BezpiecznaCiaza112023

Cesarskie cięcie czy Poród naturalny

7 lata 4 miesiąc temu #1048682 przez Zuzannna
Myślę,że przede wszystkim w takich przypadkach należy konsultować się z lekarzem,ale biorąc pod uwagę fakt jak dużym wysiłkiem jest poród na pewno zalecą cesarkę

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

7 lata 3 miesiąc temu #1049527 przez karoleczka
nie ma watpliwosci ze naturalny przynosi o wiele wiecej korzysci dziecku i matce, przede wszystkim jest bezpieczniejszy, podczas przechodzenia dziecka przez kanal rodny otrzymuje ono mnostwo dobrych bakterii od matki, ktore pozniej chronia go przed zakazeniami m.in.szpitalnymi, karmienie piersia jest tez duzo latwiejsze po naturalnym, ja mialam nadzieje ze urodze wlasnie tym sposobem jednak okazalo sie inaczej, nie bylo innego wyjscia niz cc, na szczescie lekarze zadbali o flore bakteryjna dziecka i podawali mu probiotyk FFbaby, specjalne szczepy bakterii dla noworodkow, te ktore otrzymalyby podczas porodu nat.i karmione piersia, dobrze ze choc ta strata zostala uzupelniona!

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

7 lata 3 miesiąc temu #1049555 przez kajja3855
Wszystko zależy od konkretnej sytuacji i potrzeby.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

7 lata 3 miesiąc temu #1050019 przez WiolkaKlaman
dokładnie zgadzam się z poprzedniczka. Bo nawet jeżeli bardzo byś chciała urodzić naturalnie, nie zawsze jest to możliwe :) więc nie ma co sie nastawiać, a z tym co lepsze- gorsze to na prawdę nie ma jednej odpowiedzi !

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

7 lata 3 miesiąc temu #1050438 przez Anabelle
Jeśli wszystko jest w porządku, warto rodzić naturalnie. Jesli są inne przesłanki, trzeba robić cesarkę. Nie ma co za bardzo tego roztrząsać. Urodzić trzeba - jakoś :D
Ja chciałam rodzić naturalnie - udało się... dwukrotnie. Za drugim razem nie miałam ani jednego szwu i nic mnie nawet nie bolało (po porodzie, nie w trakcie). Cesarka to jednak operacja, ale jeśli trzeba, to trzeba.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

Moderatorzy: kasiorailonanatmur11
Reklama

Bestsellery

  • Koszulka Regularna mama

    Regularna mama

  • Koszulka Brioko baby

    Brioko Baby

  • Dzienniczek ciąży

    Dzienniczek ciąży

  • Dzienniczek żywienia dziecka

    Dzienniczek żywienia

  • Dzienniczek żywienia maluszka

    Dzienniczek żywienia

Reklama

Wszelkie prawa zastrzeżone © 2007-2024 ZapytajPolozna.pl