecka

    Dzienniczek żywienia

  • Dzienniczek żywienia maluszka

    Dzienniczek żywienia

Reklama

Wszelkie prawa zastrzeżone © 2007-2024 ZapytajPolozna.pl